Daredevil z Netflixa przeniesie się do filmów Marvela, mówi Kevin Feige


Studio Marvela Prezes Kevin Feige rzuca aluzje, że firma sprowadzi Daredevila z powrotem do Cinematic Universe – i to nie byle jaki Daredevil. Mówię do CinemaBlend, Feige powiedział, że Disney wydaje się być przywiązany do Charliego Coxa, który ostatnio wcielił się w Piekielnego Zbawiciela Kuchni z lat 2015-2018 w filmie Seria Netflix Śmiałek i pojazd zespołowy, Obrońcy.

Gdyby publiczność „miała zobaczyć Daredevila w nadchodzących wydarzeniach, Charlie Cox, tak, byłby aktorem grającym Daredevila. Gdzie to widzimy, jak to widzimy, kiedy to widzimy, pozostaje do zobaczenia” – powiedział Feige.

To oczywiście aprobata Coxa, ale… nie potwierdzenie, że postać się pojawi w nadchodzących filmach lub programach telewizyjnych, pozostawiając rzeczywiste miejsce Daredevila w MCU mniej pewne. Cox, który głośno mówił o swoim podekscytowaniu po powrocie do mega-franczyzy, również przekazał tę niepewność, mówiąc Forbesowi we wrześniu, że nie miał pojęcia, czy istnieje jakakolwiek potencjalna przyszłość dla tej roli, mówiąc, że jeśli jest taka szansa, nie „chce powiedzieć niczego, co mogłoby zagrozić tym szansom”.

Wydaje się, że szanse na pojawienie się Człowieka bez strachu w posiadłości Disney Plus rosną. Choć nie miałoby to większego sensu, gdyby prawnik-za dnia, strażnicy-by-noc nagle pojawili się w strażnicy Galaktyki film, podobno ponowne wprowadzenie Śmiałek gwiazda Vincenta D’onofrio Wilson Fisk aka Kingpin on Sokole Oko i jego spinoff, Echo. Podczas gdy Kingpin jest bossem podziemia z wieloma palcami w wielu ciastach, trudno sobie wyobrazić, że postać jest oddzielona zbyt długo od swojego historycznego arcywroga Daredevila.

ten nadchodzące She-Hulk seria, z udziałem postaci kto zachęcił? z Mattem Murdockiem, wydaje się być jedną z okazji do odrodzenia Daredevila. Potem pojawiają się uporczywe plotki, w których pojawia się Cox Spider-Man: Bez drogi do domu, mimo że film podobno jest wypchany po brzegi innymi Spider-Manami.

Reklama

Matt Murdoch (Cox) i Foggy Nelson (Elden Henson) w streamie Netflixa Daredevil.
Netflix

Enigmatyczny cytat Feige i plotki Kingpin wskazują na od dawna zadawane pytanie dla Marvela: co zrobić z postaciami Netflixa? W ciągu pięciu lat, od 2015-2019, Marvel umieścił w serwisie streamingowym sześć programów: Śmiałek, Jessica Jones, Luke Cage, Żelazna Pięść, Obrońcy, oraz Punisher. Te programy były bardzo zróżnicowane pod względem krytycznego sukcesu — pierwszy sezon Jessica Jones spotkał się z dużym uznaniem, natomiast pierwszy sezon Żelazna Pięść spotkał się z… nie pochwałami. I kiedy Obrońcy ma na celu zjednoczenie skoncentrowanych na Nowym Jorku postaci, takich jak Mściciele zrobił z Thorem i Iron Manem, wyniki były znacznie mniej pamiętne.

Ostatecznie, nawet w swoich szczytowych momentach, programy Netflix-Marvel walczyły o konkurowanie z filmami MCU. Podczas sekwencji pod koniec Avengers: Koniec gry, kiedy pozornie każdy bohater w znanym wszechświecie zostaje wezwany do walki z Thanosem, Marvel zdecydował się pominąć postacie Netflixa. Wyjaśniając dlaczego, Etap końcowy współscenarzysta Stephen McFeely zapytał: New York Times jeśli miałoby sens założenie, że widzowie „kupili abonament na Netflix i obejrzeli te programy na tyle, że kiedy je zobaczą, powiedzą„ tak?”

Jessica Jones, Iron Fist, Daredevil i Luke Cage stoją razem w windzie w The Defenders.

Jessica Jones, Iron Fist, Daredevil i Luke Cage stoją razem w windzie w The Defenders. Impreza nie trwała długo.
Sarah Shatz/Netflix

Wiersz Netflix oficjalnie zakończył się po drugim sezonie Punisher zadebiutował w styczniu 2019 r. Nie było zaskoczeniem dla nikogo, kto zwracał uwagę na bitwy o treści przesyłane strumieniowo, biorąc pod uwagę, że Disney ogłosił już w 2017 roku że jego własna usługa będzie dostarczać ekskluzywne treści Marvela. Koniec 2019 roku spełnił tę obietnicę, tworząc Disney Plus.

Ale programy Netflix pozostają tam, gdzie się zaczęły, co jeszcze bardziej spycha Defenderów na peryferie MCU. Jedną rzeczą, która trzyma Coxa z dala od tła, jest jego aktywna baza fanów. Podczas #Zapisz śmiałek kampania może nie utrzymała serialu przy życiu, z pewnością pozostała głośna, chcąc zatrzymać Coxa. ten online reakcja na pozytywną wzmiankę Feige’a należało świętowanie.

Nie ma ani słowa o tym, jak i kiedy pojawi się kolejny występ Daredevila — może to być krótki epizod pogrzebany głęboko w późnym odcinku Sokole Oko. Ale na razie potwierdzenie jednego Daredevila w MCU będzie musiało wystarczyć.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple wciąż sprzedaje opaskę Apple Watch Pride Solo Loop 2021

Apple we wtorek wypuściło Edycja 2022 tradycyjnych opasek Apple Watch Pride. Chociaż w przeszłości firma zrezygnowała ze starych opasek Pride po wypuszczeniu...

Śledź utwory, których chcesz posłuchać później za pomocą MusicBox

iOS ma wiele sposobów, aby pomóc Ci odkrywać nowe utwory, w tym wbudowana integracja z Shazam. Ale co, jeśli z jakiegoś powodu...

Nowa zasada Apple App Store dla łatwiejszego usuwania kont i danych trafi 30 czerwca

Podczas imprezy WWDC 2021 firma Apple wprowadziła szereg zmian zasad dotyczących App Store, dostosowanie zasad do wszystkiego od polowania na nagrody...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!