Czym jest Ring Garland w Zelda Tears of the Kingdom


Jeden element w The Legend of Zelda: Łzy królestwa zaskakuje graczy: the Girlanda pierścieniowa. Znalezione w Wioska Kakarikoużycie Ring Girlandy nie jest od razu widoczne.

Co robi Ring Girlanda? Czy to robi wszystko? Czy w grę wchodzi skarb lub nagroda — a nawet misja? Dla Łzy Królestwa fanów, odpowiedzi prowadzą do kolejnych pytań.

Na razie wiemy kilka rzeczy na pewno: gdzie kupić Girlandę Ring, jak często można kupić nową, kto otrzyma ją w prezencie oraz kilka sposobów wykorzystania Girlandy Ring zgodnie z jej przeznaczeniem być stosowane. Aby upiększyć świat, oczywiście!


Lokalizacja Ring Garland w Zelda: Tears of the Kingdom

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Jest tylko jedno miejsce, w którym można kupić Ring Garland: stoisko Wioska Kakariko. Dzieciak o imieniu Koko sprzedaje dekorację 5 rupii. Można ją znaleźć pod współrzędnymi (1822, -1001, 0112). Możesz kupić jedną girlandę pierścieniową dziennie, więc nie martw się, jeśli złamiesz pierwszą. Albo dziesiąty.

The Pierścień Garland musi zostać przytrzymany lub połączony jeśli chcesz go przenieść — co oznacza, że ​​nie można go samodzielnie umieścić w ekwipunku Linka. Noszenie go na duże odległości jest kłopotliwe, dlatego zalecamy połączenie go z tarczą, a następnie trzymanie tej tarczy w ekwipunku.


Jeden ze sposobów użycia Ring Girlandy

Jak wspomniano, aby znacznie ułatwić transport (i umożliwić szybką podróż), połącz Girlandę Pierścienia z tarczą. Teraz podróż do Miasteczko Gerudo. Upewnij się, że jest porą wieczorową i czy posiadasz tarczę zespoloną z Ring Garland. (Jeśli nie jest wieczór, odpocznij przy ognisku.)

W środku znajdziesz kilka osób Schronisko Gerudo prowadzenie zajęć prowadzonych przez kobietę o imieniu Aszai. Poprosi cię o udział. Przejrzyj rozmowy z kilkoma pierwszymi uczestnikami, aż będzie Deltantura. Zareaguje podekscytowana, gdy zobaczy twoją Ring Girlandę, nazywając ją przedmiotem „słynącym z wiązania ludzkich losów”.

Jest zachwycona — przywróciłeś jej nadzieję! Ale nie ma nagrody poza radością płynącą z tej uroczej rozmowy.


Jak korzystać z Girlandy pierścieniowej i odblokować nagrodę

Ring Garland zdobi tarczę Linka w Zelda: Tears of the Kingdom.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

To jest prawdziwe pytanie, prawda? Jest to opisana powyżej podróż do Gerudo Town. I możliwe, że możesz go użyć do dekoracji potencjalnego domu Linka Miasteczko Tarrey, a może do dekoracji wykopalisk Zeldy. Ale to nie może być to, prawda?

Więc o co chodzi? Na razie nie jest znany żaden namacalny nagroda Lub oficjalne zadanie za korzystanie z Pierścieniowej Girlandy.

Zamiast tego niektórzy gracze używają pierścieniowej girlandy w jej najbardziej oczywistym celu: aby dodać trochę koloru do czegoś bezbarwnego. Gdy zostanie przymocowany do twojej tarczy, niektórzy najwyraźniej na niego zareagują — na przykład ludzie w Gerudo Town.

Dopóki internet zbiorowo nie rozgryzie tego orzecha, cieszmy się naszą ładną tarczą. Będzie idealnie komponować się m.in duży, nowy wspaniały koń.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Logika półprzewodnikowa tworzy moduł kontrolera UF1 DAW

Firma Solid State Logic ogłosiła wprowadzenie nowego modułu kontrolera z pojedynczym suwakiem, UF1 DAW Control Center, zaprojektowanego z zaawansowanym oprogramowaniem do obsługi intuicyjnych...

HSBC bada obliczenia kwantowe dla sektora finansowego

HSBC prowadzi projekty obliczeń kwantowych, aby ocenić potencjał tej technologii w obszarach obejmujących bezpieczeństwo cybernetyczne, wykrywanie oszustw i przetwarzanie języka naturalnego w sektorze...

Iceberg Thermal na targach Computex 2023: obudowa Invisible 415, IceFloe Oasis AIO, wentylatory IceGale

Iceberg Thermal ten Computex przedstawił niektóre rzeczy, których nie pokazał nam na tegorocznych targach CES. Podczas gdy firma koncentrowała się tam na...
Advertisment