Czy Zubat może być błyszczący w Pokémon Go?


Zubat, Pokémon nietoperz z Kanto, można spotkać na wolności w PokemonGo. Tak, Zubat może się błyszczeć PokemonGo!

Reklama

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Niantic

Te pospolite nietoperze pastewne nie są zbyt przydatne w treściach PvE ani PvP. To powiedziawszy, różowy kolor błyszczącego Crobata jest całkiem fajny.

Jaka jest błyszcząca stawka dla Zubata w Pokémon Go?

Jak wynika ze starych badań nieistniejącej już witryny internetowej The Silph Road (via Maszyna powrotna), współczynnik lśnienia Pokémonów w zwykły dzień wynosi w przybliżeniu jeden na 500. Zubat nie jest potwierdzonym Pokémonem, który otrzymuje „permaboost” (co oznacza, że ​​jest to rzadki spawn i dlatego otrzymuje zwiększoną szybkość lśnienia).

Co mogę zrobić, aby przyciągnąć więcej błyszczących Pokémonów?

Niewiele, niestety. Wygląda na to, że jest to losowy przypadek. Wskaźniki łapania Błyszczących Pokémonów są ustalane przez dewelopera Niantic i zazwyczaj są zwiększane tylko podczas specjalnych wydarzeń, takich jak Dni Społeczności, Strefy Safari lub Legendarne Raidy. Nie ma przedmiotów konsumpcyjnych, które zwiększają liczbę błyszczących Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć listę dostępnych błyszczących Pokémonów?

LeekDuck trzyma lista aktualnie dostępnych błyszczących Pokémonów. To pomocny przewodnik wizualny, który ilustruje, jak wyglądają wszystkie istniejące błyszczące Pokémony.

Więcej wskazówek znajdziesz w serwisie Polygon PokemonGo przewodniki.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Chcesz zrobić więcej dzięki AirPods Pro 2? Wypróbuj tych 5 funkcji

Wraz z wprowadzeniem na rynek Apple wprowadziło solidną aktualizację swoich najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych AirPods Pro 2. Od tego czasu Apple podniosło...

TSMC wprowadzi premię lokalizacyjną dla zagranicznej produkcji chipów

Jako część Dyskusja telefoniczna dotycząca wyników za pierwszy kwartał, jeden z największych producentów półprzewodników, TSMC, ogłosił strategiczne posunięcie polegające na pobieraniu dodatkowej opłaty...

Jurij!!! Film on Ice anulowany po 7 latach produkcji

Długa ciąża Jurij!!! na lodzie film został oficjalnie odwołany. Film został ogłoszony w 2017 roku, choć od tego...
Advertisment