Czy zdjęcia edytowane przez sztuczną inteligencję Pixela 8 muszą być oznaczone w YouTube jako treści syntetyczne? YouTube wciąż nad tym pracuje.


Google pędzi w przyszłość sztucznej inteligencji, a to oznacza, że ​​różne części firmy zderzą się ze sobą — wyszukiwarka generuje obecnie podsumowania wyników oparte na sztucznej inteligencji, ale zalanie sieci tekstem wygenerowanym przez sztuczną inteligencję sprawi, że wyszukiwanie będzie znacznie trudniej, np. To będzie chaotyczne, skomplikowane i fascynujące jednocześnie. Ogólnie rzecz biorąc, części Google, za które są pobierane opłaty platformy moderacyjne (takie jak YouTube i wyszukiwarka) zaczną kolidować z częściami Google, które pomagają ludziom tworzyć treści (jak Gmail i Bard.) Tak naprawdę możesz po prostu umieścić je na dwóch listach, narysować linię między nimi i przewidzieć długą listę interesujących problemów, które nieuchronnie się pojawią.

Oto jak YouTube będzie oznaczać „treści zmienione lub syntetyczne”.
Obraz: YouTube

W tym tygodniu Google AI Collision (TM) odbędzie się pomiędzy Pixelem 8, którego funkcja Best Take wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby umożliwić Ci zamieniaj mimikę twarzy na zdjęciach grupowych, aby uzyskać „idealne” ujęciai YouTube, który właśnie został udostępniony pierwsza wersja polityki dotyczącej treści generowanych przez sztuczną inteligencję wymaga to od „twórców ujawnienia, kiedy stworzyli zmienioną lub syntetyczną treść, która jest realistyczna”. W poście na blogu w szczególności przytacza się treści, które „realistycznie przedstawiają wydarzenie, które nigdy nie miało miejsca”, jako wymagające oznaczenia i zauważa, że ​​kary za niespójne oznaczanie realistycznych treści syntetycznych mogą obejmować usunięcie treści i demonetyzację.

No więc! The Piksel 8 dzięki Best Take i Magic Editor w Zdjęciach Google może być bardzo wyraźny generuj realistyczne zdjęcia wydarzeń, które nigdy nie miały miejsca. W szczególności Best Take pozwala tworzyć momenty między ludźmi, które nigdy nie miały miejsca, wybierając między kilkoma wyrazami twarzy, a Magic Editor może po prostu usuwać rzeczy z tła. Sprawianie, by ludzie sprawiali wrażenie, że patrzą na tę samą lub inną rzecz albo reagują na siebie w sposób, który nigdy nie miał miejsca, jest banalnie proste — zdjęcie Taylor Swift i Travisa Kelce’a wykonane na Pixelu 8 potencjalnie dzieli zaledwie kilka kliknięć od powiedzenia bardzo inna historia niż rzeczywistość. Podobnie jest z najlepszym zdjęciem Donalda Trumpa podczas nadchodzących wyborów. Reklamy Google na Pixelu 8 są doskonałym przykładem tego, jak łatwo jest to zrobić:

Więc! Czy zdjęcia Pixelem 8 edytowane za pomocą Best Take lub zdjęcia edytowane za pomocą Magic Editor w Zdjęciach Google muszą być oznaczone etykietą w YouTube? Zapytaliśmy, a rzecznik YouTube Jack Malon powiedział, że kontekst będzie miał znaczenie i zaoferował pewne wskazówki na początku.

„Celem tej aktualizacji jest lepsze poinformowanie widza o treściach, które są realistyczne, ale zmienione, a nie karanie twórców za korzystanie ze sztucznej inteligencji” – mówi. „Jeśli używasz funkcji Najlepsze zdjęcie do wybierania zdjęcia, na którym wszyscy mają otwarte oczy, prawdopodobnie możesz to zrobić samodzielnie, robiąc więcej zdjęć (i prawdopodobnie nie musisz tego ujawniać). Jeśli jednak korzystasz z technologii, aby sprawiać wrażenie, jakbyś był w miejscu, w którym w rzeczywistości nie jesteś, lub zmieniasz zdjęcie wydarzenia historycznego, prawdopodobnie będziesz musiał ujawnić widzom, że skorzystałeś z technologii, aby zmienić ustawienie.”

Reklama

Wydaje się to słuszne – chociaż stwierdzenie „mogłoby się tak stać, gdybyś zrobił więcej zdjęć” jest prawdą bardzo rozmyty standard, który należy egzekwować. Co więcej, standard ten jest w dużym stopniu sprzeczny z decyzją YouTube o jego wprowadzeniu jego Narzędzia generatywne AI zawsze oznaczają treści syntetyczne jako takie — zdjęcia edytowane za pomocą Magic Editor mają metadane wskazujące, że zostały zmienione za pomocą sztucznej inteligencji, ale zdjęcia Best Take nie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Noblechairs ogłasza krzesło gamingowe LEGEND Shure Edition

Przedstawiamy krzesło gamingowe Noblechairs LEGEND SHURE Edition. We współpracy z Shure, wiodącym światowym producentem sprzętu audio, w tym legendarnych mikrofonów SM7B i...

AGON by AOC przedstawia ultrawide monitory do gier CU34G2XE i CU34G2XP

AGON firmy AOC — jednej z wiodących na świecie marek monitorów do gier i akcesoriów IT — z dumą przedstawia dwa nowe 34-calowe...

GameSir wprowadza na rynek mobilny kontroler gier G8 Galileo

GameSir, wiodący dostawca innowacyjnych, wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, z radością prezentuje swoje najnowsze arcydzieło, mobilny kontroler gier GameSir G8 Galileo, przełomową...
Advertisment