Czy warto kupić kartę Apple? Oto, co musisz wiedzieć


Karta Apple Card jest obecnie dostępna od kilku lat i okazała się bardzo popularną kartą kredytową. Jednak pomimo jego popularności, przed zarejestrowaniem się w Apple Card należy pamiętać o kilku rzeczach. Oto, co musisz wiedzieć.

9to5Mac jest obsługiwany przez CardPointers: Pobierz CardPointers za darmo I zaoszczędź ponad 750 dolarów rocznie, maksymalizując korzyści z karty kredytowej. 9 do 5Mac czytelnicy mogą zaoszczędzić 30% skorzystaj z rocznych i dożywotnich planów CardPointers Pro i zdobądź kartę oszczędnościową o wartości 100 USD, skutecznie zarabiając Dożywotnia aktualizacja bezpłatna.

Krótkie fakty dotyczące karty Apple

 • Zastosuj i zarządzaj bezpośrednio w aplikacji Portfel na swoim iPhonie
 • Zdobądź bezpłatną kartę tytanową zaprojektowaną przez Apple
 • Brak opłat za opóźnienia
 • Brak opłat za przekroczenie limitu
 • Brak opłat za transakcje zagraniczne
 • Stworzony przez Apple z zapleczem finansowym wspieranym przez Goldman Sachs
 • Wszystkie płatności płatne ostatniego dnia miesiąca
 • Dowiedz się, czy zostałeś zatwierdzony, korzystając jedynie z miękkiej kontroli kredytowej
 • Konto oszczędnościowe karty Apple

Korzyści z karty Apple

Karta Apple Card oferuje zestaw nagród i korzyści, które czynią ją kuszącą z kilku różnych powodów. Najważniejszą funkcją jest możliwość uzyskania „Nieograniczonego dziennego zwrotu gotówki” przy każdym zakupie. Wysokość zwrotu gotówki różni się jednak w zależności od miejsca i sposobu dokonania zakupu.

 • 3% dziennego zwrotu gotówki przy każdym zakupie w Apple Store, witrynie Apple oraz wszystkich zakupach cyfrowych w App Store, iTunes i usługach Apple, takich jak Apple Music i Apple TV+
 • 2% dziennego zwrotu gotówki od wszystkich zakupów dokonanych za pomocą Apple Pay online i w sklepie
 • 1% dziennego zwrotu gotówki przy wszystkich pozostałych zakupach

Możesz także otrzymać 3% dziennego zwrotu gotówki, kupując za pomocą Apple Pay w wybranych sklepach i sklepach:

 • Sprzęt Asa
 • Exxona
 • Nike
 • T Mobile
 • Uber Eats
 • Duane’a Reade’a
 • Mobilne
 • Chleb Panera
 • Ubera
 • Walgreens

Miesięczne raty Apple Card

Kolejną ciekawą zaletą Apple Card jest funkcja „Miesięcznych rat”, która pozwala na finansowanie dowolnego zakupu produktów Apple w określonym czasie przy zerowym oprocentowaniu.

Reklama

Jeśli jesteś użytkownikiem Apple Card, zobaczysz opcję finansowania „Miesięczne raty Apple Card”. Korzystając z tej opcji, możesz sfinansować prawie każdy produkt Apple, w tym wszystkie podstawowe kategorie produktów Apple:

 • iPhone: finanse na 24 miesiące
 • Mac: Finanse na 12 miesięcy
 • iPad: finanse na 12 miesięcy
 • Apple Watch: finanse na 24 miesiące
 • AirPods: finanse na 6 miesięcy
 • Apple TV 4K: finanse na 6 miesięcy

Jeśli zamienisz iPhone’a na zakup nowego iPhone’a, wartość tej wymiany zostanie natychmiast odliczona od ceny zakupu nowego iPhone’a, co obniży Twoją miesięczną ratę.

Zarabiasz także 3% dziennej gotówki na wszystkich zakupach dokonywanych w miesięcznych ratach kartą Apple Card. Na przykład, jeśli kupisz iPhone’a 14 za 799 USD, otrzymasz od razu pełne 3% dziennej gotówki, czyli około 24 USD, nawet jeśli jeszcze nie zapłaciłeś za urządzenie.

W przypadku miesięcznych rat Apple Card nie jest wymagany proces zatwierdzania. Zamiast tego saldo Twoich rat wlicza się do ogólnego limitu kredytowego Apple Card. Na przykład, jeśli masz limit kredytowy w wysokości 5000 USD i finansujesz iPhone’a 14 od Apple, koszt tego iPhone’a 14 zostanie odjęty od Twojego całkowitego limitu kredytowego.

Co to jest dzienna gotówka?

„Dzienna gotówka” to coś, co Apple nazywa zwrotem gotówki uzyskiwanym za zakupy kartą Apple Card. Zarabiasz Daily Cash zaraz po zaksięgowaniu zakupu na saldzie karty Apple Card. Różni się to od wielu innych kart cash back, które zwracają gotówkę dopiero na koniec każdego cyklu wyciągów.

Domyślnie Daily Cash jest wpłacany bezpośrednio na saldo „Apple Cash”. Apple Cash to osobna karta w aplikacji Wallet, która w rzeczywistości stanowi konkurencję dla Apple w stosunku do innych usług płatniczych, takich jak aplikacja Venmo i Cash.

Wiza gotówkowa Apple

Pieniądze na Twoim koncie Apple Cash można wykorzystać na zakupy Apple Pay, wysłać znajomym i rodzinie za pośrednictwem Wiadomości lub przelać na połączone konto bankowe. Możesz także użyć środków Apple Cash do spłacenia salda samej karty Apple Card.

Inną dostępną opcją jest natychmiastowe dodanie nagród Daily Cash do salda karty Apple Card. Działa to, jeśli nie masz konta Apple Cash.

Ostatnio Apple wypuściło na rynek Konto oszczędnościowe karty Apple. To nowa funkcja dostępna wyłącznie dla użytkowników Apple Card. Możesz natychmiast wpłacić Daily Cash na konto oszczędnościowe, które oferuje oprocentowanie 4,15%, i dokonać wpłat z połączonego konta bankowego.

Bezpieczeństwo i prywatność karty Apple Card

Apple Card oferuje także: garść funkcji bezpieczeństwa i prywatności które mogą pomóc chronić Twoje informacje i finanse, aby zapobiec nieautoryzowanym transakcjom.

 • Zaawansowana ochrona przed oszustwami: Kod bezpieczeństwa karty jest automatycznie odświeżany każdego dnia.
 • Na samej karcie fizycznej nie ma numeru karty ani kodu zabezpieczającego
 • Możliwość zablokowania karty Apple Card za pośrednictwem aplikacji Portfel
 • Powiadomienia o transakcjach w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji Portfel

Czy warto kupić kartę Apple?

Teraz, gdy omówiliśmy zalety i funkcje Apple Card, możemy porozmawiać o tym, czy warto.

W przypadku karty bez opłaty rocznej karta Apple Card oferuje kilka kuszących korzyści i opcji nagród – szczególnie dla osób, które wydają przyzwoitą sumę pieniędzy bezpośrednio w Apple.

Karta Apple jest tego warta, jeśli dotyczą Cię następujące kwestie:

 • Nie przejmujesz się potencjalnym jednorazowym wpływem na Twoją zdolność kredytową.
 • Usługa Apple Pay jest powszechnie akceptowaną metodą płatności w sklepach i witrynach internetowych, w których robisz zakupy.
 • Kupujesz produkty w Apple, App Store i Apple Services.
 • Możesz odpowiedzialnie skorzystać z opcji miesięcznych rat Apple Card, aby uzyskać finansowanie 0% na produkty Apple.
 • Cenisz sobie możliwość zarządzania wszystkim poprzez aplikację Portfel na swoim iPhonie.
  • Dostępny jest także interfejs sieciowy dla Apple Card, ale najlepszym sposobem zarządzania Apple Card jest aplikacja Wallet.

Nie oznacza to jednak, że Apple Card jest kartą kredytową, którą trzeba mieć. Istnieją podobnie konkurencyjne opcje zwrotu gotówki od Chase, Citi i Discover. Możesz także sprawdzić opcje American Express, z których wiele oferuje bardziej kuszące nagrody, pod warunkiem, że wiesz, jak najlepiej wymienić punkty Membership Rewards.

Karta Apple 0% finansowania

Miałem okazję porozmawiać z Emmanuelem Crouvisierem, twórcą gry popularna aplikacja CardPointerso Apple Card. CardPointers to doskonała aplikacja na iPhone’a, iPada i Maca, aby pomóc Ci zmaksymalizować korzyści z kart kredytowych.

Dobra karta nagród ma o wiele więcej zalet, jak np Chase Freedom, preferowany szafir, Karta Citi Premier lub Amex Gold. Dzięki tym kartom możesz zdobywać punkty, które możesz przekazywać liniom lotniczym i hotelom, aby uzyskać o wiele większą wartość ze zdobytych punktów — a ich mnożniki punktów w większości kategorii są również znacznie wyższe niż w przypadku karty Apple Card.

Dzięki karcie Apple Card możesz maksymalnie zyskać 3% zwrotu za zakupy, podczas gdy w przypadku kart, o których wspomniałem, możesz uzyskać 5-krotny zwrot punktów w niektórych kategoriach, takich jak restauracje, stacje benzynowe itp., A te punkty są warte nawet więcej, ponieważ możesz je wymienić na takie rzeczy, jak miejsca w klasie biznes do Europy.

Jeśli ktoś wyda 10 000 dolarów na swoją kartę Apple Card w ciągu roku, otrzyma maksymalnie 300 dolarów, podczas gdy te same 10 000 dolarów wydane na dobrą kartę z nagrodami mogą dać mu 50 000 punktów, a te punkty mogą być warte 4 centy lub więcej przy dobrym wykorzystaniu , co oznacza, że ​​rzeczywista wartość wyniesie 2000 dolarów. Dosłownie 7 razy większa wartość dzięki korzystaniu z dobrej karty lojalnościowej i właśnie w tym pomaga użytkownikom CardPointers — zarabiaj więcej na każdym zakupie, płacąc odpowiednią kartą.

Nawet jeśli chcesz skupić się tylko na zwrocie gotówki, inne karty mogą zapewnić taki sam zwrot gotówki jak karta Apple Card w jeszcze większej liczbie kategorii i sprzedawców. Bardzo chciałbym, aby Apple Card jeszcze bardziej poprawiało kategorie zarobków, a coraz więcej banków zawiera transakcje bezpośrednio z określonymi sprzedawcami w ramach reklamy, więc myślę, że w dalszym ciągu będziemy widzieć tego więcej na wszystkich kartach jako dla nich nowe źródło dochodów.

9 do 5Mac czytelnicy mogą zaoszczędź 30% wyłączony normalna cena CardPointers i zdobądź kartę oszczędnościową o wartości 100 USD w ramach rejestracji premia.

Zakończyć

Jak zawsze, karty kredytowe są szerokim narzędziem finansowym tylko wtedy, gdy spłacasz je co miesiąc. Gdy zaczniesz utrzymywać saldo i płacić odsetki, wystawca karty kredytowej zarabia na Tobie. Nagrody, które otrzymasz, nigdy nie przewyższą kosztów odsetek.

Co sądzisz o Apple Card? Czy jesteś już użytkownikiem Apple Card lub zastanawiasz się nad złożeniem wniosku? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...
Advertisment