Czy w The Marvels jest scena po napisach? Co warto wiedzieć przed obejrzeniem


Jak nazywasz A Studia Marvela film na podstawie Komiksy Marvela osadzona w Marvel Cinematic Universe z udziałem Kapitan Marvel I Pani Marvel? Cuda, Wyraźnie. Nie ma innego wyboru.

MCU powraca do kin po raz pierwszy od maja Strażnicy Galaktyki Vol. 3, czas na odświeżenie. Oto, czego powinieneś się spodziewać Cudabez żadnych spoilerów.

Czy w The Marvels jest scena po napisach?

Cuda ma jedną scenę w połowie napisów końcowych, pomiędzy efektownymi animowanymi napisami końcowymi a zwykłymi napisami przewijanymi w kolorze białym na czarnym. Nie ma sceny po napisach, jedynie mały, żartobliwy efekt dźwiękowy na samym końcu.

O co chodzi w Marvelu?

Cuda opowiada o trio postaci obdarzonych supermocami — Monice Rambeau, Carol Danvers (Kapitan Marvel) i Kamali Khan (Ms. Marvel) — które odkrywają, że ich moce oparte na energii są ze sobą powiązane i spontanicznie zamieniają się miejscami za każdym razem, gdy z nich korzystają. To skomplikowane, ponieważ jeden z nich pracuje na orbicie okołoziemskiej, drugi mieszka daleko w odległym kosmosie, a trzeci jest uczniem szkoły średniej w New Jersey. Jest złoczyńca, który burzy ściany między wszechświatami lub coś podobnego; Jest tam Nick Fury i kot Goose – mam na myśli Flerken – z którego pochodzi Kapitan Marvel.

Z jakich filmów i seriali MCU wywodzi się The Marvels?

Cuda jest bezpośrednio kontynuacją gry z 2019 roku Kapitan Marvelktóry wprowadził Carol Danvers (Brie Larson) do MCU jako kobietę, której poddano praniu mózgu, aby dołączyła do wojny z kosmitami po tym, jak uzyskała boskie zdolności dzięki Kamieniowi Nieskończoności.

Pozostali dwaj bohaterowie na czele Cuda mieli także swoje wprowadzenie w poprzednich projektach Marvela. W WandaWizja, Monica Rambeau (znana w komiksach jako Spectrum) z Teyonah Parris wyszła ze spotkania ze Szkarłatną Wiedźmą dzięki zdolności widzenia i kontrolowania wszystkich form energii elektromagnetycznej. Kamala Khan (Iman Vellani) doczekała się własnego serialu telewizyjnego pt. Pani Marvelgdzie z megafanki superbohaterów stała się superbohaterką po tym, jak odblokowała ją stara rodzinna pamiątka ukryte zmutowane moce energetyczne.

Reklama

Kiedy rozgrywa się akcja The Marvels?

Chwila Kapitan Marvel cofnął zegar, aby pokazać historię powstania Carol Danvers w latach 90., Cuda Akcja rozgrywa się we współczesności Marvel Cinematic Universe, czyli 30 lat później Kapitan Marveli dużo mniej czasu później WandaWizja I Pani Marvel. Odbywa się to po Tajna inwazja, zdaniem reżysera tego programu.

Czy The Marvels jest oparte na jakimś konkretnym komiksie?

Nie wprost. Wydaje się, że jest to zbiór elementów różnych komiksów, począwszy od głęboko wyciętych pomysłów typu Zespoły Nega — które pozwalają dwóm osobom, które je noszą, zamienić się miejscami — do obcego otoczenia widzianego we współczesności Kapitan Marvel I Pani Marvel książek, niektóre z największych hitów Marvel Comics z 2010 roku.

Czy musisz oglądać wszystkie te rzeczy MCU, żeby oglądać Marvels?

Z pewnością sprawia to, że krótkie łuki emocjonalne są lepsze – nie będziesz zbytnio przywiązany do tych postaci i napięć między nimi, jeśli nie obejrzysz historii ich pochodzenia. Ale Cuda wystarczy film akcji, żeby tło nie było istotne. Jeśli chodzi o fakty, które musisz znać, bohaterowie przedstawiają pewne wyjaśnienia, aby uświadomić widzom, kto ma jakie moce i dlaczego.

Jeśli masz zamiar obejrzeć jedną rzecz jako zadanie domowe do zrozumienia Cuda lepiej jednak oglądać Pani Marvel, czarujący, wyróżniający się serial Disney Plus składający się z sześciu odcinków. Jeśli chcesz nadrobić całą listę tego, co warto obejrzeć, mamy na to post!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NVIDIA przygotowuje kartę GeForce RTX 4090 D dla Chin w celu zapewnienia zgodności z amerykańskimi przepisami dotyczącymi kontroli eksportu

NVIDIA wprowadza ostatnie poprawki do nowej karty graficznej GeForce RTX 4090 D, karty graficznej SKU przeznaczonej specjalnie na rynek chiński, skierowanej głównie do...

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...
Advertisment