Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?


Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć PokemonGo!

Reklama

Grafika: Julia Lee/Polygon | Źródła zdjęć: Niantic/The Pokémon Company

Ani Trubbish, ani Garbodor nie widzą żadnego zastosowania meta w PvE lub PvP, chociaż Garbodor ma kilka naprawdę niszowych zastosowań w niektórych ligach PvP. Jako meta Pokémon, ci goście idą do kosza. Jako Pokémony zasługują na miłość, opiekę i wspaniały dom.

Jaka jest błyszcząca stawka dla Trubbisha w Pokémon Go?

Jak wynika ze starych badań przeprowadzonych na nieistniejącej już stronie internetowej The Silph Road (via Maszyna powrotna), współczynnik lśnienia Pokémonów w zwykły dzień wynosi w przybliżeniu jeden na 500. Trubbish nie jest potwierdzonym Pokémonem, który otrzymuje „permaboost” (co oznacza, że ​​jest to rzadki spawn i dlatego otrzymuje zwiększoną szybkość lśnienia).

Co mogę zrobić, aby przyciągnąć więcej błyszczących Pokémonów?

Niewiele, niestety. Wygląda na to, że jest to losowy przypadek. Wskaźniki łapania Błyszczących Pokémonów są ustalane przez dewelopera Niantic i zazwyczaj są zwiększane tylko podczas specjalnych wydarzeń, takich jak Dni Społeczności, Strefy Safari lub Legendarne Raidy. Nie ma przedmiotów konsumpcyjnych, które zwiększałyby liczbę błyszczących Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć listę dostępnych błyszczących Pokémonów?

LeekDuck trzyma lista aktualnie dostępnych błyszczących Pokémonów. To pomocny przewodnik wizualny, który ilustruje, jak wyglądają wszystkie istniejące błyszczące Pokémony.

Więcej wskazówek znajdziesz w serwisie Polygon Pokemon Go przewodniki.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Acer przedstawia nową linię projektorów laserowych Vero do domowej rozrywki

Firma Acer ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek nowych, ekologicznych projektorów Vero, zaprojektowanych z myślą o podniesieniu poziomu wrażeń związanych z rozrywką w domu,...

Broadcom/VMware: Łączymy siły w celu migracji z VMware

W tym tygodniu opublikowano kilka ogłoszeń dotyczących produktów, które ilustrują możliwości, jakie niektóre firmy IT dostrzegają w docieraniu do obecnych użytkowników VMware, którzy...

Google TV otrzyma funkcję „znajdź mojego pilota”.

W najnowszej aktualizacji Androida dla Google TV dodano przydatny dodatek, który powinien ułatwić odnalezienie zaginionych pilotów. Władze Androida informuje, że wersję beta...
Advertisment