Czy to pierwszy wyciek sprzętu słuchawkowego Apple Reality Pro?


Oczekuje się, że Apple oficjalnie zaprezentuje swój zestaw słuchawkowy Reality Pro już podczas czerwcowej konferencji WWDC. Wcześniej zestaw zdjęć opublikowanych na Twitterze rzekomo pokazuje nasze pierwsze spojrzenie na komponenty urządzenia. Jeśli jest to uzasadnione, oznacza to nasze pierwsze rzeczywiste spojrzenie na jakikolwiek aspekt zestawu słuchawkowego rzeczywistości mieszanej Apple.

Te zdjęcia zostały udostępnione na Twitterze przez źródło Pan White, który w przeszłości dokładnie udostępniał prototypowe obrazy Apple. W sumie są cztery różne obrazy przedstawiające różne części zestawu słuchawkowego — w tym jeden wyraźnie przypominający zestaw słuchawkowy.

Ten obraz ma pusty atrybut alt;  jego nazwa pliku to reality-pro-leak0000-1.jpg

Oczekuje się, że pierwsza wersja zestawu słuchawkowego Reality Pro będzie droga, z ceną około 3000 USD. Będzie wyposażony w najnowocześniejsze technologie, takie jak dwa wyświetlacze OLED 4K i zaawansowane czujniki śledzące oko i dłoń. Uważa się również, że urządzenie jest stosunkowo nieporęczne i ma krótką żywotność baterii, która może trwać około 2 godzin na sesję z zewnętrznym akumulatorem.

Ten obraz ma pusty atrybut alt;  jego nazwa pliku to reality-pro-leak0001-1.jpg
Ten obraz ma pusty atrybut alt;  jego nazwa pliku to reality-pro-leak0002-1.jpg
Ten obraz ma pusty atrybut alt;  jego nazwa pliku to reality-pro-leak0003-1.jpg

Więcej wiadomości o Reality Pro:

Ujęcie 9to5Mac

Zrób z tych obrazów, co chcesz. Równie dobrze mogą to być legalne komponenty zestawu słuchawkowego Reality Pro lub przynajmniej jeden z wielu prototypów zestawu słuchawkowego Reality Pro.

Reklama

Biorąc to pod uwagę, trudno mi zebrać zbyt wiele z takich obrazów. Użytkownik Twittera również wskazuje że istnieją pewne podobieństwa między jedną z części pokazanych na tych obrazach a układem mikrofonów zastosowanym w inteligentnym głośniku HomePod. Może być tak, że Apple udostępnia części lub może być tak, że źródło tych obrazów przekroczyło przewody.

Tak czy inaczej, jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek oficjalnej premiery zestawu słuchawkowego Reality Pro, z wyjątkiem dodatkowych opóźnień. Wydarzenie Apple WWDC 2023 prawdopodobnie odbędzie się w pierwszej połowie czerwca, a według plotek zestaw słuchawkowy zostanie zaprezentowany podczas tego wydarzenia.

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!