Czy powinieneś udać się na koronację Święta Oszustwa w Dragon’s Dogma 2?


The koronacja oznacza koniec pierwszego głównego łuku w Dogmat smoka 2, a kapitan Brant traktuje to tak, jakby miało to zmienić świat na zawsze – posuwając się nawet do tego, że radzi ci uporządkować swoje sprawy, zanim przyjedziesz. Ale co się stanie, gdy dotrzesz do tego momentu w historii? Jest “Święto Oszustwa” misja faktycznie jest punktem bez powrotu?

W tym Dogmat smoka 2 przewodniku, przeprowadzimy Cię przez proces zdobycia zadania „Święto Oszustwa” i poinformujemy Cię, czy powinieneś udać się na koronację.

Ostrzeżenie o spoilerze: Ten post zawiera łagodne spoilery dotyczące pierwszego łuku Dogmat smoka 2.


Jak dostać się do zadania koronacyjnego w Dragon’s Dogma 2

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Po skończeniu pierwszej partii zadania od Kapitana Branta — w tym „Ubój potworów”, „Sędzia w klatce”, i „Spisek Disy” oraz wyprawa do Bezimiennej Wioski i występ na maskaradzie — zleci ci zadanie „Święto Oszustwa”.

Zostałeś zaproszony na koronację fałszywego Powstańca, ale Brant przekaże ci złowieszcze ostrzeżenie i powie, że powinieneś dokończyć wszystko, co chcesz, zanim weźmiesz udział we wspomnianej koronacji.

Zwykle, gdy NPC w grach wideo każą ci dokończyć pewne rzeczy przed kontynuowaniem, oznacza to, że osiągnąłeś punkt, z którego nie ma odwrotu — część gry, która rozwija fabułę w taki sposób, że umożliwia powrót do starych zadań lub obszarów niemożliwe.


Czy koronacja jest punktem bez powrotu w Dragon’s Dogma 2?

Powstańcy stoją przed zamkiem Vernworth

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Chociaż zdecydowanie polecam zakończyć wszelkie zadania znacznikiem klepsydry (ponieważ są one wrażliwe na czas) przed przyjęciem zaproszenia Branta, możesz spać spokojnie. Udanie się na koronację nie anuluje wszystkich zadań, w których uczestniczysz lub wyśle ​​​​cię na wielką walkę z bossem.

Zamiast tego ty i Brant zmierzacie do zamku, ale twój główny pionek odczuwa ogromny ból głowy, przez co twoja drużyna pomija wydarzenie. Brant wyśle ​​Cię następnie na kolejny etap podróży, który doprowadzi Cię do narodu Battahl.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 przewodniki, zob gdzie znaleźć Rodge’adowiedz się, komu dać Jadeitowa Kula do i dowiedzieć się gdzie znaleźć Lennarta. Mamy też poradniki jak odblokować Mistyczna Włócznia I Magiczny Łucznik powołaniaplus podsumowanie początku Lokalizacje Tokenów Poszukiwacza.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple wycofuje WhatsApp i Threads z App Store w Chinach [U: Signal and Telegram]

Aktualizacja: Zarówno Signal, jak i Telegram zostały również usunięte pod naciskiem Chin. Oświadczenie Apple w historii. Na prośbę chińskiego rządu Apple usunął dwie...

Kaiju nr 8 jest już pretendentem do jednego z najlepszych anime roku

Kaiju nr 8nowe anime akcji science-fiction oparte na trwającej mandze Shōnen Jump Plus Naoyi Matsumoto, miało swoją premierę w zeszłą sobotę....

Jak planowanie i infrastruktura zawiodły podczas pożarów na Maui

W tym tygodniu pojawiły się nowe szczegóły na temat kaskadowych awarii, które doprowadziły do ​​pożarów, które w sierpniu ubiegłego roku szalały na Maui....
Advertisment