Czy powinieneś dać grimuary Myrddinowi lub Tryshy w Dragon’s Dogma 2?


„Ocena czarnoksiężnika” I „Oczarowany” to para powiązanych zadań, w których będziesz brać udział Dogmat smoka 2, ale na początku nie będziesz wiedział, że są ze sobą powiązane. Obydwa zadania polegają na odnalezieniu pięciu grymuary i dawanie ich komuś – albo Myrddin Lub Trysza – w zamian za umiejętność mistrzowska. Albo zrobić kilka kopii i pomóc obu.

Nasz Dogmat smoka 2 przewodnik po questach pokaże Ci jak rozpocząć questy, gdzie znaleźć wszystkie pięć grymuaróworaz jak ukończyć oba zadania, „Ocena czarnoksiężnika” i „Oczarowany”, aby móc zdobyć zarówno umiejętności główne Czarnoksiężnika, jak i umiejętności główne Maga.


Jak dostać się do domu Myrddina i rozpocząć „Ocenę Czarnoksiężnika”

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin/Polygon | Źródła: Capcom poprzez Polygon

Kiedy dotrzesz do Miasto odpoczynku punktu kontrolnego na zachodzie Vermund znajduje się dom na szczycie wzgórza z zamkniętymi drzwiami. Jeśli spróbujesz dostać się do środka, mężczyzna o imieniu Myrddin wyjdzie, będzie niegrzeczny i powie ci, żebyś spadał.

Aby nakłonić go do rozmowy, musisz wyposażyć swój sprzęt Tunika dworska I Bryczesy dworskie – tak jak to zrobiłeś, gdy dostałeś się na bal maskowy Disy. Zrób to, a zaprosi cię do środka, a następnie poprosi o pomoc w skompletowaniu jego kolekcji książek za pomocą zadania „Ocena czarnoksiężnika”. Otrzymasz listę pięciu grimuarów do zebrania dla niego.

Ukończ dla niego „Ocenę Czarnoksiężnika”, a poznasz zaklęcie Maelstrom.


Jak znaleźć Tryshę i rozpocząć „Urzeczony”

Mapa Dragon's Dogma 2 pokazująca lokalizację domu Tryshy i Eini

Grafika: Jeffrey Parkin/Polygon | Źródła: Capcom poprzez Polygon

Rozpoczęcie gry w „Spellbound” jest nieco trudniejsze. Musisz znaleźć dziewczynę o imieniu Trysha w bardzo ustronnym domu na północ od Melve. Gdy dotrzesz do domu, porozmawiaj z Tryshą i jej babcią Eini, a następnie poczekaj, aż Eini wyjdzie na zewnątrz. Kiedy ponownie porozmawiasz z Tryshą, powie ci, że chce nauczyć się magii i da ci zadanie „Urzeczony”.

Będziesz musiał pomóc Tryshy zdobyć Czarodzieja Meteoron zaklęcie i Maga Niebiański pean zaklęcie.


Czy powinieneś oddać grymuary Myrddinowi lub Tryshy?

Prosta odpowiedź brzmi: oboje! Ale jak ty to robisz?

Ponieważ zarówno Myrddin, jak i Trysha chcą tych samych grimuarów, początkowo wydaje się, że musisz dokonać wyboru, które zadanie chcesz ukończyć. Można jednak temu zaradzić (dając jedną z podrobionych kopii) w sklepie ze złomem Ibrahima w miasteczku kontrolnym Checkpoint.


Jak fałszować w sklepie ze złomem Ibrahima

Dragon's Dogma 2 Ibrahim przekazuje fałszerstwo w swoim sklepie ze złomem

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Ponieważ zarówno Myrddin, jak i Trysha proszą o te same książki, musisz udać się do Sklep ze złomem Ibrahima w Checkpoint Rest Town i poproś o sfałszowanie wszystkich znalezionych książek.

Myrddin chce skompletować kolekcję książek, ale Trysha tak naprawdę próbuje nauczyć się magii. Dawanie Myrddinowi fałszerstw może ujść na sucho — zwłaszcza jeśli dasz mu wiele książek jednocześnie. Tymczasem Trysha będzie wiedziała, że ​​to podróbki.

Ibrahim pobierze od ciebie 6000 sztuk złota za każde fałszerstwo, a za każdym razem, gdy o nie poprosisz, będziesz musiał poczekać jeden dzień. Oznacza to, że spędzisz na tych zadaniach większą część tygodnia i 30 000 sztuk złota.


Gdzie znaleźć grymuary do „Oceny czarnoksiężnika” i „Urzeczonego”

Mapa Dragon's Dogma 2 pokazująca lokalizacje pięciu (w sumie siedmiu) grymuarów

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Zarówno Myrddin, jak i Trysha proszą cię o tę samą listę pięciu grimuarów:

  • „Piornąca tarcza”
  • „Wyjąca zamieć”
  • “Niech stanie się światłość”
  • „Pogłos śmierci narodu”
  • „Wieża Ziemia”

Musisz znaleźć tylko jeden egzemplarz każdego grymuaru, ponieważ będziesz tworzyć kopie (większości) z nich, ale są dwie książki – „Howling Blizzard” i „Nation’s Death Knell” – w których możesz znaleźć dwie prawdziwe kopie.

Poza tym, jeśli coś pójdzie nie tak, możesz ujść na sucho, przekazując każdemu z nich tylko trzy grimuary i nadal zdobywając (większość) nagród.

Lokalizacja „Niech stanie się światłość”.

Droga Dragon's Dogma 2 na balkon Myrrdina, skąd możesz ukraść Niech stanie się światło

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Możesz znaleźć grymuar „Niech stanie się światłość”. w domu Myrddina, ale jeśli po prostu pójdziesz na górę i go złapiesz, wpadnie w szał i zaatakuje cię za kradzież. (Możesz go zabić i użyć Wakestone jeśli to konieczne — najwyraźniej potem jest dość wyrozumiały.)

Zamiast tego wyjdź na zewnątrz i skieruj wzrok na przód domu. Wspinaj się po rozpadającej się ścianie po prawej stronie i wróć do przedniego rogu. Zeskocz z końca ściany na balkon i wejdź do środka. „Let There Be Light” znajduje się w pierwszym pokoju i możesz go zabrać niezauważenie.

Lokalizacja „Piornącej Tarczy”.

Dragon's Dogma 2 kupuje Fulminous Shield od Dudleya

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Tom „Fulminous Shield” jest właściwie najłatwiejszy do znalezienia. Można go kupić w Melve od podróżującego kupca Dudleya.

Lokacja „Nation’s Death Knell” nr 1

Droga Dragon's Dogma 2 do zamku na Starożytnym Polu Bitwy

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Na północny wschód od miasteczka kontrolnego znajduje się obszar zwany Starożytnym Polem Bitwy, przez który mogłeś przejść w drodze do Sfinks. Zwykle okolicy strzeże kaczor, ale możesz ominąć krawędzie pola bitwy, aby go ominąć (lub użyć rozrzuconych po okolicy balist, aby rozpocząć walkę).

Dragon's Dogma 2 odbiera Nation's Death Knell na starożytnym polu bitwy

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Na północno-zachodnim krańcu pola bitwy znajdziesz wejście do (w większości zawalonego) zamku pełnego szkieletów. Zajrzyj do środka i poszukaj duży pokój po prawej stronie. W środku znajdziesz egzemplarz „Nation’s Death Knell”.

Lokalizacja „Wieża Ziemia”.

Możesz zdobyć grymuar „Wieża Ziemia” od Magistrata Waldhara, gdy już zadomowisz się w bibliotece Skarbce Łaskawej Ręki – w ramach którego robisz Zadanie „Sędzia w klatce”..

Lokacja „Howling Blizzard” i lokacja „Nation’s Death Knell” nr 2

Mapa Dragon's Dogma 2 pokazująca lokalizację grymuarów Howling Blizzard i Nation's Death Knell

Grafika: Jeffrey Parkin/Polygon | Źródła: Capcom poprzez Polygon

Można znaleźć zarówno „Howling Blizzard”, jak i inny egzemplarz „Nation’s Death Knell”. w Jaskini Wodospadowej na północny wschód od Melve i Posterunku Straży Granicznej. To trudna jaskinia do pokonania – jest tam mnóstwo goblinów, chimera i (ostatecznie) licz. Musisz przejść cały dolny poziom, a następnie wspiąć się na drugie piętro. W dużym pomieszczeniu znajdziesz skrzynię ze skarbami zawierającą zarówno „Wyjącą Zamieć”, jak i „Pogunek Śmierci Narodu”. Pamiętaj, że gdy je otworzysz, zaatakuje Cię licz.

Lokacja „Wyjąca Zamieć” nr 2

Dragon's Dogma 2 rozmawia z Wendy na temat jej egzemplarza Howling Blizzard

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Tuż na południowym krańcu Bezimiennej Wioski, wchodząc do miasta, uważaj na kobietę o imieniu Wendy. Jest gotowa wymienić egzemplarz „Howling Blizzard” na egzemplarz „Fulminous Shield”.

Zanieś swój egzemplarz „Fulminous Shield” Ibrahimowi i poproś o sfałszowanie. Daj fałszerstwo Wendy, a ona wręczy (kolejny) egzemplarz „Howling Blizzard”.


Jak ukończyć „Ocenę Czarnoksiężnika”

Dragon's Dogma 2 kończy zadanie Ocena Czarnoksiężnika z Myrrdinem

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Jeśli chcesz ukończyć oba zadania, odwiedź najpierw Myrddin, aby ukończyć „Ocenę czarnoksiężnika”. Jeśli najpierw ukończysz „Urzeczony”, będzie zdenerwowany (ze względu na spoiler) i nie będzie ci pomagać.

Kiedy już dokonasz fałszerstw, wróć do domu Myrddina w Checkpoint Rest Town i dostarcz je. Jeśli dostarczysz mu (co najmniej) trzy książki na raz, nie zauważy, że to fałszerstwa. I to wszystko.

Otrzymasz Kronika Myrddina (która uczy cię jednej z umiejętności mistrza Czarnoksiężnika, Wir), to Szata Aresa MorphoI 11 000 sztuk złota.


Jak ukończyć „Urzeczony”

„Urzeczony” wymaga zabrania (prawdziwych) książek z powrotem do domu Eini i Tryshy.

Dragon's Dogma 2 dostarczający grymuary Tryshy dla Spellbound

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Oddaj trzy z nich na raz, a ona ci da Turkusowy pierścionek.

Otrzymasz wtedy cel sprawdzenia, co u niej za kilka dni. Jednak wcale nie trzeba tak długo czekać. Udaj się na kemping nieco na zachód i śpij do następnego ranka.

Dragon's Dogma 2 walczy z Tryshą podczas Spellbound

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Kiedy wrócisz, Trysha nie będzie w stanie kontrolować swojej nowej magii. Nie atakuj jej. Po prostu unikaj jej zaklęć i biegaj wokół niej. Staraj się trzymać blisko przodu domu — Twoim celem jest poczekać, aż skończy jej się wytrzymałość, a następnie ją złapać. Może (i będzie) teleportować się na dach nad drzwiami, a ty nie będziesz mógł do niej dotrzeć. Jeśli będziesz trzymać się blisko niej, przeniesie się gdzie indziej.

Kiedy zobaczysz, że jest zmęczona, podbiegnij do niej i złap się. Po kilku sekundach wyświetli się przerywnik filmowy przedstawiający Eini w domu opiekującą się Tryshą i kolejny cel, jakim jest sprawdzenie, co u niej za kilka dni.

Dragon's Dogma 2 ukończenie Spellbound z Tryshą i Eini

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Jeszcze raz po prostu udaj się na kemping i prześpij się na jedną noc. Kiedy wrócisz, będzie przytomna i wdzięczna. Otrzymasz Odlany kamień personel i a Notatki czarownika to nauczy cię (a?) umiejętności mistrza Czarnoksiężnika Meteoron.

Zanim wyjdziesz, porozmawiaj z babcią Tryshy, Eini (nie z jej dziadkiem, Eino). Ona ci da Almanach Zaklinacza która uczy cię umiejętności mistrza maga Niebiański pean.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 poradniki, oto one wszystkie rozwiązania zagadek Sfinksajak dostać się do wszystkie umiejętności mistrzowskienajlepsze zamówienie dla Zadania Kapitana Brantaoraz informacje o tym, jak uratować plik sędzia w klatcejak dotrzeć do Bezimienna wioskagdzie znaleźć Rodge’ajak stawić czoła Cień Powstaniai kiedy wziąć udział w koronacja.

Możesz także zapoznać się z naszą interaktywną stroną Dogmat smoka 2 Mapa świata.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment