Czy obsada Dune 2 nienawidzi się nawzajem? Tak uważają detektywi z TikToka


Członkowie obsady Wydma: część druga Według internautów nie lubią się nawzajem.

Twierdzenie to, co być może nie jest zaskakujące, nie zostało poparte niczym, co powiedział lub zrobił jakikolwiek aktor. Ale Zendaya, Timothée Chalamet, Florence Pugh i Austin Butler odbyli… nieco niezręczną trasę prasową. A ich biografowie internetowi-amatorzy szczegółowo analizują wywiady w sposób, który staje się coraz bardziej normalnym trybem dla fanów w Internecie.

Fanatyczne obsesje na punkcie celebrytów sięgają czasów samej koncepcji celebryty. Jednak tym, co najbardziej rzuca się w oczy w tej reakcji, jest to, jak pozornie niewielka może być chwila i jak wiele spekulacji może wzbudzić w Internecie. Pojawiła się czwórka Jimmy Kimmel na żywo! w pewnym momencie Kimmel zapytał, czy obsada spotyka się towarzysko poza filmem. W odpowiedzi Chalamet powiedział: „Tak, mam na myśli my, hm…” i zanim zdążył dokończyć, Zendaya po prostu zaśmiała się z jego odpowiedzi i jakby rozejrzała się dookoła ze skrzyżowanymi ramionami. Chalamet zakończył później: „W takich talk show współdziałamy w najbardziej naturalny sposób. Czujemy się prawie komfortowo.

Już sam ten wywiad wystarczył, żeby nabrać sił wirusowe filmy i posty ten komentarz na temat ogólnej niezręczności obsady. Fakt, że jest ich czterech, nie pomaga, ponieważ skłania ludzi do spekulacji na temat różnych dynamiki interpersonalnych, które mogą mieć znaczenie w grupie. widziałem filmy, w których ludzie zgłaszają roszczenia że reszta obsady po prostu „toleruje” Butlera, podczas gdy Zendaya legalnie przyjaźni się z Chalametem.

Cała odpowiedź dot Wydma: część druga rzucają gry na ogólną tendencję użytkowników TikTok i innych platform przyjaznych wideo do nadmiernego skupiania się na przypadkowych momentach. Na TikToku są całe konta poświęcone czytaniu z ruchu warg i osobom, które się podają eksperci w dekodowaniu mowy ciała analizujące filmy Taylor Swift i Seleny Gomez na czacie podczas Złotych Globów 2024. I chociaż te filmy mogą być nieszkodliwymi spekulacjami, a nawet można je tak sformułować, trend prowadzi do dynamiki, w której fani nadal wierzą w niewygodne lub nawet fałszywe narracje, którym zaangażowane osoby bezpośrednio obalają. Wygląda na to, że niezależnie od tego, co zostanie powiedziane, będzie frakcja fanów, którzy wierzą, że Taylor Swift jest gejem.

Ostatnio większy nacisk położono na zachowanie gwiazd podczas wystąpień prasowych. Na platformach takich jak TikTok jednemu agentowi PR udało się zwiększyć liczbę odbiorców ponad 470 000 obserwujących po prostu analizując strategie prasowe i sugerując gwiazdom różne sposoby radzenia sobie z kryzysami. W szczególności filmy z przeprosinami stały się punktem zapalnym dla osób, które chcą zyskać bardziej krytyczne spojrzenie na sposób, w jaki przedstawiane są gwiazdy, ale są też inne przykłady tego zainteresowania. Podczas Wredne dziewczyny podczas tournée prasowego kilka wirusowych filmów wideo w Internecie wyrażało pogląd, że Reneé Rapp nie została przeszkolona w zakresie mediów tylko dlatego, że można było z nią nawiązać kontakt i pozornie otwarcie udzielała odpowiedzi.

Reklama

Pomimo całej tej pogawędki w Internecie wszyscy ci aktorzy to wciąż ludzie i profesjonaliści, którzy nie muszą być najlepszymi przyjaciółmi, aby film wypadł dobrze. Biorąc pod uwagę historię, ma to sens, że ta konkretna grupa nie miałaby największej chemii Wydma: część druga — dwie postacie z grupy nie spędzają prawie czasu z żadną z pozostałych. Podczas gdy Paul (Chalamet) i Chani (Zendaya) spędzają większą część książki na rozbudzaniu swojego związku, jedyny raz, kiedy trafiają do pokoju z księżniczką Irulan z Pugh i Feyd-Rauthą Butlera, następuje w kulminacyjnym momencie historii. (Pod każdym względem oczekuje się, że film będzie wierną adaptacją.)

Jasne, kilka uroczych chwil podczas trasy prasowej tylko przyciągnęłoby publiczność, ale to nie wszystko. Tak długo jak nikt pluje na kogoś innego podczas wycieczkimyślę, że możemy to nazwać dobrym.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...
Advertisment