Czy Makuhita może być błyszcząca w Pokémon Go?


Makuhitę, odważnego Pokémona z Hoenn, można spotkać na wolności w Pokemon Go. Tak, Makuhita może być błyszcząca Pokemon Go!

Reklama

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Niantic

Wiele księżyców temu Hariyama był dość istotny dla meta jako Pokémon typu walczącego, ale od tego czasu został wyprzedzony przez Pokémony takie jak Lucario, Conkeldurr, Terrakion i inne. Jednakże Hariyama jest nadal całkiem niezła, jeśli masz cienia Hariyamę, więc jeśli masz cienia Makuhitę, powinieneś rozważyć trzymanie go i wzmocnienie.

Jaka jest błyszcząca stawka dla Makuhity w Pokémon Go?

Jak wynika ze starych badań przeprowadzonych na nieistniejącej już stronie internetowej The Silph Road (via Maszyna powrotna), współczynnik lśnienia Pokémonów w zwykły dzień wynosi w przybliżeniu jeden na 500. Makuhita nie jest potwierdzonym Pokémonem, który otrzymuje „permaboost” (co oznacza, że ​​jest to rzadki spawn i dlatego otrzymuje zwiększoną szybkość lśnienia).

Co mogę zrobić, aby przyciągnąć więcej błyszczących Pokémonów?

Niewiele, niestety. Wygląda na to, że jest to losowy przypadek. Wskaźniki łapania Błyszczących Pokémonów są ustalane przez dewelopera Niantic i zazwyczaj są zwiększane tylko podczas specjalnych wydarzeń, takich jak Dni Społeczności, Strefy Safari lub Legendarne Raidy. Nie ma przedmiotów konsumpcyjnych, które zwiększają liczbę błyszczących Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć listę dostępnych błyszczących Pokémonów?

LeekDuck trzyma lista aktualnie dostępnych błyszczących Pokémonów. To pomocny przewodnik wizualny, który ilustruje, jak wyglądają wszystkie istniejące błyszczące Pokémony.

Więcej wskazówek znajdziesz w serwisie Polygon Pokemon Go przewodniki.



Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...
Advertisment