Czy Litten może być błyszczący w Pokémon Go?


21 marca 2023 roku Litten będzie w centrum uwagi Pokemon Go, a otrzymasz podwójny Stardust za złapanie Pokémona. I nie, Litten nie może błyszczeć Pokemon Go(już)!

Tylko jak Rowlet był gwiazdą Spotlight Hour w zeszłym tygodniu, Litten jest gwiazdą tego tygodnia. Ponownie, nie jest dostępny błyszczący i prawdopodobnie zadebiutuje podczas Dnia Społeczności — co jest dość odległe, jeśli sądząc po tym, że jesteśmy tylko właśnie wchodzę do przystawek regionu Kalos.

Powinieneś spróbować złapać Littena z wysokimi IV i wstrzymać się z jego rozwojem do przyszłego Dnia Społeczności. Podczas tego wydarzenia Litten prawdopodobnie nauczy się Blast Burn, gdy ewoluuje, co prawdopodobnie będzie jednym z jego najlepszych ataków.


Pokémon polega na złapaniu ich wszystkich i włączeniu Pokemon Go, oznacza to łapanie każdego wariantu, w tym rzadkich, błyszczących wersji Pokémonów. W każdy wtorek o godz Pokemon Go, gracze zobaczą, jak konkretny Pokémon pojawia się częściej podczas Godziny Spotlight, która trwa od 18:00 do 18:59 czasu lokalnego. Spotlight Hour to Twoja szansa na załadowanie cukierków, szansa na Pokémony o wysokim CP i, jeśli masz szczęście, błyszczącego Pokémona.

Czy błyszczące stawki są zwiększane podczas Godziny Spotlight?

Błyszczące stawki nie wydają się być zwiększane podczas Godzin Spotlight, na podstawie danych zebranych przez społeczność Pokémon Silph Road. Jednak sama liczba Pokémonów, które pojawiają się podczas godzinnego cotygodniowego wydarzenia, da ci większą szansę na kliknięcie losowego błyszczącego. Im więcej pokemonów klikniesz, tym więcej masz okazji do złapania błyszczącego pokemona.

Co mogę zrobić, aby przyciągnąć więcej błyszczących Pokémonów?

Niewiele, niestety. Wydaje się, że to przypadek losowy. Wskaźniki łapania Shiny Pokémon są ustalane przez programistę Niantic i zazwyczaj są zwiększane tylko podczas specjalnych wydarzeń, takich jak Dni Społeczności lub Strefy Safari, lub podczas Legendarnych Rajdów. Nie ma przedmiotów konsumpcyjnych, które zwiększają tempo błyszczących Pokémonów.

Reklama

Gdzie mogę znaleźć listę dostępnych błyszczących Pokémonów?

LeekDuck trzyma lista aktualnie dostępnych błyszczących Pokémonów. Jest to pomocny przewodnik wizualny, który ilustruje wygląd wszystkich istniejących błyszczących Pokémonów.

Aby uzyskać więcej wskazówek, sprawdź Polygon Pokemon Go przewodniki.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Panasas dodaje obsługę S3 do przechowywania brzegowego i przenoszenia do chmury

Niedawne ogłoszenie firmy Panasas o dodaniu platformy brzegowej do rodziny platform skalowalny serwer NAS zbiegło się z planowanym znaczącym przejściem firmy w kierunku...

Security Think Tank: Krótka historia (bezpiecznego) kodowania

Ponieważ technologia rozwija się w coraz szybszym tempie, programiści stają przed większym niż kiedykolwiek wyzwaniem, aby nadążyć kod zabezpieczać i łagodzić stale rosnące...

Usługa przeciwdziałania nękaniu Block Party opuszcza Twittera w związku ze zmianami w interfejsie API

Block Party, usługa przeciwdziałająca nękaniu, zaprojektowana w celu zwalczania obraźliwych treści na Twitterze, to najnowsza aplikacja innej firmy, która opuszcza platformę w świetle...
Advertisment