Czy Hitmonlee i Hitmonchan mogą być błyszczący w Pokémon Go?


Hitmonlee i Hitmonchan, kopiące i uderzające Pokémony z Kanto, można spotkać na wolności w PokemonGo. Tak, zarówno Hitmonlee, jak i Hitmonchan mogą się błyszczeć PokemonGo!

Reklama

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Niantic

Cała rodzina Hitmonów może naprawdę lśnić! Tyrogue’a można zdobyć jedynie z jaj, ponieważ technicznie jest to “mały” Pokémon, podczas gdy inne można spotkać po prostu w dziczy, choć nie widujemy ich zbyt często na wolności.

Jaka jest błyszcząca stawka dla Hitmonlee i Hitmonchan w Pokémon Go?

Jak wynika ze starych badań nieistniejącej już witryny internetowej The Silph Road (via Maszyna powrotna), współczynnik lśnienia Pokémonów w zwykły dzień wynosi w przybliżeniu jeden na 500. Ani Hitmonchan, ani Hitmonlee nie są potwierdzonymi Pokémonami, które otrzymują „permaboost” (co oznacza, że ​​jest to rzadki spawn i dlatego otrzymuje zwiększoną szybkość lśnienia).

Co mogę zrobić, aby przyciągnąć więcej błyszczących Pokémonów?

Niewiele, niestety. Wygląda na to, że to losowy przypadek. Wskaźniki łapania Błyszczących Pokémonów są ustalane przez dewelopera Niantic i zazwyczaj są zwiększane tylko podczas specjalnych wydarzeń, takich jak Dni Społeczności, Strefy Safari lub Legendarne Raidy. Nie ma przedmiotów konsumpcyjnych, które zwiększałyby liczbę błyszczących Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć listę dostępnych błyszczących Pokémonów?

LeekDuck trzyma lista aktualnie dostępnych błyszczących Pokémonów. To pomocny przewodnik wizualny, który ilustruje, jak wyglądają wszystkie istniejące błyszczące Pokémony.

Więcej wskazówek znajdziesz w serwisie Polygon PokemonGo przewodniki.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cała dzisiejsza generatywna sztuczna inteligencja jest w wersji beta – nie tylko iOS 18

Sugeruje to najnowszy biuletyn Marka Gurmana Jabłko może zdecydować się na oznaczenie sztuczna inteligencja cechy w iOS 18 Jak wersja beta lub podglądpodobnie...

SonicFi wprowadza produkty sieciowe dla małych i średnich firm

SonicFi Inc., zupełnie nowa firma, której celem jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich firm, debiutuje dziś swoją serią produktów sieciowych w chmurze...

Oferty z okazji Dnia Pamięci Apple 9to5Mac

Oferty Apple z okazji Dnia Pamięci są już dostępne. Zbliża się weekend z okazji Dnia Pamięci, a to oznacza, że ​​śledzimy więcej...
Advertisment