Czy hipopotamy mogą być błyszczące w Pokémon Go?


Hipopotamy, Pokémony-hipopotamy z Sinnoh, można spotkać na wolności w PokemonGo. Tak, Hipopotamy mogą się błyszczeć PokemonGo!

Reklama

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Niantic

Hipopotamy i Hippowdon mają różne kolory w zależności od płci. Samce hipopotamów mają żółty nos/głowę, podczas gdy samice hipopotamów mają brązowy nos/głowę. Samce Hippowdona mają żółtawą skórę, podczas gdy samice mają ciemnoszarą (lub ciemnozieloną, jeśli jest błyszcząca).

Jaka jest błyszcząca stawka dla hipopotamów w Pokémon Go?

Jak wynika ze starych badań przeprowadzonych na nieistniejącej już stronie internetowej The Silph Road (via Maszyna powrotna), współczynnik lśnienia Pokémonów w zwykły dzień wynosi w przybliżeniu jeden na 500. Hippopotas nie jest potwierdzonym Pokémonem, który otrzymuje „permaboost” (co oznacza, że ​​jest to rzadki spawn i dlatego otrzymuje zwiększoną częstotliwość lśnienia).

Co mogę zrobić, aby przyciągnąć więcej błyszczących Pokémonów?

Niewiele, niestety. Wygląda na to, że jest to losowy przypadek. Wskaźniki łapania Błyszczących Pokémonów są ustalane przez dewelopera Niantic i zazwyczaj są zwiększane tylko podczas specjalnych wydarzeń, takich jak Dni Społeczności, Strefy Safari lub Legendarne Raidy. Nie ma przedmiotów konsumpcyjnych, które zwiększałyby liczbę błyszczących Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć listę dostępnych błyszczących Pokémonów?

LeekDuck trzyma lista aktualnie dostępnych błyszczących Pokémonów. To pomocny przewodnik wizualny, który ilustruje, jak wyglądają wszystkie istniejące błyszczące Pokémony.

Więcej wskazówek znajdziesz w serwisie Polygon PokemonGo przewodniki.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment