Czy Apple może usunąć odciski palców z MacBooka Air o północy, czy też zastąpi go kosmiczna czerń?


Jeśli kupiłeś kolor północny Macbook Airwspółczynnik rozmazywania jest już zapieczony. Jeśli jednak kolor magnesu odcisków palców się utrzyma, zastanawiam się, czy Apple mógłby zastosować do północy tę samą technikę anodyzacji, której używa w przypadku kosmicznej czerni.

Tę historię potwierdza Mosylejedyna zunifikowana platforma Apple. Jedynym rozwiązaniem jest Mosyle który w pełni integruje pięć różnych aplikacji na jednej platformie przeznaczonej wyłącznie dla Apple, umożliwiając firmom i szkołom łatwe i automatyczne wdrażanie, zarządzanie i ochronę wszystkich urządzeń Apple. Ponad 38 000 organizacji Wykorzystaj rozwiązania Mosyle aby codziennie automatyzować wdrażanie, zarządzanie i bezpieczeństwo milionów urządzeń Apple. Poproś o DARMOWE konto już dziś i odkryj, jak możesz uruchomić autopilota floty Apple w cenie, w którą trudno uwierzyć.

Moje pierwsze przypuszczenie jest takie, że tak, ale może to być kwestia techniki i koloru, które oszczędzają w notebookach z wyższej półki.

Apple już to robi w przypadku MacBooka Pro M3. Za 1600 dolarów otrzymasz kosmiczną szarość; Za 2000 dolarów dostaniesz kosmiczną czerń. Różnica 400 dolarów daje znacznie więcej niż ciemniejsze wykończenie, ale na początku segmentacji rynku używany jest bardziej dyskretny kolor.

Jeśli technika uszczelnienia anodowego okaże się skuteczny, Apple z pewnością powinien zastosować go w notebookach w kolorze północy — ale to rodzi kolejne pytanie. Czy północ w ogóle powinna istnieć teraz, gdy mamy kosmiczną czerń?

Reklama

Znajdą się ludzie, którzy wolą nutę błękitu w notatnikach o północy, ale są też tacy, którzy zdecydują się na północ tylko w przypadku braku czerni.

iPhone 7 handluje wartością

Teraz, gdy Apple pokazało, że potrafi wykonać czarne aluminium coś większego niż iPhone 7, mam nadzieję, że zobaczymy to w większej liczbie miejsc. Kosmiczny czarny iPad Pro brzmi całkiem nieźle.

Fakt, że MacBook Pro za 1600 dolarów nie jest jeszcze dostępny w kosmicznej czerni, sugeruje, że w najbliższym czasie nie zobaczymy kosmicznej czerni MacBooka Air.

W takim przypadku Apple zdecydowanie powinien spróbować ulepszyć wykończenie o północy dzięki technice uszczelniania anodowanego. Zabłocone aluminium jest niczym w porównaniu z nim cała ta wadliwa saga o klawiaturze. Mimo to byłoby to miłe ulepszenie północ MacBooki Air.

Więcej

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment