Czy „anodyczna uszczelka” Apple w kosmicznym czarnym MacBooku Pro rzeczywiście zmniejsza odciski palców?


Podczas nowy MacBook Pro w kolorze kosmicznej czerni cieszy się dużym zainteresowaniem, Apple faktycznie rozpoczął marsz w stronę laptopów o ciemniejszych odcieniach z MacBookiem Air o północy. Jedną z kluczowych różnic jest jednak to, że Apple twierdzi, że kosmiczny czarny kolor MacBooka Pro rozwiązuje problemy z odciskami palców i trwałością, które nękały MacBooka Air o północy…

Podczas wczorajsze wydarzenie „Strasznie szybko”, Apple zachwalało, że w nowym wykończeniu w kolorze kosmicznej czerni zastosowano specjalną uszczelkę anodowaną, która pomaga ograniczyć odciski palców. W komunikacie prasowym dotyczącym nowych MacBooków Pro Apple mówi:

Modele MacBooka Pro z M3 Pro i M3 Max są dostępne w kolorze kosmicznej czerni – nowym, oszałamiającym kolorze, który jest niewątpliwie profesjonalny. Wykończenie charakteryzuje się przełomową chemią, która tworzy uszczelnienie anodowe, które znacznie redukuje odciski palców.

Każdy, kto korzystał z MacBooka Air o północy, powie, że kolor jest wspaniały, ale trwałość już nie. Używanie go bez odcisków palców jest prawie niemożliwe. Czy nowa „uszczelka anodyzacyjna” w MacBooku Pro rozwiązuje ten problem?

Pisanie o godz Sześć kolorówJason Snell twierdzi, że nowa uszczelka anodowana stanowi „stopniowe ulepszenie” w stosunku do MacBooka Air o północy, ale nie zapobiega powstawaniu każdego odcisku palca.

MacBook Pro M3 za 1599 dolarów jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i gwiezdnej szarości. Pozostała część linii – modele z procesorami M3 Pro i M3 Max – jest dostępna w kolorach srebrnym i kosmicznym czarnym, czyli w nowym kolorze, w którym zastosowano nowy proces anodyzacji, mający na celu zmniejszenie widoczności odcisków palców. Mam swoje tłuste małpie łapki na laptopie Space Black i mogę stwierdzić, że Apple jest tak dobry, jak mówi słowo, w tym sensie, że wydaje się ogólnie bardziej odporny na odciski palców i inne smugi.

Ale nie chcę wyolbrzymiać tej funkcji: nadal widać odciski palców. Po prostu nie są tak wybitni. Jest to postępująca poprawa w stosunku do czegoś takiego jak Midnight M2 MacBook Air, ale nie jest lekarstwem na wszystko.

W jego praktyczny film dot Krawędź, Dan Siefert twierdzi, że nowy proces anodowania wydaje się spełniać swoje zadanie. Zauważył jednak, że zanim wyciągnie się bardziej konkretne wnioski, konieczne są dalsze długoterminowe testy.

Reklama

W swoim praktycznym filmie pt. – mówi Mateusz Moniz że kosmiczny czarny MacBook Pro nadal się brudzi, ale nie tak szybko, jak MacBook Air o północy. Zwrócił również uwagę, że Apple nadal szybko wyciera swoje jednostki demonstracyjne, aby zapobiec gromadzeniu się odcisków palców i tłuszczu.

Bridget Carey z CNET mówi również, że podczas wczorajszej pracy z jednostkami demonstracyjnymi wydawało się, że anodowana uszczelka eliminuje odciski palców.

Ostatecznie tylko czas pokaże, jak kosmiczny czarny MacBook Pro poradzi sobie w codziennym użytkowaniu. Mimo to wydaje się, że pierwsze wrażenia z nowej uszczelki anodowanej są pozytywne. Mamy nadzieję, że Apple wprowadzi podobny proces powlekania do MacBooka Air o północy, gdy w przyszłym roku zostanie odświeżony M3.

Jedna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę: kosmiczny czarny MacBook Pro nie wydaje się tak ciemny jak MacBook Air o północy. Oprócz nowej anodyzacji może to również mieć wpływ na redukcję odcisków palców.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ładowarka podróżna mophie MagSafe z szybkim ładowaniem Apple Watch

W zeszłym miesiącu, Mophie odświeżony jedna z najpopularniejszych ładowarek z obsługą niektórych nowych specyfikacji. Chociaż niewiele się zmieniło, od kilku tygodni korzystam...

Thriller kryminalny o napadach, film Monk i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, ale telewizja nie zwalnia tempa. W tym tygodniu mamy dla Was wszelkiego rodzaju propozycje,...

Ta karta o wartości 1000 dolarów może przechowywać wiadomość w DNA

Przechowywanie danych DNA może wydawać się odległym rozwiązaniem. Ale startup o nazwie Biomemory przybliża to nieco do rzeczywistości dzięki wydanie nowych kart...
Advertisment