Czwarty sezon For All Mankind można już oglądać w Apple TV+


Czwarty sezon dramatu science-fiction Dla całej ludzkości jest teraz transmitowany AppleTV+, a pierwszy odcinek będzie dostępny już dziś. Pozostała część sezonu będzie emitowana co tydzień, w każdy piątek, aż do 12 stycznia.

Dla niezaznajomionych: For All Mankind to alternatywny program historyczny opowiadający o wyścigu kosmicznym, który rozpoczął się w 2019 roku jako jeden z programów premierowych Apple TV+. W bieżącym, czwartym sezonie historia rozpoczyna się w 2003 roku, kiedy program kosmiczny pomyślnie zajął Marsa w trzecim sezonie. Uwaga skupiła się teraz na wydobywaniu cennych minerałów z asteroid.

Joel Kinsman powraca jako sędziwy Ed Baldwin wraz z innymi stałymi bywalcami, takimi jak Wrenn Schmidt, Krys Marshall i Cynthy Wu. Do obsady dołączyli także Toby Kebbell, występujący wcześniej w mrocznym thrillerze Apple „Servant”.

Jak obejrzeć Dla całej ludzkości

Możesz oglądać For All Mankind wyłącznie w ramach subskrypcji Apple TV+. Skorzystaj z siedmiodniowego bezpłatnego okresu próbnego dla nowych kont. Uzyskaj dostęp do Apple TV+ za pośrednictwem aplikacji Apple TV na iPhonie, iPadzie, komputerze Mac, Apple TV 4K, telewizorach Smart TV, PlayStation, Xbox, Amazon Fire Stock, Roku i nie tylko. Można także oglądać w przeglądarce internetowej pod adresem tv.apple.com.

For All Mankind debiutuje nowymi odcinkami co tydzień w każdy piątek. Dziesięcioodcinkowy czwarty sezon rozpocznie się w nowym roku w następujący sposób:

Reklama
  • Dla całej ludzkości, sezon 4, odcinek 1: 10 listopada 2023 r
  • Dla całej ludzkości, sezon 4, odcinek 2: 17 listopada 2023 r
  • Dla całej ludzkości, sezon 4, odcinek 3: 24 listopada 2023 r
  • Dla całej ludzkości, sezon 4, odcinek 4: 1 grudnia 2023 r
  • Dla całej ludzkości, sezon 4, odcinek 5: 8 grudnia 2023 r
  • Dla całej ludzkości, sezon 4, odcinek 6: 15 grudnia 2023 r
  • Dla całej ludzkości, sezon 4, odcinek 7: 22 grudnia 2023 r
  • Dla całej ludzkości, sezon 4, odcinek 8: 29 grudnia 2023 r
  • Dla całej ludzkości, sezon 4, odcinek 9: 5 stycznia 2024 r
  • Dla całej ludzkości, sezon 4, odcinek 10: 12 stycznia 2024 r

Inne nadchodzące premiery w Apple TV+ obejmują premierę długo oczekiwanego serialu Godzilla Monarcha: Dziedzictwo potworów, Trzeci sezon „Slow Horses”. z Garym Oldmanem w roli głównej, nowe świąteczne programy specjalne Hannah Waddingham: W domu na Boże Narodzenie I Aksamitny Królikoraz zabawną, oryginalną komedię akcji Plan rodzinny z Markiem Wahlbergiem w roli głównej.

Sprawdź wszystko na temat usługi w naszym obszerny przewodnik.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment