Cztery lata później wszyscy jesteśmy tatą BBC


Wczoraj cztery lata temu narodził się mem: profesor Robert Kelly, który na zawsze będzie znany jako „Tata BBC”, żółć aby przeszkadzały mu jego dzieci podczas wywiadu wideo na żywo transmitowane na całym świecie.

Pamiętam, jak pomyślałem: czy to nie jest po prostu ładny film? Dlaczego ktoś miałby go ciągnąć za pracę w domu? Ale oczywiście widzę rzeczy w ten sposób, widząc, jak spędziłem większość ostatniej dekady, pracując sam w domowym biurze.

Początkowo tato BBC musiał posiadać to. Musiał oprzeć się memowi, czyniąc swoje dzieci częścią swojej publicznej osobowości i nawet przedstawianie ich w późniejszych wywiadach. Nawet dzisiaj jest nadal próbując wyjaśnić, że tak, Nosił wtedy spodnie.

Jednak część przerywająca rozmowę z dziećmi? Nie tak bardzo. Teraz wszyscy to rozumieją. Ty lub ktoś z Twojej rodziny lub kręgu znajomych ma być BBC Tato, popełnia przezabawny gaf podczas rozmowy służbowej, uważając się za szczęściarza Twoja unosząca się do góry nogami głowa lub głęboko zakorzenione pragnienie zostania kotem nie zostały udostępnione całemu światu.

Straciliśmy strasznie dużo w pandemii COVID-19, ale jedną niewiarygodnie małą zaletą jest to, że praca zdalna jest teraz lepiej rozumiana. Nie muszę nikomu wyjaśniać, że moje biurko jest moim biurem lub że dzieci w magiczny sposób będą włączać i wyłączać moje rozmowy wideo.

Okej, to było trochę ponure. Zakończmy jaśniejszą nutą! Oto więcej dzieci, które przerywają wywiady wideo na żywo.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Vinpower ogłasza ulepszoną ładowarkę iXCharger, oferującą ładowanie 140 W i 2 TB przestrzeni dyskowej

Vinpower, Inc., dzięki strategicznemu sojuszowi z Phihong Technology, wracają do laboratorium, udoskonalając wielokrotnie nagradzaną i długo oczekiwaną wersję iXCharger 65 W, która jest...

ASUS przedstawia wydajność NUC 14 z procesorem Core Ultra 9 185H i GeForce RTX 4070

Firma ASUS przedstawiła dzisiaj NUC 14 Performance, który, jak sama nazwa wskazuje, jest nastawiony na wydajność. Jest to zasadniczo bliźniak ROG NUC,...

Ten komputer stacjonarny o wartości 99,99 USD mieści się w dłoni

Zakup nowego komputera stacjonarnego polega na sprawdzeniu jego ceny i określeniu, ile miejsca będzie on zajmował. Wyróżniającym się kandydatem jest minikomputer ECS...
Advertisment