Cztery lata później wszyscy jesteśmy tatą BBC


Wczoraj cztery lata temu narodził się mem: profesor Robert Kelly, który na zawsze będzie znany jako „Tata BBC”, żółć aby przeszkadzały mu jego dzieci podczas wywiadu wideo na żywo transmitowane na całym świecie.

Pamiętam, jak pomyślałem: czy to nie jest po prostu ładny film? Dlaczego ktoś miałby go ciągnąć za pracę w domu? Ale oczywiście widzę rzeczy w ten sposób, widząc, jak spędziłem większość ostatniej dekady, pracując sam w domowym biurze.

Początkowo tato BBC musiał posiadać to. Musiał oprzeć się memowi, czyniąc swoje dzieci częścią swojej publicznej osobowości i nawet przedstawianie ich w późniejszych wywiadach. Nawet dzisiaj jest nadal próbując wyjaśnić, że tak, Nosił wtedy spodnie.

Jednak część przerywająca rozmowę z dziećmi? Nie tak bardzo. Teraz wszyscy to rozumieją. Ty lub ktoś z Twojej rodziny lub kręgu znajomych ma być BBC Tato, popełnia przezabawny gaf podczas rozmowy służbowej, uważając się za szczęściarza Twoja unosząca się do góry nogami głowa lub głęboko zakorzenione pragnienie zostania kotem nie zostały udostępnione całemu światu.

Straciliśmy strasznie dużo w pandemii COVID-19, ale jedną niewiarygodnie małą zaletą jest to, że praca zdalna jest teraz lepiej rozumiana. Nie muszę nikomu wyjaśniać, że moje biurko jest moim biurem lub że dzieci w magiczny sposób będą włączać i wyłączać moje rozmowy wideo.

Okej, to było trochę ponure. Zakończmy jaśniejszą nutą! Oto więcej dzieci, które przerywają wywiady wideo na żywo.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment