Czego tak naprawdę chcemy w Nintendo Switch Pro


Plotki o długo oczekiwanej aktualizacji do Nintendo Switch krążą od jakiegoś czasu, aw tym tygodniu Bloomberg zgłosił, że ten legendarny nowy Switch może wkrótce nadejdzie.

Według raportu, ten ulepszony Switch najwyraźniej będzie miał 7-calowy ekran OLED 720p, który może wyświetlać grafikę 4K po podłączeniu do telewizora. Ekran OLED byłby głównym ulepszeniem w stosunku do wyświetlacza LCD Switch i Switch Lite, prawdopodobnie zapewniającego głębsze kolory i ciemniejszą czerń. Wyjście 4K również byłoby dużym skokiem; w tej chwili obecny Switch osiąga najwyższą rozdzielczość w rozdzielczości 1080p po podłączeniu do telewizora.

Ale wielu z nas tutaj w The Verge nadal bardzo lubią nasze istniejące przełączniki, nawet ci z nas, którzy mają premierowy model, który zadebiutował cztery lata temu w tym tygodniu. Zmiany, o które domagamy się, niekoniecznie muszą obejmować ekran OLED lub dodatkową wydajność. (W rzeczywistości mogłoby to być denerwujące, gdyby dodatkowa moc doprowadziła do gier wyłącznych na Switch Pro jak wtedy, gdy wprowadzono Nintendo New Nintendo 3DS.) I chociaż zawsze doceniono by większą żywotność baterii, mamy głównie nadzieję, że po prostu nie spadnie poniżej poprzeczki Zestaw Nintendo z wersją Switch v2.

Oto nasza lista.

Reklama

Zdjęcie: James Bareham / The Verge

Lepsze Joy-Cons (i więcej kolorów)

Kontrolery Switch Joy-Con, a jednocześnie kreatywny projekt, który oferuje więcej sposobów grania na konsoli i wygodny sposób na zdobycie dwóch kontrolerów w każdym pudełku, notorycznie zawodne miniaturki, z raportami wielu użytkowników drift joysticka problemy z upływem czasu. Nintendo niewiele powiedział o tym, co wydaje się być powszechnym problemem, ale o firmie wdrożyło politykę bezpłatnych napraw w 2019 r dla użytkowników mających problemy. Nintendo nie wykorzystało również premier Switch Lite i drugiej wersji obecnego Switcha, aby naprawić problemy z driftem, więc nadal trwają – to może być kolejna szansa dla Nintendo, aby to naprawić.

Inne zmiany mogą po prostu uczynić Joy-Cons lepszymi kontrolerami. Umieszczenie prawdziwego pada kierunkowego na lewym Joy-Conie, podobnego do pada kierunkowego na Nintendo Switch Lite, może sprawić, że granie w platformówki i bijatyki będzie o wiele łatwiejsze niż połączenie obecnego czteroprzyciskowego projektu lewej Joy-Con. Nieco większe wyzwalacze na ramionach mogą ułatwić trzymanie Switcha w dłoniach. I naprawdę chciałbym więcej kolorów – być może Nintendo mogłoby zaoferować Podobne do Xbox Design Lab sposób na wyposażenie mojego Switcha i jego Joy-Cons, kiedy go kupię?

Obsługa słuchawek Bluetooth

Używanie słuchawek Bluetooth z przełącznikiem jest zaskakująco trudne: musisz kupić i podłączyć adapter Bluetooth innej firmy do gniazda słuchawkowego, portu USB-C konsoli lub stacji dokującej Switch. (Nawet jeśli Joy-Cons używają Bluetooth, Switch nigdy nie był wyposażony w obsługę dźwięku Bluetooth.)

Zapotrzebowanie na dźwięk Bluetooth było tak duże, że pojawił się cały przemysł adapterów innych firm – wystarczy wyszukać „Nintendo Switch Bluetooth adapter” na Amazon aby zobaczyć niektóre z wielu dostępnych ofert. Ale nawet jeśli kupisz, większość tych kluczy sprzętowych niezgrabnie wystaje z portu USB-C konsoli, wymagając ich wyjęcia w celu naładowania, a niektórzy mają wrażenie, że mogą się oderwać, jeśli nie patrzysz.

Przełącznik z natywną obsługą słuchawek Bluetooth może być szczególnie przyjemny do grania w łóżku, bez dodatkowego klucza sprzętowego lub przewodowych słuchawek dousznych.

Funkcja podobna do szybkiego wznowienia

Naprawdę nam się podobało Szybkie wznowienie na Xbox Series X / S, który pozwala przełączać się między grami bez konieczności uruchamiania ich od zera, zanim wrócisz do miejsca, w którym przerwałeś. Uważamy, że Switch naprawdę skorzystałby na podobnej funkcji, zwłaszcza że ma tak wiele gier, w które można wskoczyć na kilka minut. Wyobraź sobie, że skaczesz po wizycie u twojego przyjaciela Przejście dla zwierząt wyspa do Hades biegnij do szybkiej walki Super Smash Bros. Ultimate, a wszystko to bez konieczności czekania za każdym razem na zimny rozruch gry – brzmi świetnie, prawda?

Jeden Skraj redaktor bardzo, bardzo chciałby też nie musieć szukać punktu zapisu w swoim JRPG za każdym razem, gdy jego partner chce posprzątać Przejście dla zwierząt wyspa.

Zdjęcie: James Bareham / The Verge

Lepsza podpórka

Obecna podpórka Switcha wydawała się początkowo dobrym pomysłem, ale w praktyce nie jest tak przydatna, jak się spodziewaliśmy. Jest mały, niestabilny, zatrzaskuje się tylko pod jednym kątem i, co przerażające, dość łatwo się odłamuje (choć łatwo jest go ponownie założyć). Oznacza to, że podpórka działa najlepiej na płaskich i nieruchomych powierzchniach tylko pod jednym kątem – co nie było zbyt dobre w wielu sytuacjach, w których faktycznie chcieliśmy stanąć Switch, na przykład w samolocie lub na tylnym siedzeniu samochodu. .

Wielu z nas naprawdę chce, aby Nintendo naprawiło ten problem za pomocą większego, Podpórka w stylu Microsoft Surface. Nie tylko sprawiłoby, że konsola stałaby się znacznie bardziej stabilna, ale można ją również dostosować do wielu różnych kątów widzenia, co może być naprawdę przydatne w przypadku takich rzeczy, jak tylne siedzenie Mario kart wyścigi.

Zdjęcie: James Bareham / The Verge

Szklany ekran i mniejsze ramki

Obecny Switch ma plastikowy ekran, który bardzo łatwo rysuje – wiele Skraj pracownicy natychmiast założyli niedrogie ochraniacze ekranu ze szkła hartowanego na swoje konsole, aby uniknąć trwałych zadrapań. Wielu z nas ma nadzieję, że Nintendo doda szklany ekran do tego nowego modelu, który jest bardziej odporny na zarysowania, więc nie musimy dodawać własnego.

Miejmy nadzieję, że większy ekran oznacza, że ​​zobaczymy również mniejsze ramki, co nadałoby konsoli bardziej ekskluzywny charakter. Obecny Switch ma gigantyczne czarne ramki, które pokazują, ile miejsca mógłby nadal być wypełnione ekranem. A jeśli korzystałeś z Nintendo Switch Lite, mimo że ma mniejszy ekran, ramki również nie są tak widoczne, co sprawia, że ​​mniejszy rozmiar ekranu Lite jest mniej oczywisty.

Zdjęcie: James Bareham / The Verge

Ulepszona stacja dokująca

Obecna stacja dokująca Switcha działa wystarczająco dobrze – daje Switchowi miejsce do ładowania i pomaga konsoli połączyć się z telewizorem – ale chcielibyśmy, żeby była mniejsza, miała magnesy, dzięki którym Switch byłby tylko trochę bezpieczniejszy, i wbudowany port Ethernet, ponieważ podłączenie adaptera USB-A do Ethernet w celu uzyskania przewodowego Internetu jest niezgrabnym rozwiązaniem.

Dobre imię

Nintendo nie jest dokładnie znane z łatwych do zapamiętania nazw sprzętu. To firma, która zapoczątkowała zupełnie nową generację konsoli z literą U, wypuścił handheld o nazwie Nowe Nintendo 2DS XLi wypuścił mniejszą wersję Switcha, która nie może w ogóle się „przełączać”.

Chociaż wydaje się prawdopodobne, że Nintendo nazwie to po prostu „Switch Pro”, „Switch Plus” lub „Super Nintendo Switch” dla zabawy, pomyśleliśmy, że wymyślimy również kilka nazw, które Nintendo może teraz wyrzucić do kosza :

 • Nintendo Switch Max
 • Nowy Nintendo Switch i XL
 • Nintendo Switch VII Remake Intergrade
 • Nintendo Switch HD 2.8 Final Chapter Prologue 358/2 dni χ[Chi] øø ™
 • $ wiedźma
 • The SwitcherU
 • 2 Przełącznik Nintendo 2
 • Nintendo Swiitch
 • Nimtenbo Swantch
 • Nintendo Switch 3 (+ miesiące między wydaniami gier)
 • Swii

Netflix

Przełącznik Nintendo, który w tym tygodniu skończył cztery lata, nadal nie ma aplikacji Netflix. Być może dodatkowa potencjalna moc przełącznika z obsługą 4K oznacza, że ​​w końcu będziemy mogli oglądać Bridgerton.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Popierając Trumpa, Elon Musk ryzykuje przyszłością Tesli

W ciągu 30 minut od próby zamachu na byłego prezydenta Donalda Trumpa Elon Musk zrobił to, czego wcześniej obiecał nie robić. „Całkowicie popieram...

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...
Advertisment