Czego można się spodziewać po Apple Watch Ultra 3 w tym roku


Słyszeliśmy wiele plotek na temat „Apple Watch X”, który byłby całkowicie przeprojektowanym zegarkiem Apple Watch z okazji 10. rocznicy powstania produktu. Jednak niewiele powiedziano na temat tego, czego można się spodziewać po Apple Watch Ultra nowej generacji – więc czytaj dalej, gdy zagłębiamy się w szczegóły.

Plotki na temat Apple Watcha Ultra 3

Pierwszy Apple Watch Ultra został wprowadzony w 2022 roku jako bardziej wytrzymała opcja dla osób wykonujących ekstremalne aktywności, takie jak wspinaczka górska czy nurkowanie głębinowe. Dzięki solidniejszej konstrukcji Apple Watch Ultra może wytrzymać nawet najbardziej wymagające warunki. Wyróżnia się także rozmiarem 49 milimetrów i dłuższą żywotnością baterii w porównaniu do innych zegarków Apple.

Pomimo radykalnie odmiennej konstrukcji od wszystkiego, co Apple wprowadził wcześniej, Apple Watch Ultra został zaktualizowany do drugiej generacji w 2023 roku. Jednak druga wersja ma tylko kilka drobnych ulepszeń, takich jak nieco szybszy chip, jaśniejszy wyświetlacz i ulepszone technologię ultraszerokopasmową.

Z tego powodu część osób zastanawiała się, czy Apple w tym roku ponownie zaktualizuje swojego Watch Ultra, czy też firma zdecyduje się na dwuletni cykl aktualizacji, podobny do Apple Watch SE. Ku naszemu zdziwieniu wygląda na to, że w drodze pojawi się Apple Watch Ultra 3, ale nie będzie to nic ekscytującego.

Według analityka Ming-Chi Kuo (via MacPlotki), Apple planuje zaktualizować Apple Watch Ultra o nową wersję jeszcze w tym roku. Kuo twierdzi jednak również, że Ultra 3 nie będzie miał „prawie żadnych” nowych funkcji w porównaniu z obecną generacją. Analityk nie określił dokładnie, czego można się spodziewać po nowej wersji.

Reklama
Apple Watch Ultra

Plotki na temat Apple Watcha X (lub Series 10) sugerują, że będzie on wyposażony w czujnik ciśnienia krwi, a także będzie w stanie wykryć bezdech senny. Jeśli to prawda, nowych funkcji możemy spodziewać się także w Apple Watch Ultra 3.

Co z tobą? Czego oczekujesz od Apple Watch Ultra 3? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Procesory mobilne AMD Ryzen AI „Strix Point” wprowadzone na rynek w sierpniu

Przedstawiciel producenta minikomputerów AOOSTAR ujawnił, że nadchodząca rodzina procesorów mobilnych AMD Ryzen AI „Strix Point” zostanie wprowadzona na rynek w sierpniu 2024 r.,...

Horror komiksowy Ładny dom nad jeziorem powraca tego lata z nową odsłoną

Od tego czasu minęło prawie półtora roku Komiksy DC opublikował oszałamiający finał Jakub Tynion IV i Alvaro Martineza Bueno Ładny dom...

Zdobądź certyfikaty IT CompTIA, a ten pakiet przygotowawczy kosztuje tylko 59,97 USD

Istnieje więcej niż jeden sposób szkolenia na specjalistę IT. Chociaż formalny dyplom może otworzyć wiele drzwi, nadal istnieją wiarygodne zasoby, do których...
Advertisment