Czarny piątek i Cyberponiedziałek 2023: jak znaleźć najlepsze oferty


Mimo że Amazon niedawno zakończył jesienne wydarzenie Prime Day, Czarny Piątek i Cyberponiedziałek pozostają najważniejszymi dniami zakupowymi w roku. Na szczęście, podobnie jak w poprzednich latach, będziemy pracować nad wyróżnieniem najlepszych cen tabletów, telefonów, telewizorów, sprzętu do gier i innych technologii przez cały tydzień pełen ofert, niezależnie od tego, czy planujesz robić zakupy osobiście, czy przez Internet.

Zawsze możesz na nas liczyć, jeśli chodzi o publikację najlepsze oferty, o których musisz wiedzieć; Jeśli jednak chcesz być jedną z pierwszych osób, które odkryją obniżki cen produktów, którymi jesteś zainteresowany, warto skonfigurować narzędzie do śledzenia cen. Poniżej zamieściliśmy kilka naszych ulubionych przykładów, wskazując, jak każdy z nich może pomóc w śledzeniu transakcji na nieco inne sposoby, każdy z własnymi specjalnymi funkcjami.

Korzystanie ze wszystkich jest bezpłatne, a po dodaniu produktów, które Cię interesują, możesz spać spokojnie, wiedząc, że nie musisz podejmować żadnych dodatkowych działań, dopóki nie nadejdzie czas dokonania zakupu. Pamiętaj tylko, aby mieć włączone powiadomienia e-mail, aby otrzymywać aktualizacje na bieżąco.

CamelCamelCamel śledzi cenę każdego produktu sprzedawanego na Amazon i może wysyłać powiadomienia, gdy przedmiot spadnie do określonego progu. Gdy produkt osiągnie ustaloną przez Ciebie żądaną cenę lub niższą, otrzymasz e-mail z informacją o tym. Możesz skorzystać z wykresu cen rozszerzenia, aby określić, jaka cena prawdopodobnie się wydarzy, ale zawsze jest to strzał w ciemno. Ten moduł śledzenia cen działa również tylko w przypadku produktów na Amazon, więc jeśli chcesz śledzić wahania cen w Walmart, Best Buy i innych witrynach detalicznych, musisz skorzystać z jednego z narzędzi do śledzenia przedstawionych poniżej.

Aby śledzić ceny i otrzymywać powiadomienia e-mailem, musisz utworzyć bezpłatne konto CamelCamelCamel. Dodatkowo sugerujemy zainstalowanie rozszerzenie przeglądarki witryny, Camelizer, który obecnie współpracuje z Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera i Microsoft Edge. To poręczne narzędzie pozwala zobaczyć trendy cenowe dla poszczególnych produktów i pozwala ustawić żądaną cenę bez konieczności opuszczania serwisu Amazon. Jest fantastyczny, łatwy w obsłudze i działa w wielu krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Włoszech i Australii.

Gdy tylko cena produktu spadnie poniżej kwoty określonej w alercie cenowym, natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail. A jeśli masz już listę życzeń zapisaną na Amazon, możesz go łatwo zaimportować w CamelCamelCamel.

Reklama

Podobnie jak CamelCamelCamel, Keepa to kolejne przydatne narzędzie do śledzenia cen produktów na Amazon. Keepa posiada wykresy śledzące trendy cenowe i może Cię powiadomić, gdy znajdzie ofertę. Możesz także zaimportować dowolne listy życzeń z Amazon.

Jednak w przeciwieństwie do CamelCamelCamel nie musisz koniecznie tworzyć konta, aby śledzić ceny w Keepa; Tylko zainstaluj rozszerzenie, a Keepa automatycznie doda wykres historii cen do list obsługiwanych produktów. Wbudowany wykres przedstawia historię cen i umożliwia określenie różnych szczegółów cen. Jeśli ustawisz żądaną cenę, Keepa wyśle ​​Ci powiadomienie cenowe e-mailem, powiadomieniem push, telegramem lub RSS.

Podobnie jak CamelCamelCamel, rozszerzenie przeglądarki PayPal Honey (wcześniej po prostu „Honey”) może śledzić ceny przedmiotów, którymi jesteś zainteresowany, i powiadamia Cię, gdy znajdzie ofertę. Jednak w przeciwieństwie do powyższej witryny do śledzenia cen, Honey będzie również przeszukiwać każdą odwiedzaną witrynę w poszukiwaniu kodów ofert, które można zastosować do łącznej kwoty transakcji, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Poszukaj pomarańczowej ikony Honey, która pojawi się po prawej stronie okna przeglądarki, gdy trafisz na stronę produktu (możesz przesuwać jej lokalizację według własnego uznania, ale domyślnie tam się pojawia). Jeśli klikniesz tę ikonę, możesz wyświetlić możliwości kuponów, przyjrzeć się bliżej historycznym informacjom o cenach i porównać ceny u różnych sprzedawców detalicznych.

Honey współpracuje z Amazon, Best Buy, Walmart i wieloma innymi znaczącymi sprzedawcami detalicznymi, a Ty możesz dodawać produkty do swojej „Listy rozwijanej”, która jest listą obserwowanych życzeń i cen. Wygodny dodatek Honey oferuje również funkcję „Inteligentnej listy rozwijanej”, która automatycznie dodaje często oglądane elementy do Twojej listy rozwijanej. Tylko nie zdziw się, gdy od czasu do czasu otrzymasz automatyczny e-mail dotyczący dziwnego przedmiotu. A jeśli niektóre alerty dotyczą cen na Amazonie, które są zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe i znikają, zanim je klikniesz, jest to prawdopodobnie dzieło sprytnych sprzedawców zewnętrznych, którzy na krótki czas przejęli główną ofertę chwila. Ale nie pozwól, żeby Cię to zbytnio zniechęciło.

Oferty Verge na X (dawniej znane jako Twitter) /

Dołącz do ponad 51 000 obserwujących i bądź na bieżąco z najlepszymi codziennymi ofertami technologicznymi dzięki @vergedeals

Podążaj za nami!

Świetne oferty gromadzi jedne z najlepszych ofert w Internecie, odkrytych przez zespół i społeczność użytkowników. Jej witryna umożliwia także przeglądanie kuponów i tworzenie alertów o ofertach w oparciu o określone słowa kluczowe, chociaż te ostatnie działają nieco inaczej w przypadku Świetne oferty niż w przypadku powyższych witryn.

Możesz wpisać nazwę produktu, np. „Nintendo Switch OLED”, „Sonos” lub nazwę sprzedawcy, a po dodaniu go do listy otrzymasz powiadomienie o ofercie, jeśli spełnia Twoje kryteria. Możesz ustawić go tak, aby powiadamiał Cię o dosłownie każdej ofercie powiązanej z Twoim słowem kluczowym lub możesz odfiltrować oferty, dzięki czemu będziesz powiadamiany, jeśli na przykład oferta będzie na tyle popularna, że ​​dotrze do Świetne oferty‘ na stronie głównej lub jeśli uzyskała wysoką ocenę społeczności. Jeśli lubisz przeglądać oferty, ogólnie rzecz biorąc, dobrą radą jest odwiedzenie ich Świetne oferty często, zwłaszcza że zazwyczaj zawiera element Czarnego Piątku, który umożliwia wcześniejsze przeglądanie okólników Best Buy, Target i innych sprzedawców detalicznych.

Microsoft Edge’a Lub GoogleChrome

Aby w bardziej bezobsługowy sposób sprawdzić, czy otrzymujesz dobrą ofertę, skorzystaj z przeglądarki. Już od kilku latMicrosoft Edge jest w stanie powiedzieć Ci, kiedy szukasz najlepszej ceny konkretnego produktu od różnych sprzedawców, a Google Chrome może śledzić wahania cen i powiadamiać Cię kiedy konkretny produkt trafia do sprzedaży. Edge i Chrome są dostępne w systemach Windows, macOS i Linux, a także w systemach Android i iOS.

Zaufaj ekspertom

Jesteśmy tutaj wymagającą grupą Krawędź, więc nie martw się, jeśli wybierasz się na Czarny Piątek/Cyberponiedziałek bez żadnego przygotowania. Będziemy gromadzić najlepsze oferty dotyczące technologii i na bieżąco aktualizować naszą ofertę o nowe przedmioty objęte wyprzedażą, jednocześnie eliminując stare, aby uniknąć rozczarowania. Chociaż zwykle sugerujemy zwracanie uwagi na oferty rozpoczynające się dzień po Święcie Dziękczynienia – w tym przypadku 24 listopada – prawda jest taka, że ​​kilku sprzedawców detalicznych (czytaj: Najlepsza oferta I Amazonka) już są gotowi do ataku i rozpoczęcia oferowania świetnych ofert w okresie poprzedzającym świąteczne zakupy. Więc, dodaj do zakładek nasz zasięgŚledź nas na X (dawniej Twitter)subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn z ofertami, i zacznij odkładać trochę gotówki na pracowite wydarzenia związane z Czarnym Piątkiem i Cyberponiedziałkiem.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...
Advertisment