Czarny piątek i Cyberponiedziałek 2023: jak dopasować cenę i inne informacje


Wiadomo, że najlepsze okazje w roku zdarzają się podczas Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku, które w 2023 roku przypadają odpowiednio w piątek 24 listopada i poniedziałek 27 listopada. Ale w tym roku, podobnie jak w ciągu ostatnich kilku lat, czekanie do tego czasu na świetne oferty na prezenty, których szukasz, po prostu nie jest konieczne. Dzieje się tak dlatego, że wielu sprzedawców detalicznych zapewnia wcześniejszy dostęp do klientów, maksymalizując czas potrzebny na zakupy produktów przed Czarnym Piątkiem.

Ale oprócz dzielenia się z Tobą ofertami, poniżej zebrałem kilka informacji i mądrości, które uporządkowałem w sekcje, a których wiedza nie jest konieczna, ale mogą pomóc Ci poczuć się lepiej poinformowanym, gdy zaczniesz robić świąteczne zakupy.


Członkostwo w handlu detalicznym zwróci się (ostatecznie)

Aby uzyskać wcześniejszy dostęp do ofert z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku — lub w ogóle uzyskać dostęp — niektórzy sprzedawcy detaliczni oferują członkostwo. Większość jest znana Amazon Prime, która oferuje bezpłatny 30-dniowy okres próbny i odblokowuje specjalne ceny oprócz bezpłatnej wysyłki i innych korzyści, ale są też inne. Costco to kolejny popularny przykład, który istnieje już od jakiegoś czasu. Jego 60 dolarów członkostwo szybko się zwraca dzięki zakupom świątecznym, zwłaszcza jeśli kupujesz produkty spożywcze hurtowo (jest to poza kompetencjami firmy Polygon, ale możesz Nie mogę przebić swoją ofertę na masło Kerrygold).

Walmart Plus kosztuje 99 dolarów rocznie (50 dolarów przez ograniczony czas) i służy jako bilet umożliwiający skorzystanie z okazji przed innymi kupującymi w Walmarcie oraz inne korzyści. Notatka: W ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego nie uzyskasz wcześniejszego dostępu do ofert; aby uzyskać dostęp, musisz być płatnym członkiem, więc podczas rejestracji kliknij „Pomiń wersję próbną, aby uzyskać wcześniejszy dostęp”.

Następnie masz członkostwo Best Buy My Best Buy Plus i Total, kosztujące odpowiednio 49,99 USD i 179,99 USD. Jeśli chodzi o ofertę każdego z nich, sprawdź Strona Best Buy to wszystko wyjaśnia. Ta strona szczegółowo opisuje wszystkie ekskluzywne oferty, dzięki którym szybko zwrócisz koszty członkostwa.

Reklama

Członkowie Amazon Prime otrzymują darmowe gry i DLC przez cały rok

Amazon oferuje członkom Prime gratisy przez cały rok kalendarzowy, a nie tylko w miesiącach wakacyjnych. Oferty te z czasem wygasają i dodawane są nowe, a zestaw prezentów Amazona z czasem ulega poprawie.

Zbieramy wszystkie najnowsze darmowe gry i DLC, które rozdaje Amazon tutaj. Aby dać ci smak, Wściekłość 2, Gwiezdne Wojny: Rycerze Starej RepublikiI Doom 3 to tylko niektóre z tego, co jest teraz do zgarnięcia.

Jeśli zrobisz zakupy we właściwym czasie, uzyskasz dopasowanie cen

Niektórzy główni sprzedawcy detaliczni już teraz zapewniają ochronę cen przy zakupach.

  • Amazon nie porównuje cen, co jest denerwujące, ale jest to do zniesienia, ponieważ i tak często ma najniższe ceny spośród wszystkich sprzedawców detalicznych. Amazon chroni cenę tylko w przypadku zamówień w przedsprzedaży, które mają „Gwarancja ceny w przedsprzedaży”, co gwarantuje, że zapłacisz najniższą kwotę, za jaką produkt zostanie sprzedany przed jego wprowadzeniem na rynek.
  • Best Buy nie tylko porównuje ceny z „wykwalifikowanych konkurentów,” ale to jest strona mówi że większość produktów zakupionych od teraz do 30 grudnia można dopasować cenowo do 13 stycznia 2024 r.
  • Walmartu polityka twierdzi, że nie będzie zgodna cenowo z konkurencją, ani nie będzie zgodna cenowo z produktami zakupionymi w Internecie, których cena później spadnie.
  • Target twierdzi, że ceny zakupów dokonanych między 22 października a 24 grudnia mogą zostać skorygowane, jeśli koszt obniży się w określonym czasie i jeśli przedstawisz dowód zakupu. Możesz kwalifikować się do dopasowania ceny przy zakupie, ale zasady przesyłania dokumentacji różnią się w zależności od tego, czy robisz zakupy online, czy w sklepie. Wszystko zostało wyjaśnione Tutaj.

Grafika: Will Joel, Cameron Faulkner/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Best Buy, Walmart, Target

Większość zasad zwrotów z okazji Czarnego Piątku obowiązuje do stycznia 2024 r

  • Według Best Buy niektóre produkty zakupione teraz (datowane na 27 października) do 30 grudnia mogą zostać zwrócone przed 13 stycznia.
  • Target przyjmie większość nieotwartych produktów w nowym stanie w ciągu 90 dni od zakupu.
  • Walmart ma rozszerzoną politykę zwrotów w okresie świątecznym, która umożliwia zwrot produktów zakupionych między 1 października a 31 grudnia 2024 r. najpóźniej do 31 stycznia 2024 r.
  • Polityka przedłużonych zwrotów firmy Amazon obowiązuje w przypadku większości produktów zakupionych w okresie od 1 listopada do 31 grudnia. Przedmioty te można zwrócić przed 31 stycznia 2024 r. Jednakże produkty marki Apple zakupione w tym okresie można zwrócić wyłącznie lub przed 15 stycznia 2024 r.

Czarny piątek prawdopodobnie nie będzie ostatnią okazją do oszczędzania

Podczas Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku dostępne będą niesamowite oferty na wszystko, od gier planszowych i planszowych po zabawki, gry wideo i nie tylko. Jednak prawdopodobnie nie będzie to dla Ciebie ostatnia szansa na oszczędzanie. Jako osoba, która od lat zajmuje się transakcjami dla The Verge i Polygon, jestem zszokowany tym, jak często widzę te niskie ceny, o których często się mówi, jakby to była błyskawiczna informacja, utrzymujące się przez większą część grudnia. To powiedziawszy, jest bardziej prawdopodobne, że obniżki cen wybranych produktów mogą pozostać niezauważone, chyba że sam śledzisz oferty.

Śledź oferty samodzielnie

Chętnie poinformujemy Cię o świetnych okazjach. Istnieją jednak ograniczenia co do rodzaju produktów, o których piszemy i tych, które widzimy. Jeśli nie czujesz się komfortowo, zostawiając to zdarzeniu się na to, że poinformujemy Cię o obniżkach cen produktów, których naprawdę potrzebujesz, możesz stosunkowo łatwo śledzić transakcje.

Zrzut ekranu przedstawiający wykres historii cen z CamelCamelCamel

Zdjęcie: Alice Newcome-Beill/Wielokąt | Źródło obrazu: CamelCamelCamel

Jeśli robisz zakupy tylko na Amazonie, WielbłądWielbłąd pozostaje jednym z najlepszych narzędzi do śledzenia zmian cen i historii produktów. Chociaż nie potrzebujesz konta, aby zobaczyć informacje o cenach dostępne w aplikacji, utworzenie profilu umożliwi Ci skonfigurowanie list obserwowanych i otrzymywanie e-mailowych alertów cenowych dla Twoich ulubionych produktów. Możesz ręcznie wypełnić własną listę obserwowanych, ale aplikacja umożliwia także importowanie dowolnej istniejącej listy życzeń Amazon do Twojego profilu CamelCamelCamel. Koniecznie go chwyć Kamelizer rozszerzenie przeglądarki też.

Miód i towarzyszące mu rozszerzenie pozwalają śledzić zmiany historii cen konkretnych produktów, ale u wielu sprzedawców detalicznych, nie tylko w Amazon. Ponadto, jako dodatkowy bonus, Honey będzie również automatycznie wyszukiwać kody promocyjne podczas realizacji transakcji u obsługiwanego sprzedawcy.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment