Cyberpunk 2077: Ultimate Edition Premiera 5 grudnia


Już za dwa tygodnie CD PROJEKT RED wyda Cyberpunk 2077: Ultimate Edition na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC. Gra przedstawia pełną historię najemnika imieniem V, łączącą Cyberpunk 2077 i jego dodatek do thrillera szpiegowskiego Phantom Liberty, a także każdą dotychczas wydaną aktualizację. Gra będzie dostępna cyfrowo i fizycznie na wybranych rynkach od 5 grudnia.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to gra RPG z otwartym światem, zawierająca dwie potężne przygody: podstawową grę Cyberpunk 2077, rozgrywającą się w mrocznej przyszłości Night City oraz Phantom Liberty, thriller szpiegowski, którego akcja rozgrywa się w odgrodzonej dzielnicy Psie Miasto. Gracze wcielają się w V, cyber najemnika i wyruszają na walkę o przetrwanie wypełnioną decyzjami definiującymi historię, pełną akcji rozgrywką i niezapomnianymi postaciami, w tym rockmanem Johnnym Silverhandem (w tej roli Keanu Reeves) i śpiącym FIA agent Solomon Reed (w tej roli Idris Elba).

To nowe wydanie to doskonały sposób na poznanie każdej historii mrocznej przyszłości; zawiera także bezpłatną aktualizację 2.0, która dokonała przeglądu wielu systemów gry, wprowadzając dynamiczne drzewa umiejętności, wysokooktanową walkę pojazdami oraz ulepszoną sztuczną inteligencję wrogów i policji, a także dodając nową broń, pojazdy i ubrania. Wydanie jest uzupełnione zestawem wcześniej wydanych cyfrowych gadżetów dostępnych w ramach programu „Moje nagrody”, dostępnego dla wszystkich, którzy się zarejestrują.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition będzie dostępny w sprzedaży cyfrowej od 5 grudnia. Wydanie wersji fizycznej planowane jest na 5 grudnia na wybranych rynkach za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów.

  • Cyberpunk 2077: Ultimate Edition łączy wszystkie historie mrocznej przyszłości w jednym, ostatecznym pakiecie, zawierającym talenty Keanu Reevesa jako Johnny’ego Silverhanda i Idrisa Elby jako Solomona Reeda.
  • Grę będzie można kupić w wersji cyfrowej oraz w wersji pudełkowej – będzie to pierwsza fizyczna edycja Cyberpunka 2077 na konsole nowej generacji.
  • Cyberpunk 2077: Ultimate Edition ukaże się 5 grudnia na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Barbarzyńców BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Barbarzyńca to klasa walcząca w zwarciu,...

Plotka: nowy przycisk akcji pojawi się w całej ofercie iPhone’a 16

Przycisk Akcja po raz pierwszy zaprezentowany w iPhonie 15 Pro może stać się potężniejszy i rozszerzyć się na nowe urządzenia w przyszłym roku....

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...
Advertisment