Cudowny kwiat Super Mario Bros. jest teraz memem


Nintendo najwyraźniej nie chce, żeby jego bezczelne kwiaty mówiły „kurwa”. W Super Mario Bros. Cud, świat jest pełen małych, gadających kwiatków, które kibicują graczowi i wykrzykują wszelkiego rodzaju dowcipy, głównie rodzinne. Jednak 16 października modder udostępnił film przedstawiający jedno z nich urocze postacie mówią „kurwa” na X. Podobnie jak największa z gwiazd, bluźnierczy kwiat świecił jasno, ale krótko w świetle. Nintendo to usunęło zaledwie dzień później ale nadal możesz znajdź to na YouTube.

Nawet w stanie całkowicie zatwierdzonym przez Nintendo kwiaty stały się ulubieńcami fanów ze względu na ich głupie, a czasem sardoniczne linie. Ukarze cię, jeśli nie zastosujesz się do ich wskazówek i zadasz niezrozumiałe pytania na temat smaku Goombasa. To sekretne gwiazdy Super Mario Bros. Cud, i zainspirowali do powstania wielu klipów na TikToku przedstawiających zabawne momenty.

Fani nakręcili filmy-kompilacje prezentujące najlepsze linie kwiatów. Na tym zdjęciu gadający kwiat myśli o tym, jak smakuje Goomba.

Na tej kompilacji widać, jak kwiat narzeka po ostrzeżeniu gracza o niebezpieczeństwie.

Wyróżnia się jedna szczególna linijka, w której jeden z kwiatów umieszczonych obok gigantycznej rośliny piranii mówi: „Tak duży…”

Ten zmontowany film pokazuje rozmowę, w której kwiat gada bełkot w rozmowie z Mem „aha, kot”..

Reklama

Angielskojęzyczny głos za kwiatami to Mick Wingert, amerykański aktor głosowy znany z przejęcia roli Mistrza Po Pinga od Jacka Blacka w Kung Fu Panda: Legendy o niesamowitości i inne późniejsze części tej serii.

Gracze mają również możliwość wyciszenia Mario Wonderkwiaty w ustawieniach lub zmień język, w którym mówią, którzy gracze też się dobrze bawiłem. Poniższy film przedstawia kwiat mówiący w kilku językach.

Jeśli chcesz porozmawiać z jednym z tych kwiatów, Super Mario Bros. Cud jest już dostępny na Nintendo Switch.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

CORSAIR wprowadza na rynek wentylatory LX RGB, połączenie doskonałego oświetlenia i wyjątkowego chłodzenia

Firma Corsair wprowadziła dziś na rynek serię wentylatorów chłodzących LX RGB, najnowszy dodatek do uznanego ekosystemu iCUE LINK. Udowadniając, że niesamowite oświetlenie...

Ścieżka dźwiękowa Zelda: Ocarina of Time zamieniła się w idealny album jazzowy

W zeszłym roku muzyk i eseista wideo Adam Neely opublikował fascynujące spojrzenie na to, co nazwał „Nintendo-fikacja jazzu”, zjawisko, które sprawiło,...

Wizja Tesli obejmuje roboty, sztuczną inteligencję, autonomię i być może samochody

Elona Muska dostać zapłate. Bardzo. A teraz interesująca część: Musk musi sprawić, że Tesla będzie tak duża, tak odnosząca sukcesy i...
Advertisment