Cudowny kwiat Super Mario Bros. jest teraz memem


Nintendo najwyraźniej nie chce, żeby jego bezczelne kwiaty mówiły „kurwa”. W Super Mario Bros. Cud, świat jest pełen małych, gadających kwiatków, które kibicują graczowi i wykrzykują wszelkiego rodzaju dowcipy, głównie rodzinne. Jednak 16 października modder udostępnił film przedstawiający jedno z nich urocze postacie mówią „kurwa” na X. Podobnie jak największa z gwiazd, bluźnierczy kwiat świecił jasno, ale krótko w świetle. Nintendo to usunęło zaledwie dzień później ale nadal możesz znajdź to na YouTube.

Nawet w stanie całkowicie zatwierdzonym przez Nintendo kwiaty stały się ulubieńcami fanów ze względu na ich głupie, a czasem sardoniczne linie. Ukarze cię, jeśli nie zastosujesz się do ich wskazówek i zadasz niezrozumiałe pytania na temat smaku Goombasa. To sekretne gwiazdy Super Mario Bros. Cud, i zainspirowali do powstania wielu klipów na TikToku przedstawiających zabawne momenty.

Fani nakręcili filmy-kompilacje prezentujące najlepsze linie kwiatów. Na tym zdjęciu gadający kwiat myśli o tym, jak smakuje Goomba.

Na tej kompilacji widać, jak kwiat narzeka po ostrzeżeniu gracza o niebezpieczeństwie.

Wyróżnia się jedna szczególna linijka, w której jeden z kwiatów umieszczonych obok gigantycznej rośliny piranii mówi: „Tak duży…”

Ten zmontowany film pokazuje rozmowę, w której kwiat gada bełkot w rozmowie z Mem „aha, kot”..

Reklama

Angielskojęzyczny głos za kwiatami to Mick Wingert, amerykański aktor głosowy znany z przejęcia roli Mistrza Po Pinga od Jacka Blacka w Kung Fu Panda: Legendy o niesamowitości i inne późniejsze części tej serii.

Gracze mają również możliwość wyciszenia Mario Wonderkwiaty w ustawieniach lub zmień język, w którym mówią, którzy gracze też się dobrze bawiłem. Poniższy film przedstawia kwiat mówiący w kilku językach.

Jeśli chcesz porozmawiać z jednym z tych kwiatów, Super Mario Bros. Cud jest już dostępny na Nintendo Switch.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Barbarzyńców BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Barbarzyńca to klasa walcząca w zwarciu,...

Plotka: nowy przycisk akcji pojawi się w całej ofercie iPhone’a 16

Przycisk Akcja po raz pierwszy zaprezentowany w iPhonie 15 Pro może stać się potężniejszy i rozszerzyć się na nowe urządzenia w przyszłym roku....

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...
Advertisment