Crestron przedstawia wzmacniacz DM NAX Matrix i odtwarzacz muzyki strumieniowej – zautomatyzowany dom


Firma Crestron Electronics ogłosiła nową matrycę / wzmacniacz DM NAX i odtwarzacz strumieniowej muzyki, zapewniający wysoką wydajność audio-over-IP i natywną integrację z Crestron Home, a także linię głośników ściennych, sufitowych i poziomych. Zobacz pełny PR poniżej…

Crestron ogłasza nowe domowe rozwiązania audio

We współpracy z Origin Acoustics, Crestron wprowadza na rynek nową linię głośników architektonicznych i krajobrazowych przeznaczonych do budynków mieszkalnych, stworzonych specjalnie do obsługi wysokiej jakości wyjścia audio nowego wzmacniacza Crestron DM NAX Audio-over-IP.

Crestron Electronics, światowy lider w dziedzinie automatyki domowej, ogłasza dziś linię głośników ściennych, sufitowych i krajobrazowych opracowanych we współpracy z Origin Acoustics, lider w branży głośników, elektroniki i akcesoriów. Crestron zapowiada również matrycę / wzmacniacz DM NAX i odtwarzacz strumieniowej muzyki, zapewniający wysoką wydajność audio-over-IP i natywną integrację z Crestron Home.

„Linia głośników architektonicznych i krajobrazowych do zastosowań mieszkaniowych oraz wysokowydajny system dystrybucji dźwięku oferują bezkompromisowe rozwiązanie, które można skalować w zależności od wielkości projektów, zapewniając niezrównane wrażenia z rozrywki domowej. Współpracując z Origin Acoustics, mogliśmy połączyć naszą wiedzę, aby zaspokoić wyjątkową potrzebę na rynku dzięki niezwykłej nowej serii produktów audio ”- powiedział John Clancy, wiceprezes Residential, Crestron.

Głośniki Crestron wyprodukowane przez Origin Acoustics

Reklama

Nowa linia głośników Crestron firmy Origin Acoustics obejmuje dwa różne poziomy wydajności: Reference i Ultimate. Głośniki z poziomu odniesienia na poziomie podstawowym, składające się z modeli sufitowych, ściennych i krajobrazowych, są wyposażone w opatentowane przez firmę Origin jedwabne głośniki wysokotonowe, znane ze swojego gładkiego dźwięku, oraz przetworniki z włókna szklanego zaprojektowane z myślą o bardzo niskim poziomie zniekształceń. Głośniki z luksusowego poziomu Ultimate, składające się z modeli sufitowych, ściennych, morskich i krajobrazowych, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom najlepszą dostępną wydajność i są wyposażone w komponenty z włókna węglowego i aluminiowe głośniki wysokotonowe z powłoką ceramiczną, które optymalizują dźwięk. precyzja.

Głośniki domowe Crestron są wykonane z najwyższej jakości komponentów, które wspierają niewiarygodnie wysoką moc wyjściową i rozdzielczość wzmacniacza DM NAX. Zaprojektowany z myślą o optymalnej wydajności zaraz po wyjęciu z pudełka, każdy model głośnika jest tak zaprojektowany, aby zniknął w projekcie domu bez utraty jakości dźwięku.

„Origin Acoustics jest podekscytowany potencjałem, jaki otwiera linia głośników architektonicznych Crestron i partnerstwo dla nas jako marki” – powiedział Nick Berry, dyrektor generalny Origin Acoustics. „Naszym celem, od początku powstania Origin Acoustics, było zbudowanie najlepszych na świecie głośników architektonicznych. Nowy sojusz jest komplementarny jako dziedzictwo Origin w dziedzinie audio, wiodąca pozycja w innowacyjnych i pracochłonnych projektach głośników oraz pomysłowość i innowacje technologiczne Crestron w automatyzacji całego domu. ”

Crestron DM NAX Rozwiązanie do dystrybucji dźwięku przez IP

Identyfikując lukę na rynku dla rozwiązania audio, które mogłoby w pełni zintegrować się z platformą inteligentnego domu i zapewnić zarówno dźwięk o wysokiej rozdzielczości, jak i wysokiej mocy wyjściowej nawet dla najbardziej wymagających audiofilów, nowa linia matrycy / wzmacniacza DM NAX firmy Crestron zapewnia niezrównaną łączność z natywnym strumieniowe przesyłanie muzyki z najpopularniejszych obecnie serwisów. Dzięki integracji Crestron Home właściciele domów uzyskają pełną widoczność i kontrolę nad swoim domowym dźwiękiem z urządzeń mobilnych, ekranów dotykowych, pilotów, klawiatur i urządzeń aktywowanych głosem.

Clancy dodał: „Przez 30 lat byłem związany z Crestron, nigdy nie byłem bardziej podekscytowany linią produktów audio. Nie mogę się doczekać, kiedy dostanę te produkty w ręce klientów ”.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...

Błąd Safari 15 może ujawnić Twoją ostatnią aktywność przeglądania i osobiste identyfikatory

Błąd w Safari 15 może ujawnić Twoją aktywność przeglądania, a także ujawnić niektóre dane osobowe powiązane z Twoim kontem Google, według...

Podobno Intel „Raptor Lake” ma znacznie zwiększać rozmiar pamięci podręcznej

Oczekuje się, że duże pamięci podręczne na matrycy będą głównym czynnikiem wpływającym na IPC i wydajność gier. Nadchodzący procesor AMD Ryzen 7...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!