Creative przedstawia prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z serii Aurvana Ace wyposażone w sterowniki xMEMS


Firma Creative Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Creative Aurvana Ace i Creative Aurvana Ace 2, wyposażonych w półprzewodnikowe sterowniki oparte na MEMS firmy xMEMS. Seria Creative Aurvana Ace została fachowo dostrojona, aby zapewnić szersze pasmo przenoszenia w zakresie od 5 Hz do 40 kHz dla źródeł dźwięku o wysokiej rozdzielczości, korzystając z unikalnych właściwości przetworników MEMS. Nowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3 są również wyposażone w LE Audio z kodekiem LC3 i hybrydową aktywną redukcją szumów (ANC).

Firma Creative Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Creative Aurvana Ace i Creative Aurvana Ace 2, wyposażonych w półprzewodnikowe sterowniki oparte na MEMS firmy xMEMS. Seria Creative Aurvana Ace została fachowo dostrojona, aby zapewnić szersze pasmo przenoszenia w zakresie od 5 Hz do 40 kHz dla źródeł dźwięku o wysokiej rozdzielczości, korzystając z unikalnych właściwości przetworników MEMS. Nowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3 są również wyposażone w LE Audio z kodekiem LC3 i hybrydową aktywną redukcją szumów (ANC).

Skierowana do entuzjastów dźwięku poszukujących tego, co najlepsze w prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach dousznych, nowa seria Creative Aurvana Ace będzie dla konsumentów pierwszą okazją do poznania mocy i precyzji sterowników xMEMS w doskonałej konstrukcji z funkcjami ANC. Następuje premiera produktu wspólne ogłoszenie wstępne wykonane przez obie firmy w sierpniu 2023 r., gdzie firma Creative pochwaliła sterowniki xMEMS za „wyjątkową spójność fazową (7 razy lepszą niż konwencjonalne przetworniki), oferującą doskonałe wrażenia przestrzennego dźwięku z lepszą szczegółowością i separacją”.

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Creative Aurvana Ace i Creative Aurvana Ace 2 charakteryzują się innowacyjną konstrukcją wykorzystującą system dwóch przetworników, który harmonijnie łączy moc technologii xMEMS z indywidualnie dostrojonymi dynamicznymi przetwornikami 10 mm w celu uzyskania wymaganego rozszerzenia basów i redukcji szumów. Razem te podwójne przetworniki mogą precyzyjnie dostarczyć szeroką gamę naturalnych dźwięków, zapewniając doskonałe wrażenia z odtwarzania muzyki. System podwójnych przetworników zapewnia również dźwięk pozbawiony zniekształceń i lepszą zrozumiałość rozmów.

 

Oprócz wyjątkowych możliwości dźwiękowych, konstrukcje Creative Aurvana Ace i Creative Aurvana Ace 2 oferują szereg funkcji, które podnoszą poziom komfortu użytkowania. Dzięki hybrydowej aktywnej redukcji szumów i trybowi otoczenia użytkownicy mogą w pełni zanurzyć się w dźwięku lub zachować świadomość otoczenia, płynnie dostosowując się do każdego otoczenia. Te słuchawki douszne są również wyposażone w sześć wbudowanych mikrofonów zasilanych technologią redukcji szumów Qualcomm cVc (Clear Voice Capture), która zapewnia krystalicznie czyste rozmowy nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dzięki łącznemu czasowi odtwarzania do 24 godzin i certyfikatowi IPX5 te najnowsze słuchawki douszne są idealne dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia.

Obydwa modele obsługują także różne kodeki audio. Ponieważ są gotowe do obsługi Bluetooth LE Audio, są już wyposażone w obowiązkowy nowy kodek LC3 zapewniający doskonałą jakość dźwięku bezprzewodowego z kompatybilnych źródeł, podczas gdy tryb Bluetooth Classic oferuje AAC, aptX i aptX Adaptive, zapewniając kompatybilność z różnymi urządzeniami i oferując wysoką jakość jakość strumieniowego przesyłania dźwięku.

Reklama

Jeśli chodzi o wzornictwo, słuchawki douszne Creative Aurvana Ace charakteryzują się wyraźnym matowym czarnym wykończeniem z nutą miedzi, natomiast model Creative Aurvana Ace 2 charakteryzuje się nowoczesną, przydymioną, półprzezroczystą konstrukcją z uderzającym akcentem miedzi.

Chociaż oba modele mają wspólne kluczowe cechy wymienione powyżej, istnieje kilka godnych uwagi różnic, które wyróżniają Creative Aurvana Ace 2. Dzięki technologii Qualcomm Adaptive Active Noise Cancellation (ANC) słuchawki Creative Aurvana Ace 2 posiadają inteligencję umożliwiającą dostosowywanie i dostrajanie poziomów redukcji hałasu w czasie rzeczywistym w oparciu o określone warunki otoczenia i dopasowanie wkładek dousznych. Ta innowacyjna funkcja zapewnia idealną równowagę pomiędzy izolacją hałasu a świadomością sytuacyjną, dzięki czemu idealnie nadają się do różnorodnych środowisk odsłuchowych.

 

W połączeniu z najnowszym kodekiem Qualcomm aptX Lossless słuchawki Creative Aurvana Ace 2 zapewniają bezstratny, bezprzewodowy dźwięk o wysokiej jakości przy 16 bitach/44,1 kHz, porównywalny do dźwięku na poziomie płyty CD.

„Sterowniki xMEMS stanowią ekscytujący krok naprzód w technologii audio” – powiedział Song Siow Hui, dyrektor generalny firmy Creative. „Dzięki nim Creative Aurvana Ace i Ace 2 odtwarzają dźwięk z oszałamiającą dokładnością i wiernością. Użytkownicy mogą oczekiwać poziomu zanurzenia i przejrzystości, który na nowo definiuje ich postrzeganie dźwięku najwyższej jakości”.

Słuchawki douszne Creative Aurvana Ace kosztują 129,99 USD, a słuchawki Creative Aurvana Ace 2 – 149,99 USD. Zamówienia w przedsprzedaży można składać na stronie Creative.com/aurvanatws. Światowa publiczna premiera tych produktów odbędzie się podczas imprezy CanJam Dallas w dniach 11-12 listopada 2023 roku.

www.kreatywna.com
www.xmems.comSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment