Cozy Grove DLC wprowadza nowe motyle, a 5 z nich odnosi się do BTS


Nowe DLC do symulatora chłodnego stylu życia Przytulny Gaj ma kilka lekko ukrytych referencji do BTS. ten Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty-gra esque jest pełen zwierzaków, które można złapać i przekazać ekspertowi od dzikiej przyrody, kapitanowi Billweather Snout, a DLC wprowadza motyle do miksu – z których garstka nawiązuje do grupy supergwiazd K-pop, wskazując na ogromny wpływ kulturowy BTS.

Opracowany przez Spry Fox i opublikowany przez The Quantum Astrophysicists Guild, Przytulny Gaj ustawia graczy na nawiedzonej wyspie, gdzie są duchowymi zwiadowcami, których zadaniem jest przeprowadzenie duchowych niedźwiedzi przez proces pamiętania ich przeszłości. Stały strumień bezpłatnych aktualizacji rozszerzył podstawową ideę o więcej treści, w tym dodanie chwytliwych stworzeń w czerwcu 2021 roku.

Wydane 26 kwietnia New Neighbears jest pierwszym płatnym DLC do gry i dodaje cztery nowe duchy misiów oraz nowy rodzaj stworzeń, motyli. W sumie jest 10 motyli, a pięć z nich wykrzykuje kulturowego molocha, jakim jest BTS: „Urocza przedstawicielka”, „Rekruter do armii”, „Bang wool”, „Fan of butter” i „Fluttering fanatyk”. Każdy z tych motyli zawiera opis „Niektóre związki paraspołeczne są kuloodporne”, który określa niezachwianą więź między BTS a ich fanami „ARMII”.

Reklama

„Urocza przedstawicielka”, „Rekruter ARMY”, „Bang wool”, „Fan of butter” i „Fluttering fanatic” – każde z nich odnosi się do BTS.
Obraz: Cosy Grove Wiki

Niektóre z imion motyli są specyficzne: motyl „rekrutator ARMY” nawiązuje do głośnego i dumnego fandomu BTS znanego jako ARMY. „Fan of butter” wskazuje na najnowszy anglojęzyczny singiel „Butter” grupy K-pop, wydany w maju 2021 roku. A motyl „Bang wool” nawiązuje do nieskróconej nazwy BTS, Bangtan Sonyeondan, tłumaczonej jako „kuloodporni harcerze”. ”

„Ktoś w mojej rodzinie jest małym ARMY i fandom przyniósł jej wiele radości” – powiedział dyrektor kreatywny Spry Fox, Daniel Cook w e-mailu do Polygon.

Obecność BTS w kulturze gier wideo nie jest nowa. Seria odmian internetowych z udziałem grupy zatytułowanej Uruchom BTS od czasu do czasu obraca się wokół gier wideo, w tym epizod gdzie grali League of Legends z profesjonalnymi graczami. W pierwszym sezonie W Soopserial, w którym BTS wyruszają w podróż w programie internetowym w stylu reality show, jeden z pokoi jest wypełniony komputerami do gier, a członkowie zespołu grają w gry podczas przerw.

Nawiązano również szereg współpracy z markami. W 2020 roku Epic Games wydany skórki o tematyce BTS, tańce i pakiety treści dla Fortnite. Niedawno BTS rozpoczęło „globalną współpracę” dla innej gry typu battle royale, Wolny ogieńi każdy członek zespołu zaprojektowany indywidualna skóra (zuchwały różowy garnitur Jina ze skrzydłami był moim zdaniem zdecydowanie najlepszy). Skórki zostały wydane w wydarzenie w zeszłym miesiącu.

Wszystko, czego obecnie dotykają BTS, zamienia się w złoto ze względu na ich oddaną rzeszę fanów oraz postacie związane z BTS Przytulny Gaj są zdrowym przykładem ich dalekosiężnego wpływu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple wciąż sprzedaje opaskę Apple Watch Pride Solo Loop 2021

Apple we wtorek wypuściło Edycja 2022 tradycyjnych opasek Apple Watch Pride. Chociaż w przeszłości firma zrezygnowała ze starych opasek Pride po wypuszczeniu...

Śledź utwory, których chcesz posłuchać później za pomocą MusicBox

iOS ma wiele sposobów, aby pomóc Ci odkrywać nowe utwory, w tym wbudowana integracja z Shazam. Ale co, jeśli z jakiegoś powodu...

Nowa zasada Apple App Store dla łatwiejszego usuwania kont i danych trafi 30 czerwca

Podczas imprezy WWDC 2021 firma Apple wprowadziła szereg zmian zasad dotyczących App Store, dostosowanie zasad do wszystkiego od polowania na nagrody...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!