Cougar przedstawia kilka nowych obudów, wentylatorów i krzeseł do gier przeznaczonych dla ComputexNastępna generacja sprzętu COUGAR zajmie centralne miejsce na targach COMPUTEX, gdzie z radością zaprezentujemy nasze najnowsze osiągnięcia w zakresie komponentów do komputerów PC i krzeseł do gier. W tym roku skupiamy się na przełomowym designie, podważającym oczekiwania co do trendów rynkowych: nasze fotele do gier odpowiadają potrzebom zintegrowanych przestrzeni do pracy/zabawy, a także traktują priorytetowo zdrowie odcinka lędźwiowego, obudowy komputerów PC z wydajnym przepływem powietrza wykorzystują zasady termodynamiczne do wentylacji, a nasza interpretacja coraz bardziej Wszechobecna obudowa z panoramicznym widokiem dosłownie zmienia konwencjonalny projekt. COUGAR będzie wystawiał się w dniach 4-7 czerwca w hali wystawowej Nangang w Tajpej, na stoisku L0602: wszystkich zapraszamy do odwiedzenia nas.

Przejrzystość i jasność stanowią podstawę konstrukcji modelu FV270, charakteryzującego się wielościennym, hartowanym, zakrzywionym szkłem. Niezakłócony widok wnętrza pozwala światu zobaczyć Twoją konstrukcję nie tylko taką, jaka jest, ale taką, jaką ją sobie wyobrażasz. Innowacyjne rozmieszczenie wentylatorów chłodzących pod kątem i podnoszony panel przedni poprawiają przepływ powietrza, czerpiąc zimne prądy od dołu, zapewniając optymalne chłodzenie. Zarządzanie kablami jest płynne i pozwala ukryć bałagan kabli za płytą główną dzięki odwrotnemu prowadzeniu. Obsługuje płyty główne i procesory graficzne E-ATX do 420 mm z opcjami montażu poziomego i pionowego, możliwości niestandardowej konstrukcji FV270 są nieograniczone. Łatwo wyjmowane filtry gwarantują ochronę przed kurzem, a opcjonalna podświetlana obrotowa platforma prezentuje Twoje przedmioty kolekcjonerskie, dosłownie zmieniając konwencjonalną konstrukcję panoramiczną i nadając Twojemu komputerowi osobisty wyraz.

Model MX600 Mini RGB jest pionierem w zakresie integracji podwójnych wentylatorów 160 mm w obudowie typu mini tower z możliwością rozbudowy do łącznie 10 wentylatorów, co zapewnia potężną moc chłodzenia w kompaktowej obudowie. Nachylona rampa przepływu powietrza zapewnia płynniejszy przepływ powietrza, a kwadratowe perforacje na panelu przednim zwiększają przepływ powietrza o 11% w porównaniu do konstrukcji okrągłych. Ten zaawansowany system wentylacji, uzupełniony obsługą górnej chłodnicy wody o średnicy 360 mm, chroni MX600 Mini RGB przed rosnącymi temperaturami współczesnych gier wymagających intensywnej grafiki. Pojemność procesora graficznego wynosząca do 380 mm sprawia, że ​​MX600 Mini RGB może pomieścić wysokowydajne konstrukcje, nie będąc zakładnikiem jego kompaktowych rozmiarów. Zgodność z płytami głównymi z odwrotnym złączem eliminuje plątaninę kabli, a zintegrowany uniwersalny koncentrator wentylatorów umożliwia płynną koordynację prędkości wentylatora PWM i oświetlenia RGB, umożliwiając sterowanie oświetleniem bez oprogramowania lub synchronizację z oprogramowaniem płyty głównej.Zielony to nowy styl

Airface Eco został zaprojektowany z naciskiem na ekoefektywność. Stożkowe otwory wentylacyjne zwężają się do wewnątrz od szerokiego otworu, wykorzystując zasady termodynamiki, aby znacznie obniżyć temperaturę przepływu powietrza przechodzącego przez panel przedni. Uzupełniony podwójnymi wentylatorami PWM 180 mm, maksymalizujący chłodzenie bez dodatkowych kosztów energii, zmniejsza wpływ na środowisko i ślad ekologiczny.
Funkcje takie jak szybko przesuwany filtr przeciwkurzowy, zdejmowany panel górny i odłączane przednie wsporniki zostały przeniesione do Airface Eco w oparciu o sprawdzone zalety Duoface Pro; Wysłuchaliśmy także konstruktywnie opinii i odpowiednio zmodernizowaliśmy, włączając nową pionową przestrzeń na procesor graficzny, aby umożliwić niezakłócone chłodzenie i lepsze prowadzenie kabli. Dodatkowo modułowe przednie wejścia/wyjścia umożliwiają wszechstronne opcje rozmieszczenia, dzięki czemu wszystkie porty i przyciski są łatwo dostępne niezależnie od orientacji obudowy.

Post to stan umysłu
W nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych miejsca do gier i pracy często się pokrywają: Speeder został zaprojektowany z myślą o tej wszechstronności. Zainspirowana światem wyścigów, jego elegancka rama wnosi do pomieszczenia estetyczny styl podwozia samochodu wyczynowego, a jego ergonomiczne funkcje pomagają utrzymać zdrową postawę, niezależnie od tego, czy ścigasz się z czasem w kluczowych momentach, czy też zdobywasz przewagę w grze moment sprzęgła.

Siateczka Chenille Yarn zapewnia komfort dotykowy, a precyzyjnie regulowana wysokość oparcia, część lędźwiowa i głębokość siedziska zapewniają idealne dopasowanie. Podłokietniki 3D Hyperrotation obracają się w zakresie 225°, umożliwiając wiele pozycji niezależnie od tego, czy korzystasz z urządzenia mobilnego, konsoli czy rozkładanego. Speeder wspiera Twoje ciało, aby utrzymać sprawność rąk i umysłu, więc gdy dochodzi do drutu, możesz pracować szybko… i ciężko się bawić.

Twoja pierwsza linia obrony
Defensor chroni zdrowie Twoich pleców, umożliwiając dłuższą i cięższą grę. Zintegrowany, zaawansowany system podparcia lędźwiowego PushBack pozwala kontrolować odpowiednią siłę nacisku wywieraną na dolną część pleców, zachowując naturalną krzywiznę kręgosłupa. Składane podłokietniki 4D – opracowane dla fotela do gier COUGAR x VCT 2024 i przetestowane na arenie e-sportu – zapewniają optymalne podparcie ramion, ale można je całkowicie złożyć, aby uzyskać wolną przestrzeń i nieskrępowany ruch. Pianka formująca o dużej gęstości i poduszka pod szyję z pianki magnetycznej z pamięcią kształtu stawiają na pierwszym miejscu Twój komfort. Krzesło posiada również tylną kieszeń do dodatkowego przechowywania oraz aluminiową podstawę Vortex z dużymi kółkami gwarantującymi stabilność.

Reklama

Defensor jest dostępny w trzech wersjach tapicerki: najwyższej jakości sztucznej skóry Hyper-Dura, tkaniny i imitacji lnu.

Łączenie klasycznego stylu z nowoczesną funkcjonalnością
Powierzchnia biurka o fakturze drewna emanuje ponadczasową elegancją, nie rezygnując przy tym z zaawansowanej funkcjonalności technicznej: dwa silniki elektryczne dostosowują biurko do preferowanej wysokości dzięki dwóm ustawieniom pamięci dla wygody. (Ze względów bezpieczeństwa hamulec natychmiast się włącza i wstrzymuje ruch po wykryciu kolizji.) Szuflada służy również jako ergonomiczny podłokietnik i schowek, zapewniając wygodę i użyteczność. Moduł pegboard oferuje wszechstronne opcje przechowywania i wyświetlania, a dwie dodatkowe boczne platformy rozmieszczone są w odstępach zapewniających doskonałe wrażenia stereo, dzięki czemu idealnie nadają się do umieszczenia głośników.

Wentylator modułowy Infinity z podświetleniem lustrzanym
Wentylatory modułowe to przyszłość: system szybkozłączy umożliwia łatwe łączenie łańcuchowe w celu szybkiego i bezproblemowego montażu. Ulepszone kanały przepływu powietrza poprawiają wydajność i redukują hałas, rozdzielając przepływ powietrza na minimalne strumienie; Lustro nieskończoności zapewnia dynamiczne efekty świetlne, uzupełnione listwą LED tworzącą ciągły kontur.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment