CORSAIR wprowadza na rynek wysokowydajną chłodnicę procesora Air A115


CORSAIR, światowy lider w dziedzinie wysokowydajnego sprzętu i systemów dla graczy, twórców treści i entuzjastów komputerów osobistych, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek wysokowydajnej chłodnicy powietrza do procesorów typu tower A115, najnowszego modelu w ofercie chłodzenia procesorów. Skrupulatnie zaprojektowany, aby ujarzmić wysokie temperatury generowane przez najnowsze procesory Intel i AMD, A115 to najpotężniejsza i najbardziej wydajna chłodnica powietrza, jaką kiedykolwiek wyprodukował CORSAIR – z innowacyjnymi funkcjami, które sprawiają, że instalacja i regulacja są niezwykle łatwe.

Sercem A115 jest sześć 6-milimetrowych rurek cieplnych i wysokowydajna miedziana płyta chłodząca, zdolna do obsługi procesorów o TDP do 270 W. Lekko wypukły kształt zimnej płyty optymalizuje kontakt z procesorem, zapewniając maksymalny transfer ciepła i stabilność. Po pochłonięciu ciepła 90 niklowanych żeberek chłodzących zapewnia znaczną powierzchnię 1,69 m² umożliwiającą szybkie odprowadzanie ciepła.

A115 jest wyposażony w dwa wentylatory CORSAIR AF140 ELITE z technologią AirGuide z łopatkami zapobiegającymi wirom, które zapewniają skoncentrowany przepływ powietrza. Te wysokowydajne wentylatory osiągają maksymalną prędkość 1600 obr./min, generując jednocześnie niski poziom hałasu na poziomie 33,9 dBA dzięki łożyskom dynamicznym. Innowacyjny system mocowania wentylatora Slide-and-Lock firmy CORSAIR, teraz smuklejszy niż kiedykolwiek, wyposażony jest w mechanizm zapadkowy niewymagający użycia narzędzi, który umożliwia zmianę wysokości montażu w celu zapewnienia szerokiej kompatybilności wysokości pamięci DRAM, dzięki czemu wymiana modułu pamięci jest dziecinnie prosta.

Aby zapewnić bezpieczne dopasowanie do wysokowydajnych procesorów, A115 został wyposażony w system mocowania CORSAIR HoldFast 2.0, obejmujący wsporniki dla najnowszych gniazd Intel LGA 1700 i AMD AM5/AM4. Po nałożeniu najwyższej jakości pasty termicznej XTM70 firmy CORSAIR, chłodnica jest gotowa do montażu i zapewnia optymalne odprowadzanie ciepła od razu po wyjęciu z pudełka.

„Nasi klienci domagali się nowej chłodnicy powietrza CORSAIR, a my usłyszeliśmy ich głośno i wyraźnie” – powiedział Aaron Neal, dyrektor ds. marketingu produktów DIY w CORSAIR. „Wiedzieliśmy, że musimy wyrobić sobie markę dzięki A115, więc kontynuowaliśmy udoskonalanie naszego projektu, dopóki nie byliśmy zadowoleni, że możemy dostarczyć naszym entuzjastom najlepsze w swojej klasie rozwiązanie w zakresie chłodzenia powietrzem. Wynik końcowy mówi sam za siebie”.

Jeśli chcesz zbudować komputer chłodzony powietrzem z najwyższej klasy procesorem, wybierz A115, aby mieć pewność, że chłodzenie będzie na odpowiednim poziomie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wysokowydajnej chłodnicy powietrza do procesora typu tower CORSAIR A115, odwiedź stronę ta strona.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Telewizory Samsung Frame inspirowane sztuką są teraz tańsze nawet o 1000 dolarów

Każdy może lubić oglądanie filmów na dużym ekranie, ale potężny panel po wyłączeniu tylko razi w oczy. Dlatego Telewizor Samsung Frame stało...

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...

Szczegóły edycji kolekcjonerskiej Homeworld 3

Po dwumiesięcznym opóźnieniu, Świat ojczysty 3 jest gotowa do premiery 13 maja, ale możesz zagrać w nią trzy dni wcześniej dzięki...
Advertisment