CORSAIR wprowadza na rynek nowy komputer do gier z serii VENGEANCE i7200 11. generacji z procesorem Intel


CORSAIR, światowy lider w dziedzinie wysokowydajnego sprzętu dla graczy, twórców i konstruktorów komputerów PC, przedstawił dziś nową serię modeli z uznanej serii CORSAIR VENGEANCE i7200 w pełni zbudowanych komputerów do gier. Te potężne systemy, teraz wyposażone w najnowocześniejszy procesor Intel Core 11. generacji, oferują niezrównaną szybkość i moc ray tracingu, jaką charakteryzują się procesory graficzne NVIDIA GeForce RTX z serii 3000. Systemy VENGEANCE i7200 są uzupełnione pełną gamą nagradzanych komponentów CORSAIR w obudowie typu mid-tower CORSAIR 4000D AIRFLOW o zoptymalizowanym przepływie powietrza, które pomogą Ci poprawić swoją grę, cokolwiek robisz.

Jest już 11. generacja procesorów Intel Core, zapewniających niesamowicie szybkie częstotliwości i moc obliczeniową, aby przesuwać granice grania, przesyłania strumieniowego i nie tylko. Dostępna w konfiguracjach z procesorem Intel Core i9 11900K, nowa seria CORSAIR VENGEANCE i7200 może z łatwością obsługiwać złożone tworzenie treści, ekstremalne gry i wymagające aplikacje. Fantastyczna wydajność renderowania 3D i tworzenia treści jest napędzana niesamowitą mocą kart graficznych z serii NVIDIA GeForce RTX 3000, aż do GeForce RTX 3090, zapewniających niezwykle realistyczne efekty wizualne. Technologia NVIDIA DLSS 2.0 AI zwiększa liczbę klatek na sekundę, zapewniając jedwabiście płynną jakość obrazu nawet podczas odtwarzania z maksymalną szczegółowością w ustawieniach 4K.

Seria VENGEANCE i7200 jest wyposażona do bezproblemowego grania i przesyłania strumieniowego dzięki specjalnie dostosowanemu, niskoszumowemu chłodzeniu i niepowtarzalnemu oświetleniu RGB, z którego słynie CORSAIR, a wszystko to w uniwersalnej obudowie mid-tower 4000D AIRFLOW. Wyposażona w chłodnicę H100i RGB PRO XT, która ujarzmi ciepło procesora Intel Core i9 i sześć wentylatorów SP RGB ELITE z technologią AirGuide zapewniającą efektywny ukierunkowany przepływ powietrza, seria VENGEANCE i7200 jest wyposażona w pamięć VENGEANCE RGB PRO DDR4 zoptymalizowaną dla Twojego systemu Intel, Zasilacz 80 PLUS Gold i dysk SSD M.2 NVMe o dużej pojemności.

Dzięki zaktualizowanym konfiguracjom z najbardziej zaawansowanymi procesorami Intel i grafiką NVIDIA, seria CORSAIR VENGEANCE i7200 wciąż podnosi poprzeczkę dla komputerów CORSAIR z obsługą gier i przesyłania strumieniowego.

Dostępność i gwarancja

Seria CORSAIR VENGEANCE i7200 jest dostępna od razu w sklepie internetowym CORSAIR oraz w sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów CORSAIR w Stanach Zjednoczonych.

Seria CORSAIR VENGEANCE i7200 jest objęta dwuletnią gwarancją wraz z ogólnoświatową siecią obsługi klienta i pomocy technicznej CORSAIR.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Popierając Trumpa, Elon Musk ryzykuje przyszłością Tesli

W ciągu 30 minut od próby zamachu na byłego prezydenta Donalda Trumpa Elon Musk zrobił to, czego wcześniej obiecał nie robić. „Całkowicie popieram...

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...
Advertisment