CORSAIR wprowadza na rynek mechaniczną klawiaturę do gier K65 RGB MINI 60%[Editor’s note: Our review can be found here for those interested.]

CORSAIR, światowy lider w dziedzinie wysokowydajnego sprzętu dla graczy i entuzjastów, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek swojej pierwszej w historii 60% mechanicznej klawiatury do gier, CORSAIR K65 RGB MINI, wraz z pełną gamą modów CORSAIR PBT DOUBLE-SHOT PRO Zestawy do odblokowania ogromnej nowej gamy personalizacji klawiatury.

Wyposażony w imponująco mały rozmiar, K65 RGB MINI oferuje w 100% mechaniczne przełączniki klawiszy CHERRY MX, dynamiczne podświetlenie RGB każdego klawisza, technologię CORSAIR AXON Hyper-Processing z odpytywaniem 8000 Hz i odłączany kabel USB Type-C. Wraz z K65 RGB MINI, nowe zestawy modulacji nasadek klawiszy CORSAIR PBT DOUBLE-SHOT PRO oferują pięć dodatkowych kolorów, za pomocą których można spersonalizować K65 RGB MINI lub kompatybilną klawiaturę i dostosować ją do własnych potrzeb. Razem, K65 RGB MINI i nowe nasadki klawiszy PBT DOUBLE-SHOT PRO oferują potężną, osobistą i przenośną klawiaturę CORSAIR w najmniejszej jak dotąd obudowie.

Choć kompaktowy i przenośny z 60% konstrukcją, K65 RGB MINI oferuje wiele funkcji większej klawiatury dzięki dziesiątkom wbudowanych skrótów funkcyjnych – od oświetlenia i wyboru profilu, po nagrywanie makr w locie, po sterowanie multimediami. Dostępny z różnymi mechanicznymi przełącznikami klawiszy CHERRY MX, K65 RGB MINI jest wyposażony w zestaw wytrzymałych czarnych podwójnych nasadek klawiszy PBT po wyjęciu z pudełka, a także opcjonalny klawisz z logo CORSAIR i promienną spację, która pozwala zabłysnąć podświetlenie RGB aż do najjaśniejszego.

Dla graczy, którzy chcą jeszcze bardziej spersonalizować swoją klawiaturę, K65 RGB MINI wykorzystuje standardowy układ dolnego rzędu, który można łatwo zamienić na niestandardowe zestawy klawiszy, idealne do zestawów modów klawiszy CORSAIR PBT DOUBLE-SHOT PRO, które również wprowadzamy na rynek dzisiaj. Nowe zestawy modów Keycap są dostępne w sześciu uderzających opcjach kolorystycznych, w tym Onyx Black, Arctic White, Elgato Blue, ORIGIN Red, Rogue Pink i Mint Green. Każdy zestaw zawiera pełny zestaw trwałych nasadek klawiszy z PBT z podwójnymi ściankami o grubości 1,5 mm i teksturowaną powierzchnią, z opcjonalnymi dołączonymi tłumikami typu O-ring, które zapewniają cichsze pisanie. Dzięki uderzającym kolorom, żywemu oświetleniu prześwitującemu i podwójnym legendom, które nigdy nie znikają, nowe zestawy CORSAIR PBT DOUBLE-SHOT PRO to idealny sposób na personalizację pulpitu.

K65 RGB MINI jest napędzany przez CORSAIR AXON Hyper-Processing Technology, rewolucyjny pokładowy system operacyjny czasu rzeczywistego wprowadzony w CORSAIR K100 RGB, jednej z najszybszych klawiatur dostępnych obecnie na świecie. AXON umożliwia najszybsze i najbardziej responsywne wrażenia z klawiatury, jakie CORSAIR ma do zaoferowania, w tym hiper-polling 8000 Hz – dostarczający wejścia do ośmiu razy szybciej niż standardowe klawiatury do gier – oraz zaawansowane 20-warstwowe wbudowane efekty świetlne. Funkcje te pozwalają na natychmiastowe wykonywanie poleceń i naciśnięć klawiszy podczas ich tworzenia, a wszystko to bez pomijania rytmu. Od dzisiaj CORSAIR K100 RGB został również zaktualizowany do Hyper-polling AXON 8000 Hz poprzez bezpłatną aktualizację oprogramowania układowego.

Dzięki najnowszej wydajności wbudowanej klawiatury, K65 RGB MINI korzysta również z nowo przeprojektowanego oprogramowania CORSAIR iCUE, które pomoże Ci w pełni wykorzystać jego możliwości. Liczne ulepszenia interfejsu i procesów sprawiają, że pełne wykorzystanie możliwości sprzętu CORSAIR jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nowa wersja iCUE oferuje tę samą niesamowicie solidną kontrolę nad pełnym zestawem komponentów i urządzeń peryferyjnych CORSAIR, teraz z bardziej usprawnionym interfejsem użytkownika, który jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z możliwości iCUE dzięki prostym samouczkom krok po kroku i rzeczywistej wizualne reprezentacje czasu Twojego programowania. W przypadku K65 RGB MINI, iCUE umożliwia pełną personalizację i synchronizację oświetlenia RGB w całej konfiguracji, wraz z ekskluzywnymi integracjami iCUE w grze, rozbudowanymi mapami klawiszy i programowaniem makr oraz wieloma innymi funkcjami.

Reklama

K65 RGB MINI pojawia się z trzema wariantami przełączników klawiszowych – CHERRY MX Red do jedwabiście gładkich i liniowych naciśnięć klawiszy, CHERRY MX SILENT Red łączący liniowy skok z opatentowaną konstrukcją redukującą szum oraz CHERRY MX SPEED Silver z ultraszybką odległością aktywacji 1,2 mm. Dzięki wielu dodatkowym pełnowymiarowym funkcjom, takim jak 8 MB wbudowanej pamięci do zapisania do 50 profili, pełne N-key rollover i 100% anti-ghosting, a także odłączany pleciony kabel USB Type-C ułatwiający przenoszenie, K65 RGB MINI oferuje duży charakter w małym rozmiarze.

Dostępność, gwarancja i ceny

  • Zestawy modów klawiszy CORSAIR K65 RGB MINI i CORSAIR PBT DOUBLE-SHOT PRO są już dostępne w sklepie internetowym CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów CORSAIR.
  • Zestawy modów nasadek klawiszy CORSAIR K65 RGB MINI i CORSAIR PBT DOUBLE-SHOT PRO są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją oraz ogólnoświatową siecią obsługi klienta i pomocy technicznej CORSAIR.
  • CORSAIR K65 RGB MINI ma sugerowaną cenę detaliczną w USA wynoszącą 109,99 USD Exc. Podatek
  • Zestawy modów nasadek klawiszy CORSAIR PBT DOUBLE-SHOT PRO mają w USA sugerowaną cenę detaliczną 29,99 USD Exc. PodatekSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

IRS przedłuża swój program podatkowy Free File na kolejne pięć lat

Program IRS Free File będzie dostępny przez kolejne pięć lat. Agencja ogłosiła że przedłuża program do października 2029 r., umożliwiając ludziom bezpłatne składanie...

Sonos usłyszał muzykę: ulepszenia VoiceOver, odtwarzanie lokalne i nie tylko, powrót do nowej aplikacji

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nowość wersję swojej aplikacji ten miesiąc. Otrzymał także wiele krytycznych opinii od użytkowników na temat brakujących funkcji,...

Możesz zaoszczędzić do 20 USD na najnowszych power bankach Qi2 firmy Anker

Cieszę się, że byłem zmuszony poczekać z przyjęciem nowego standardu ładowania magnetycznego, ponieważ oznacza to, że mogę teraz skorzystać z rabatów takich jak...
Advertisment