CORSAIR przedstawia dyski SSD MP700 PRO SE PCIe 5.0 x4 M.2Firma Corsair ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dysku SSD MP700 PRO SE PCIe 5.0, który może osiągnąć prędkość odczytu sekwencyjnego do 14 000 MB/s i prędkość zapisu sekwencyjnego do 12 000 MB/s. Te imponujące wartości przepustowości są prawie dwukrotnie szybsze niż w przypadku najbardziej wydajnych dysków SSD PCIe 4.0 i do 25 razy szybsze niż w przypadku zwykłych dysków SSD SATA. MP700 PRO SE jest dostępny w pojemnościach 2 TB i 4 TB.

Oprócz fenomenalnej wydajności sekwencyjnego odczytu i zapisu, MP700 PRO SE wykorzystuje najnowsze technologie interfejsu, kontrolera i pamięci flash NAND, aby zapewnić wyjątkową wydajność losowego odczytu i zapisu – niezbędną, jeśli chodzi o przesyłanie mniejszych plików i służenie jako podstawowy Dysk systemu operacyjnego. Doświadcz szybszego ładowania systemu Windows, aplikacji i gier, a przesyłanie dużych plików stanie się dziecinnie proste. Dzięki natywnej obsłudze Microsoft DirectStorage, MP700 PRO SE jest gotowy zapewnić przewagę w grach nie tylko w dzisiejszych, ale także w przyszłych grach. MP700 PRO SE działa najlepiej w połączeniu z najnowszymi platformami, takimi jak procesory Intel 14. generacji i AMD Ryzen z serii 7000 oraz płyty główne PCIe 5.0. Zachowuje jednak także wsteczną kompatybilność z płytami głównymi PCIe 4.0, zapewniając przejrzystą ścieżkę aktualizacji i zapewniając trwałość dysku przez wiele lat.

MP700 PRO SE jest zgodny ze standardem branżowym M.2 2280, zapewniając szeroką kompatybilność z szeroką gamą systemów i platform, zachowując jednocześnie łatwość instalacji. Chociaż dysk wymaga chłodzenia, aby osiągnąć optymalną wydajność, zintegrowane chłodzenie M.2 na większości płyt głównych jest więcej niż wystarczające. Dodatkowo MP700 PRO SE jest dostępny ze stylowym aktywnym chłodzeniem, które zapewnia płynną pracę dysku i minimalizuje dławienie.

Obejrzyj recenzję TechPowerUp dotyczącą Corsair MP700 PRO SE 4 TB.

Dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających graczy, twórców treści i profesjonalistów, MP700 PRO SE oferuje również wariant bloku wodnego z serii Hydro X, gotowy do bezproblemowej integracji z niestandardową pętlą chłodzącą. Wyposażona w standardowe złącza 1/4 cala, ta opcja jest idealna dla tych, którzy chcą zmaksymalizować przepustowość dysku przy najbardziej ekstremalnych obciążeniach. Niezależnie od Twoich potrzeb w zakresie chłodzenia, Corsair ma opcję, która będzie odpowiadać Tobie i Twojemu systemowi.

MP700 PRO SE jest obsługiwany przez bezpłatne oprogramowanie Corsair SSD Toolbox, oferujące wygodne funkcje, takie jak bezpieczne usuwanie i aktualizacje oprogramowania sprzętowego bezpośrednio z komputera stacjonarnego. Dzięki pięcioletniej gwarancji zapewniającej dłuższy spokój ducha, że ​​pamięć masowa pozostanie szybka i niezawodna, MP700 PRO SE w pełni wykorzystuje technologię PCIe 5.0, aby ustanowić nowy standard wydajności M.2.

Dyski SSD Corsair MP700 PRO SE PCIe 5.0 x4 NVMe 2.0 M.2 o pojemności 2 TB i 4 TB są już dostępne w sklepie internetowym Corsair oraz w ogólnoświatowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów Corsair. MP700 PRO SE z chłodnicą powietrza zostanie wydany w czerwcu.

Reklama

MP700 PRO SE jest objęty pięcioletnią gwarancją oraz ogólnoświatową siecią obsługi klienta i wsparcia technicznego Corsair.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment