CORSAIR przedstawia białą serię zasilaczy RMx SHIFT ze złączem montowanym z bokuFirma CORSAIR wprowadziła na rynek biały wariant rewolucyjnej serii zasilaczy ATX 3.0 RMx SHIFT. RMx SHIFT, pierwszy na świecie zasilacz z panelem złączy prądu stałego z boku urządzenia, szybko stał się sensacją wśród entuzjastów komputerów DIY po jego wprowadzeniu na rynek w zeszłym roku dzięki czystszemu i łatwiejszemu okablowaniu niż w przypadku tradycyjnych zasilaczy. Dostępna w wersjach o mocy 750, 850, 1000 i 1200 watów, seria RMx SHIFT jest przykładem zaangażowania firmy CORSAIR w zaspokajanie zmieniających się potrzeb swoich klientów. Dzięki przesuniętemu panelowi bocznemu konstruktorzy mają nieograniczony dostęp do wszystkich złączy typu micro-fit Type 5 Gen 1, dzięki czemu instalacja i konserwacja są bezproblemowe. Oznacza to również mniejsze zginanie i skręcanie kabli, eliminując niepotrzebne obciążenie kabli i złączy.

Białe modele RMx SHIFT odpowiadają ogromnemu zapotrzebowaniu społeczności budującej komputery PC na więcej opcji dostosowywania, aby dopasować je do szerszego zakresu kompilacji. Nowe białe jednostki zachowują wszystkie cechy, które uczyniły RMx SHIFT wyjątkowym na rynku, w tym w pełni modułowe okablowanie, wydajność na poziomie 80 Plus Gold, najwyższej jakości japońskie kondensatory o temperaturze znamionowej 105°C oraz 140 mm wentylator z dynamicznym łożyskiem, a jednocześnie pasujące do czysta estetyka białych systemów.

Dzięki certyfikatowi ATX 3.0 i zgodności z PCIe 5.0, seria RMx SHIFT jest gotowa do zasilania najnowszych systemów i zawiera kabel GPU PCIe 5.0 12VHPWR do użytku z nowoczesnymi kartami graficznymi, takimi jak seria NVIDIA GeForce RTX 40.

Zasilacze i kable RMx SHIFT zmieszczą się w każdej obudowie komputera obsługującej format ATX i mającej szerokość co najmniej 210 mm (8,3 cala). Po zamontowaniu w obudowie zasilacz musi być również dostępny z boku. Aby sprawdzić kompatybilność obudowy, zobacz internetowy kreator komputerów CORSAIR.

Dostępność i cena
Seria CORSAIR RMx SHIFT White jest już dostępna w sklepie Sklep internetowy CORSAIR oraz ogólnoświatowa sieć autoryzowanych sprzedawców i dystrybutorów CORSAIR. Seria RMx SHIFT objęta jest dziesięcioletnią gwarancją oraz ogólnoświatową siecią obsługi klienta i pomocy technicznej CORSAIR.

Więcej informacji na temat CORSAIR RMx SHIFT można znaleźć na stronie: www.corsair.com/rmx-shiftSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment