CorelDRAW Graphics Suite otrzymuje nowe narzędzie Variable Outline, 200 szablonów, opcję jednorazowego zakupu


Pakiet CorelDRAW Graphics Suite otrzymał godną uwagi aktualizację, która zawiera nowe narzędzie, ponad 200 szablonów projektów, najnowsze kolory Pantone i nie tylko. Pakiet 2023 został również wprowadzony jako jednorazowy zakup wraz z opcją subskrypcji.

Marzec Aktualizacja CorelDRAW przybywa do abonentów pakietu kreatywnego, a firma ogłosiła również wersję oprogramowania 2023 dla tych, którzy woleliby pozostać przy jednorazowym zakupie. Jednak ta ostatnia nie jest tak bogata w funkcje jak subskrypcja.

Firma Corel twierdzi, że zaktualizowany pakiet „skróci drogę do sukcesu w projektowaniu dzięki nowym narzędziom i ulepszeniom, które szybciej przekształcają pomysły w niesamowite rezultaty”.

Najnowsze funkcje:

  • Bez wysiłku twórz płynne krzywe za pomocą zupełnie nowego narzędzia Zmienny kontur.
  • Zapewnij wierność kolorów do druku, korzystając ze wszystkich najnowszych kolorów Pantone dostępnych w programie CorelDRAW, bez dodatkowych kosztów.
  • Szybsze rozpoczęcie kreatywnych projektów dzięki dostępowi do ponad 200 szablonów projektów dostępnych teraz w bibliotece szablonów w chmurze CorelDRAW.
  • Z łatwością ucz się nowych technik dzięki dostępowi do spersonalizowanych rekomendacji projektów praktycznych dostosowanych do poziomu umiejętności i doświadczenia projektanta.
  • W oparciu o bezpośrednie opinie użytkowników projektanci mogą szybciej i wydajniej dostarczać projekty dzięki ulepszeniom jakości i stabilności w całym pakiecie.

Jeśli jesteś już subskrybentem, możesz teraz zaktualizować do najnowszej wersji.

Reklama

CorelDRAW Graphics Suite 2023 dla komputerów Mac kosztuje 269 USD rocznie, aby uzyskać wszystkie funkcje i przyszłe aktualizacje, gdy tylko zostaną uruchomione. Jednorazowy zakup pakietu 2023 jest dostępny za 549 USD, jeśli nie masz nic przeciwko utracie takich funkcji, jak nowa biblioteka szablonów w chmurze, przepływ pracy zespołowej, udostępnianie i przechowywanie plików w chmurze i nie tylko.

CorelDRAW jest dostępny do przetestowania jako bezpłatny 15-dniowy okres próbny i firma oferuje również specjalne ceny dla firm zakup dla więcej niż 10 pracowników.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ogłoszono bezpłatne gry PlayStation Plus z kwietnia 2023 r. na PS4, PS5

Darmowe gry dla subskrybentów PlayStation Plus Essential na kwiecień Poznać twojego Stwórcę, Sackboy: wielka przygoda, I Ogony z żelazaSony ogłoszono w...

Beats łączy siły z „Girls Don’t Cry” w celu stworzenia specjalnej edycji wkładek dousznych Beats Flex

Marka Apple's Beats łączy siły z Girls Don't Cry, tokijską marką założoną przez Verdy'ego z VK Design, w celu opracowania specjalnego projektu dla...

13 of The Verge’s best-loved cooking gadgets

We’ve all got to eat, and unless you’re the type of person who lives on instant meals and takeout, you probably need to...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!