Comcast wprowadza „TERAZ” niedrogi internet domowy, plany mobilne i nie tylko [U]


Comcast wprowadził dzisiaj kilka nowych ofert łączności przedpłaconej. Nowe plany internetowe są proste i niedrogie i zapewniają prędkość do 200 Mb/s internet domowy i nieograniczone dane 5G dla plany mobilne. Tymczasem, TERAZ telewizja obejmuje dostęp do ponad 40 sieci w celu udostępniania treści na żywo i na żądanie.


Aktualizacja 09.05.24: Po początkowym wprowadzeniu na wybrane rynki, TERAZ w Internecie I TERAZ Komórka Dołączył TERAZ telewizja I TERAZ Wi-Fi dostępne wszędzie tam, gdzie Comcast świadczy usługi.


Nowy Comcast na kartę usługi TERAZ to tanie opcje bez umowy dla klientów.

Comcast udostępnił szczegóły w komunikat prasowy:

„Wspierany przez potężną sieć Xfinity i najbardziej niezawodną sieć 5G, NOW zapewnia klientom połączenie, na którym mogą polegać, korzystając z Internetu, urządzeń mobilnych lub transmisji strumieniowej w domu lub w podróży. Produkty NOW zostały zaprojektowane tak, aby były niezwykle proste i zapewniały kompleksowe ceny, brak umów i kontroli zdolności kredytowej. Klienci mogą zarejestrować się, wstrzymać lub anulować online w dowolnym momencie.”

Usługi Comcast NOW

  • TERAZ w Internecie klienci będą mogli wybierać pomiędzy dwiema opcjami przedpłaconymi: 100 Mb/s za 30 USD/miesiąc lub 200 Mb/s za 45 USD/miesiąc. Każdy poziom obejmuje nieograniczoną liczbę danych i bramę Xfinity.
  • TERAZ Komórka zapewni nieograniczoną transmisję danych 5G, rozmowy i SMS-y za 25 USD za linię i będzie jedyną przedpłaconą opcją bezprzewodową, która płynnie połączy klientów z ponad 23 milionami hotspotów Xfinity.
  • TERAZ telewizja to oferta przesyłania strumieniowego dla klientów Xfinity Internet, która obejmuje programy na żywo i na żądanie z ponad 40 sieci, ponad dwa tuziny zintegrowanych kanałów FAST i Peacock Premium, a wszystko to za 20 USD/miesiąc.
  • TERAZ Karta Wi-Fi zapewnia klientom nieograniczony dostęp do ponad 23 milionów hotspotów Xfinity WiFi za 20 USD przez 30 dni.

TERAZ telewizja I TERAZ Wi-Fi są teraz dostępne „wszędzie tam, gdzie Comcast świadczy usługi”.

Reklama

Comcast tak twierdzi TERAZ w Internecie I Plany mobilne są obecnie dostępne w niektórych obszarach, a większa ich dostępność będzie dostępna wkrótce.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment