COLORFUL Technology wprowadza na rynek gamingowy laptop EVOL P15


Firma Colourful Technology Company Limited, profesjonalny producent kart graficznych, płyt głównych, uniwersalnych rozwiązań do gier i multimediów oraz wysokowydajnej pamięci masowej, z radością ogłasza EVOL P15 — najnowszy dodatek firmy COLORFUL do swojej linii laptopów do gier. Wyposażony w przyciągający wzrok retro-futurystyczny kolor Steel Blue, EVOL P15 jest wyposażony w procesory Intel Core 12. generacji i grafikę NVIDIA GeForce RTX z serii 40. Laptop do gier jest również wyposażony w pasek świetlny RGB na przedniej pokrywie, który uzupełnia wygląd laptopa do gier.

Wyposażony w procesor Intel Core i7-12650H 12. generacji i kartę NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB, EVOL P15 jest gotowy, aby sprostać wymaganiom zarówno w zakresie gier, jak i tworzenia treści. Kolor Steel Blue z oświetleniem RGB przemawia do współczesnych graczy i entuzjastów e-sportu. EVOL P15 wyposażony jest w 15,6-calowy wyświetlacz QHD 165 Hz z obsługą NVIDIA G-SYNC, zapewniający płynną i pozbawioną łez rozgrywkę. Aby zapewnić łączność, jest wyposażony zarówno w łączność bezprzewodową Wi-Fi 6E + BT, jak i port LAN 1 GbE.

Retro-futurystyczny design

Wykończenie Steel Blue obudowy EVOL P15 uzupełnia oświetlenie RGB na pokrywie pasujące do klawiatury z podświetleniem RGB — zaprojektowane z myślą o nowoczesnych graczach i entuzjastach e-sportu.

System głębokiego chłodzenia
Laptop do gier EVOL P15 jest wyposażony w imponujący system chłodzenia, który składa się z radiatora z 6 rurkami cieplnymi i dwoma wentylatorami. Wielostrefowy system chłodzenia EVOL P15 jest wyposażony w cztery otwory wentylacyjne, które szybko odprowadzają ciepło. Laptop do gier jest również wyposażony w wygodny tryb chłodzenia za pomocą jednego klawisza, za pomocą polecenia Fn+1, aby wybrać jeden z trzech trybów chłodzenia.

Firma COLORFUL wprowadzi również na rynek model EVOL P16 o tych samych specyfikacjach, ale z większym 16-calowym wyświetlaczem zgodnym z technologią NVIDIA G-SYNC 144 Hz/165 Hz.

Ceny i dostępność
Aby uzyskać więcej informacji na temat cen i dostępności, skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem produktów COLORFUL Technology.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...

Nowe słuchawki Suunto w końcu pozwoliły mi docenić przewodnictwo kostne

Jako biegacz miejski nigdy nie zastanawiałem się zbytnio nad noszeniem słuchawek z redukcją szumów. W przeszłości eksperymentowałem z otwartymi słuchawkami, ale biegałem głównie...
Advertisment