Co obejrzeć w kwietniu w Apple TV+


Wiele się wydarzy AppleTV+ w kwietniu. Od dramatów detektywistycznych, przez fikcję historyczną, po dokumenty polityczne i nie tylko – oto, co warto obejrzeć w tym miesiącu w usłudze przesyłania strumieniowego Apple.

Apple wkracza w sezon wiosenny z bogatą ofertą oryginalnych programów. Kontynuując seriale z poprzednich miesięcy w Apple TV+, znajdują się między innymi The New Look, Palm Royale i Manhunt. Ale co nowego w tym miesiącu?

Na początek drugi sezon serial komediowy Loot. Maya Rudolph wciela się w Molly Novak, rozwiedzioną żonę dyrektora generalnego ds. technologii, która dziedziczy 87 miliardów dolarów. Pytanie jak ona je spędza? Drugi sezon śledzi Molly, która zakłada fundację charytatywną. Drugi sezon Loot rozpoczyna się 3 kwietnia i obejmuje pierwsze dwa odcinki.

Nowy pełnometrażowy film dokumentalny Stan dziewcząt rozpocznie transmisję strumieniową w najbliższy piątek, 5 kwietnia. Od tych samych twórców, którzy przynieśli nagradzane filmy Stan chłopców, Girls State przedstawia kobiecą perspektywę udanego rządu. Film opowiada o grupie nastoletnich dziewcząt z całego stanu Missouri biorących udział w eksperymencie dotyczącym demokracji młodzieżowej.

Tego samego dnia odbędzie się także transmisja strumieniowa nowego dramatu detektywistycznego Cukier. Colin Farrell wciela się w prywatnego detektywa Johna Sugara. Ze wszystkimi dodatkami klasycznego noir, Sugar zagłębia się w tajemnicze zniknięcie Olivii Siegel, córki słynnego hollywoodzkiego producenta. Premiera Sugar z dwoma pierwszymi odcinkami odbędzie się 5 kwietnia, a nowy odcinek w każdy piątek do 17 maja.

Tydzień później dramat historyczny Michaela Douglasa Franklina debiuty. Akcja Franklina rozgrywa się w roku 1776 i jest w trakcie swoich przełomowych eksperymentów elektrycznych. Limitowana seria przedstawia podróż Franklina do Francji, gdzie ma misję zdobycia poparcia dla amerykańskiej niepodległości. Streamuj pierwsze trzy odcinki Franklina 12 kwietnia.

Wreszcie dla oryginalnej wersji Apple w kwietniu, 24 kwietnia, Nagroda Wielkich Drzwi powraca z drugim sezonem. W serialu tajemnicza maszyna przepowiada losy mieszkańców małego miasteczka. Chaos pojawia się, gdy ludzie reagują na swoje proroctwa dotyczące życia osobistego.

Sprawdź wszystko, co pojawi się w Apple TV+ w naszym obszerny przewodnik.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ZOTAC zaprezentuje skalowalne platformy GPU i rozwiązania przemysłowe na targach Hannover Messe 2024

ZOTAC Technology ogłasza nową linię minikomputerów dla przedsiębiorstw i służby zdrowia, zaprojektowanych do konkretnych zastosowań i skalowalnych wdrożeń, a także zupełnie nową klasę...

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...
Advertisment