Co dalej z iPadem mini? Oto, co mówią plotki


iPad mini obecnej generacji został wprowadzony na rynek we wrześniu 2021 roku i od tego czasu nie był aktualizowany. Co dalej z iPadem mini? Plotki sugerują, że aktualizacja może pojawić się jeszcze w tym roku i obejmować ulepszony wyświetlacz, większą wydajność i nie tylko.

Co dalej z iPadem mini?

Nowy wyświetlacz

iPad mini nowej generacji to zrobi podobno mieć ulepszony wyświetlacz, aby pomóc rozwiązać problemy związane z „przewijaniem galaretki”..

Według plotek Apple zmienił kierunek montażu ekranu iPada mini, aby zmniejszyć skutki wady konstrukcyjnej związanej z galaretkowym przewijaniem. Pomimo tej poprawy wyświetlacz iPada mini 7 nadal będzie ograniczony do 60 Hz i będzie korzystał z technologii ekranu LCD.

Galaretkowe przewijanie ma miejsce, gdy połowa wyświetlacza urządzenia odświeża się zauważalnie wolniej niż druga połowa. Powoduje to rodzaj efektu chybotania, stąd nazwa „przewijanie galaretki”. Jabłko jest obecnie walczy pozew zbiorowy, w którym zarzucono problem z galaretowatym przewijaniem ekranu, który sprawia, że ​​iPad mini 6 jest „bezużyteczny”.

Szybsza wydajność

iPad mini nowej generacji będzie charakteryzował się większą wydajnością. Obecny iPad mini jest zasilany przez chip A15 Bionic, a wiarygodny przeciek na Weibo mówi, że nowy model będzie wyposażony w A16 Bionic

Reklama

Nie jest to radykalna aktualizacja, a wydajność nadal będzie odbiegać od układów A17 i A18 używanych w najnowszych modelach iPhone’a. Mimo to użytkownicy mogą spodziewać się umiarkowanego wzrostu wydajności zarówno procesora, jak i karty graficznej. Testy porównawcze wykazały, że A16 Bionic jest o około 10% szybszy w większości zadań w porównaniu do A15 Bionic.

Zaktualizowane zostaną także inne komponenty iPada mini 7, w tym obsługa Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3.

Więcej zmian

Oprócz zwiększonej wydajności i ulepszonego wyświetlacza, czego możemy się spodziewać po iPadzie mini 7?

  • Według „Instant Digital” na Weibo, nowy iPad mini 7 będzie dostępny w nowych wersjach kolorystycznych. Dla kontekstu obecny iPad mini jest dostępny w kolorach fioletowym, gwiaździstym, różowym i gwiezdnej szarości.
  • Konto Weibo podaje również, że nowy iPad mini 7 będzie wyposażony w ulepszony aparat, ale nie są dostępne żadne szczegółowe informacje.

Podsumowanie: przyszłość iPada mini

Nowy iPad mini 7 zostanie wydany jeszcze w tym roku, według Do Bloomberga Marka Gurmana jako jak również Ming-Chi Kuo.

Patrząc w przyszłość, oczekuje się, że Apple wniesie więcej zaawansowane wyświetlacze OLED do iPada mini. Jednak dzielą nas lata, zanim stanie się to rzeczywistością.

Co sądzisz o obecnym iPadzie mini i planach Apple na przyszłość? Daj nam znać w komentarzach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment