Clubhouse ogłasza nowy program pomocy twórcom, aplikacja nie wymaga już dostępu do kontaktu


Clubhouse ogłosił dziś nowy program, którego celem jest pomoc twórcom treści, którzy korzystali z nowej sieci społecznościowej. Program nazwany „Clubhouse Creator First” zapewni wsparcie twórcom z całego świata w „prowadzeniu niesamowitych rozmów, budowaniu grona odbiorców i zarabianiu”.

Nowy program Clubhouse dla twórców został dziś ogłoszony na Twitterze. Zespół odpowiedzialny za sieć społecznościową opartą na dźwięku na żywo poszukuje 20 twórców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać z aplikacji, aby dotrzeć do większej liczby osób, a nawet zarabiać na rozmowach.

Clubhouse Creator First to program akceleracyjny zaprojektowany, aby pomóc aspirującym twórcom w Clubhouse w prowadzeniu niesamowitych rozmów, budowaniu grona odbiorców i zarabianiu. Jeśli chcesz być jego częścią, złóż wniosek poniżej!

Użytkownicy zainteresowani przystąpieniem do programu mogą aplikować za pośrednictwem tego formularza, w którym proszeni są o podanie danych osobowych, a także o to, jakie treści tworzysz. Twórcy muszą również przesłać 3-minutowy przykładowy dźwięk programu, który zostanie sprawdzony przez zespół Clubhouse.

Oprócz nowego programu dla twórców treści, najnowsza aktualizacja aplikacji Clubhouse przyniosła ważną zmianę w zakresie prywatności w sposobie działania aplikacji. Użytkownicy nie muszą już zezwalać na dostęp do swojej listy kontaktów, aby wysyłać zaproszenia do Klubu, co było wcześniej wymagane. Możesz teraz po prostu wpisać numer telefonu kontaktu, który chcesz zaprosić.

Clubhouse to sieć społecznościowa całkowicie oparta na czatach audio. Użytkownicy mogą tworzyć pokoje, w których kilka osób rozmawia w czasie rzeczywistym, i dołączać do nich. Nie ma innych sposobów interakcji, a rozmowy nie są nagrywane, co oznacza, że ​​nie możesz słuchać czatu, który już się skończył. W pewnym sensie można to porównać do podcastu na żywo.

Według ostatnich badań Clubhouse osiągnął ponad 8 milionów pobrań w sklepie iOS App Store w lutym tego roku. Aplikacja jest tylko dostępne dla iPhone’a i wymaga zaproszenia. Sukces sieci społecznościowej ma doprowadziło zarówno Facebooka, jak i Twittera do pracy nad podobnymi funkcjami konkurować z Clubhouse.

Reklama

W związku z tym poinformowano dzisiaj, że Siedziba klubu została zablokowana w Omanie z powodu cenzury samorządowej.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Razer Launches New Products and Partnerships at RazerCon 2023

Razer, the leading global lifestyle brand for gamers, once again elevated the global gaming landscape with the monumental RazerCon 2023. This year, on...

Aparat iPhone’a 15 kontra aparat 15 Pro

Wiele różnic między iPhonem 15 i 15 Pro sprowadza się do nowych systemów aparatów. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenia Pro oferują najbardziej...

Fallout 76 otrzyma nową ekspedycję w Atlantic City tej zimy

Fallouta 76 rozpoczęła się w Wirginii Zachodniej, ale Ekspedycje w grze pozwalają graczowi opuścić Appalachy i udać się do nowych miast...
Advertisment