Classified: France ’44 już dostępne na PC i konsolach obecnej generacjiZdecydowanie Gry I Zespół 17 Digital wypuściło epicką strategię opartą na II wojnie światowej Klasyfikacja: Francja ’44 na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Classified: France ’44, oryginalne podejście do gatunku taktyk turowych, autentycznie oddaje wyzwania związane z strzelaninami podczas II wojny światowej, rzucając światło na mniej znaną historię. Przejmij kontrolę nad Jedburghami: grupą sił specjalnych zrzuconą głęboko w serce okupowanej przez nazistów Francji, współpracującą z ruchem oporu, aby zakłócać i sabotować siły wroga w okresie poprzedzającym D-Day.

Otoczony ze wszystkich stron i głęboko za liniami wroga, musisz liczyć się z każdym strzałem! Classified: France ’44 to turowa gra strategiczna osadzona w czasie II wojny światowej, w której wcielisz się w rolę francuskiego ruchu oporu podczas D-Day. Zbuduj swój zespół bojowników ruchu oporu i podejmij walkę z niemiecką machiną wojenną, stosując taktykę ukrywania się, zasadzek i szturmów! Classified: France ’44 to turowa taktyczna gra szpiegowska i bojowa. Poprowadź elitarną drużynę żołnierzy i bojowników ruchu oporu do zwycięstwa nad niemieckimi siłami okupacyjnymi.

Uderz z cienia, nie pozwól im zobaczyć, że nadchodzisz:

Kluczowe cechy:

  • Unikalny system morale: liczy się każdy strzał. Nawet jeśli chybi, strzelaniny obniżą morale sił wroga i mogą odwrócić losy bitwy.
  • Taktyczna akcja w ukryciu: infiltruj pozycje wroga; organizuj zasadzki i mądrze wybieraj cele Overwatch. Przyjazny ogień może kształtować pole bitwy, więc rozstaw swoją drużynę i ostrożnie wybieraj punkty.
  • Wciągająca i możliwa do powtórzenia kampania: zdefiniuj sukces historycznej bitwy „D-Day” dzięki powtarzalnej kampanii z 15 różnymi zakończeniami. Stwórz specjalistyczny zespół, zabiegaj o względy frakcji Ruchu Oporu i pomagaj im w budowaniu ich siły oraz podejmuj decyzje, które doprowadzą do przełomowych wyników.
  • Historycznie autentyczna rozgrywka: Misje odzwierciedlające taktykę wojskową z prawdziwego świata są ekscytującym i różnorodnym doświadczeniem. Skorzystaj ze swojego zestawu narzędzi taktycznych obejmujących ukrywanie się, zasadzki, morale i flankowanie, aby przechytrzyć wroga i wesprzeć ruch oporu.
  • System tajny: Zbudowany w oparciu o „system tajny”, uzyskaj dostęp do narzędzi w grze, aby tworzyć własne misje i dzielić się nimi ze społecznością.

Uzbrajając graczy na zwycięstwo, edycje Deluxe i Overlord gry Classified: France ’44 są w pełni wyposażone do wojny. Można kupić za 39,99 GBP / 39,99 USD / 39,99 EUR. Edycja Deluxe zawiera grę podstawową i pierwsze DLC, natomiast edycja Overlord, dostępna w cenie 49,99 GBP / 49,99 USD / 49,99 EUR, obejmuje grę podstawową i pełną przepustkę sezonową, zapewniającą graczom dostęp do wszystkich czterech nadchodzących pakietów DLC. Edycję standardową można kupić w cenie 34,99 GBP / 34,99 USD / 34,99 EUR. Karnet sezonowy na Classified: France ’44 można także kupić osobno w cenie 19,99 GBP/19,99 USD/19,99 EUR, a poszczególne pakiety DLC 1–4 można kupić w cenie 5,99 GBP/5,99 USD/5,99 EUR za sztukę.

Reklama

Więcej informacji na temat Classified: France ’44 można znaleźć na stronie oficjalna strona internetowa.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Intel buduje największy na świecie system neuromorficzny, aby zapewnić bardziej zrównoważoną sztuczną inteligencję

Intel ogłosił dzisiaj, że zbudował największy na świecie system neuromorficzny. Ten wielkoskalowy system neuromorficzny o kryptonimie Hala Point, początkowo wdrożony w Sandia...

Amazon upiera się, że Just Walk Out nie jest potajemnie prowadzony przez pracowników obserwujących Twoje zakupy

Amazon odpiera twierdzenia, że ​​w Indiach jego bezkasową technologią Just Walk Out zarządzają ludzie, a nie sztuczna inteligencja. W wpis na blogu...

Samsung i Qualcomm osiągają innowacyjny, pierwszy w branży kamień milowy dzięki zaawansowanej technologii modulacji

Firmy Samsung Electronics i Qualcomm Technologies, Inc. ogłosiły dzisiaj, że firmy pomyślnie ukończyły testy 1024 kwadraturowej modulacji amplitudy (QAM) zarówno dla pasm widma...
Advertisment