Cisco i NVIDIA ogłaszają łatwe we wdrażaniu i zarządzaniu bezpiecznymi rozwiązaniami AI dla przedsiębiorstw


W tym tygodniu firmy Cisco i NVIDIA ogłosiły plany dostarczenia rozwiązań w zakresie infrastruktury AI dla centrów danych, które są łatwe we wdrażaniu i zarządzaniu i zapewniają ogromną moc obliczeniową potrzebną przedsiębiorstwom do odniesienia sukcesu w erze sztucznej inteligencji. „Sztuczna inteligencja zasadniczo zmienia sposób, w jaki pracujemy i żyjemy, a historia pokazała, że ​​zmiana tej skali będzie wymagać od przedsiębiorstw ponownego przemyślenia i przeprojektowania swojej infrastruktury” – powiedział Chuck Robbins, prezes i dyrektor generalny Cisco. „Wzmocnienie naszej wspaniałej współpracy z firmą NVIDIA wyposaży przedsiębiorstwa w technologię i wiedzę specjalistyczną, których potrzebują do tworzenia, wdrażania, zarządzania i zabezpieczania rozwiązań AI na dużą skalę”. Jensen Huang, założyciel i dyrektor generalny firmy NVIDIA, powiedział: „Firmy na całym świecie ścigają się, aby przekształcić swoje firmy za pomocą generatywnej sztucznej inteligencji. Ściśle współpracując z Cisco, ułatwiamy przedsiębiorstwom niż kiedykolwiek uzyskanie infrastruktury potrzebnej do korzystania z sztucznej inteligencji, najpotężniejszą siłą technologiczną naszego życia.”

Potężne partnerstwo
Cisco, dzięki swojej wiodącej w branży wiedzy specjalistycznej w zakresie sieci Ethernet i rozbudowanemu ekosystemowi partnerów, wraz z firmą NVIDIA, wynalazcą procesora graficznego, który napędzał boom na sztuczną inteligencję, podziela wizję i zaangażowanie, aby pomóc klientom w przejściu na sztuczną inteligencję dzięki wysoce bezpiecznej technologii Ethernet infrastruktura. W ciągu ostatnich kilku lat Cisco i NVIDIA zaoferowały szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań produktowych obejmujących urządzenia do współpracy Webex i środowiska obliczeniowe centrów danych, aby zapewnić hybrydowym pracownikom elastyczne przestrzenie robocze, spotkania oparte na sztucznej inteligencji i infrastrukturę wirtualnych komputerów stacjonarnych.

Zintegrowane rozwiązania Cisco i NVIDIA dla zintegrowanych centrów danych są już dostępne

Firmy pogłębiają obecnie swoje partnerstwo w zakresie centrów danych, aby zapewnić klientom korporacyjnym skalowalne i zautomatyzowane zarządzanie klastrami AI, automatyczne rozwiązywanie problemów, najlepszą w swojej klasie obsługę klienta i nie tylko. Najważniejsze to:
Najnowsze procesory graficzne NVIDIA Tensor Core są dostępne w serwerach stelażowych i kasetowych UCS generacji M7 firmy Ciscow tym Cisco UCS X-Series i UCS X-Series Direct, aby zapewnić optymalną wydajność w szerokim zakresie obciążeń AI i wymagających dużej ilości danych w centrum danych i na brzegu.
Przedsiębiorstwo oparte na sztucznej inteligencji NVIDIAktóry obejmuje struktury oprogramowania, wstępnie wytrenowane modele i narzędzia programistyczne zapewniające bezpieczniejszą, stabilniejszą i obsługiwaną sztuczną inteligencję produkcyjną, jest teraz dostępny w globalnym cenniku Cisco.
Wspólnie sprawdzone architektury referencyjne rozwiązania Cisco Validated Designs (CVD) ułatwiają wdrażanie klastrów AI i zarządzanie nimi w dowolnej skali w szerokim zakresie zastosowań obejmujących środowiska zwirtualizowane i kontenerowe, zarówno z opcjami konwergentnymi, jak i hiperkonwergentnymi. CVD dla FlexPod i FlashStack do generatywnego wnioskowania AI z NVIDIA AI Enterprise będą dostępne w tym miesiącu, a kolejne będą dostępne w przyszłości.
Obsługa chmury sieciowej Cisco: Cisco uprościło zarządzanie infrastrukturą AI i jej operacje poprzez zarządzanie lokalne i w chmurze za pomocą Cisco Nexus Dashboard i Cisco Intersight.
Monitorowanie doświadczeń cyfrowych: Dzięki obciążeniom i danym opartym na sztucznej inteligencji w chmurze publicznej, lokalnie i w wielu centrach danych, ThousandEyes zapewnia cyfrowe monitorowanie doświadczeń, aby zapewnić spostrzeżenia oparte na sztucznej inteligencji i automatyczne eliminowanie problemów występujących w dowolnym miejscu chmury w sieciach lokalnych.
Platforma obserwowalności Cisco wykorzystuje możliwości sztucznej inteligencji do kontekstualizowania i korelowania telemetrii w czasie rzeczywistym w różnych domenach, dzięki czemu organizacje mogą lepiej uzyskać widoczność, spostrzeżenia i działania w celu poprawy doświadczeń cyfrowych.
Partnerzy ograniczający ryzyko: Organizacje planujące pomyślne wdrożenie sztucznej inteligencji i automatyzacji będą korzystać z globalnego ekosystemu partnerów Cisco, którzy będą im doradzać, wspierać i kierować.

„Budowanie środowisk obliczeniowych opartych na sztucznej inteligencji może być dla organizacji trudnym zadaniem i podkreśla potrzebę prostej, elastycznej infrastruktury centrum danych, która zapewnia zoptymalizowaną wydajność” – powiedział Vladimir Ester, dyrektor ds. technologii i współzałożyciel ClusterPower. „Cisco i NVIDIA łączą innowacje, aby pomóc przedsiębiorstwom zaspokoić zapotrzebowanie na większą moc obliczeniową w centrach danych i ułatwić przejście na sztuczną inteligencję dzięki bezpiecznej i obserwowalnej infrastrukturze”.

„World Wide Technology (WWT) jest podekscytowany możliwością połączenia zasobów firm NVIDIA i Cisco w celu wprowadzenia na rynek sprawdzonych rozwiązań AI opartych na sieci Ethernet” – powiedział Neil Anderson, wiceprezes ds. rozwiązań chmurowych i infrastrukturalnych w WWT. „Ethernet ma najszerszą bazę klientów, a to partnerstwo i wynikające z niego oferty przyspieszą naszą zdolność do dostarczania rozwiązań AI naszym klientom. Zarówno Cisco, jak i NVIDIA są już znaczącą częścią WWT Poligon doświadczalny AI laboratorium, w którym pomagamy klientom wybrać i wdrożyć architektury sztucznej inteligencji, aby mogli szybciej przekształcać swoje dane w spostrzeżenia i działania”.

„Gdy przedsiębiorstwa chcą przekształcić swoje firmy za pomocą sztucznej inteligencji, muszą zrozumieć wyjątkowe wymagania, jakie obciążenia AI nakładają na infrastrukturę centrów danych” – powiedział Vijay Bhagavath, wiceprezes ds. sieci Cloud & Data Center Networks w IDC Research. „Partnerstwo Cisco i NVIDIA łączy dwie zaufane marki dysponujące uzupełniającymi się technologiami, aby umożliwić klientom wykorzystanie pełnego potencjału sztucznej inteligencji dzięki szerokiej gamie infrastruktury opartej na sieci Ethernet zoptymalizowanej pod kątem wydajności”.

Reklama

Dostępność: drugi kwartał roku kalendarzowego; Rozwiązania sprzedawane za pośrednictwem partnerów Cisco ChannelSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASRock przedstawia karty graficzne z serii Radeon RX 7900 GRE

ASRock, wiodący światowy producent płyt głównych, kart graficznych i mini komputerów PC, wprowadził dziś na rynek nowe karty graficzne z serii Steel Legend...

Cozy Bear i inne APT zmieniają taktykę wraz ze wzrostem wykorzystania chmury

Podmioty zagrażające powiązane z państwem rosyjskim zmieniają swoją taktykę w miarę migracji coraz większej liczby organizacji do infrastruktury opartej na chmurze, ale dobra...

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...
Advertisment