Cisco i Bang & Olufsen przedstawiają nowe bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniające bezpieczną pracę hybrydowąCisco i Bang & Olufsen zaprezentowały dziś nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z funkcjami klasy korporacyjnej, dostosowanymi do potrzeb mobilnych profesjonalistów. Kontynuując współpracę mającą na celu zapewnienie klientom najwyższej jakości wrażeń dźwiękowych zarówno w domu, w pracy, jak i w transporcie, Bang & Olufsen Cisco 950 zapewnia wysokiej klasy estetykę i doskonały dźwięk w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa i zarządzania.

Ta wersja produktu stanowi kontynuację partnerstwa Cisco i Bang & Olufsen, którego celem jest spełnienie rosnących oczekiwań klientów w zakresie urządzeń wielofunkcyjnych, które pasują do ich stylu życia w pracy i poza nią. Ponieważ praca hybrydowa w dalszym ciągu umożliwia elastyczność w sposobie i miejscu pracy, Bang & Olufsen Cisco 950 zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, który zapewnia płynną współpracę w dowolnym miejscu. Słuchawkami dousznymi można w pełni zarządzać za pomocą platformy Cisco Control Hub, co zapewnia działowi IT lepszą widoczność i kontrolę nad całą flotą urządzeń i urządzeń peryferyjnych do współpracy.

„W miarę jak firmy w dalszym ciągu korzystają z elastyczności pracy hybrydowej, pracownicy potrzebują profesjonalnych rozwiązań technologicznych, które umożliwiają pracę w dowolnym miejscu” – powiedział Snorre Kjesbu, starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. urządzeń Webex w Cisco. „Jesteśmy podekscytowani możliwością rozszerzenia naszej współpracy z B&O, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia dźwiękowe z szeroką funkcjonalnością oraz ponadczasowym designem i kunsztem”.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością rozszerzenia naszej współpracy z Cisco w celu dostarczenia Bang & Olufsen Cisco 950” – powiedział Duncan McCue, wiceprezes ds. rozwoju biznesu i partnerstw strategicznych w firmie Bang & Olufsen. „Wyposażone w zaawansowane funkcje Cisco zapewniające bezpieczną współpracę oraz niezrównane możliwości firmy Bang & Olufsen w zakresie innowacji i projektowania dźwięku, te słuchawki douszne są idealne dla pracowników hybrydowych, którzy chcą wciągających wrażeń dźwiękowych”.

Najważniejsze cechy Bang & Olufsen Cisco 950 obejmują:

Ulepszona łączność i funkcjonalność: dzięki długiej żywotności baterii, wysokiej jakości dźwiękowi, adaptacyjnej aktywnej redukcji szumów, dousznym powiadomieniom głosowym, sterowaniu nausznym i technologii Bluetooth 5.2 do szybkiego parowania, Bang & Olufsen Cisco 950 zapewnia użytkownikom wyższy poziom komfortu.
Funkcje zabezpieczeń i zarządzania klasy korporacyjnej: administratorzy IT mogą łatwo konserwować i bezpiecznie aktualizować urządzenie w Control Hub firmy Webex, centralnym panelu kontrolnym dla urządzeń Cisco Collaboration Devices i usług Webex. Mogą także uzyskać cenne informacje na temat zapasów i wykorzystania urządzeń, co pomoże zmaksymalizować zwrot z inwestycji.
Rozszerzona interoperacyjność: telefon Bang & Olufsen Cisco 950 jest zoptymalizowany pod kątem Webex i doskonale łączy się z innymi urządzeniami Cisco do współpracy, zapewniając kontrolę połączeń i ustalanie priorytetów połączeń i spotkań. Słuchawki douszne są również niezależne od platformy i można je szybko i jednocześnie sparować z urządzeniami z systemem Android i iOS bez utraty jakości dźwięku.
Dopasowane dopasowanie: wkładki douszne mają elegancką, ergonomiczną konstrukcję oraz cztery zestawy silikonowych końcówek i jedną parę piankowych końcówek zapewniających wygodę i dopasowanie w zależności od preferencji.

Dostępność
Urządzenie Bang & Olufsen Cisco 950 będzie można zamawiać od listopada. Aby uzyskać więcej informacji na temat pełnego asortymentu zestawów słuchawkowych Cisco, odwiedź stronę produktu Bang & Olufsen Cisco 950 i dowiedz się więcej

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rada Nadzorcza ASML zamierza powołać Christophe’a Fouquet na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego

W dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza ASML Holding NV (ASML) ogłasza, że ​​zamierza mianować Christophe'a Fouqueta, obecnie dyrektora ds. biznesu ASML i członka zarządu,...

NVIDIA przygotowuje kartę GeForce RTX 4090 D dla Chin w celu zapewnienia zgodności z amerykańskimi przepisami dotyczącymi kontroli eksportu

NVIDIA wprowadza ostatnie poprawki do nowej karty graficznej GeForce RTX 4090 D, karty graficznej SKU przeznaczonej specjalnie na rynek chiński, skierowanej głównie do...

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...
Advertisment