Chrome umożliwia teraz organizowanie kart w grupy i przyspiesza ich otwieranie o 10%


Google demo funkcja grupowania kart dla Chrom w maju, ale wtedy był ograniczony tylko do kanału beta. Dziś gigant wyszukiwania ogłosił, że użytkownicy stabilnego kanału mogą teraz organizować swoje karty w grupy, aby ułatwić identyfikację. Po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy kartę Chrome i podążaj tą ścieżką – Dodaj kartę do grupy> Nowa grupa. Następnie możesz wybrać nazwę grupy, a także oznaczyć ją kolorem, aby ułatwić identyfikację. Tutaj spójrz:

Stamtąd możesz z łatwością przeciągać i upuszczać karty do grupy. Co ważniejsze, grupy zostaną zapisane i powrócą do życia, gdy tylko przywrócisz zamknięte okno.

Do tego, Google mówi, że zrobiło kilka ulepszenia dzięki temu karty Chrome będą ładować się nawet 10 razy szybciej. Kolejną przydatną funkcją, która pojawi się w Chrome, jest możliwość wypełniania formularzy PDF i zapisywania ich bezpośrednio w Chrome. Co więcej, gdy użytkownicy ponownie otworzą plik PDF, mogą rozpocząć od tego samego miejsca, w którym przerwali.

PDF-Editor.gif

Co więcej, użytkownicy Chrome wkrótce zobaczą zminiaturyzowany podgląd okna u góry ekranu podczas przełączania kart. Ta modyfikacja została stworzona z myślą o tabletach i urządzeniach z ekranem dotykowym i wkrótce pojawi się na Chromebookach. Tak to wygląda:

TouchpadTab_Manager.gif

Ponadto Google testuje również nowy format widoku karty, który pozwoli użytkownikom zobaczyć mały podgląd karty po najechaniu na nią kursorem. Z pewnością przyda się to, gdy masz wiele zakładek z tej samej witryny otwartej na wielu kartach. Ta funkcja po raz pierwszy pojawi się w kanale wersji beta, a tak to wygląda:

Hover_Preview.gif

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!