Chris Pratt mówi, że jego głos Mario jest „inny od wszystkiego, co słyszałeś”


Wiem, że minęło dziewięć miesięcy, ale szczerze, wciąż nie mogę się doczekać ogłoszenia, że Chris Pratt będzie podkładać głos Mario w nadchodzącym filmie Mario. Jak to u licha zabrzmi???

Przynajmniej Pratt wydaje się myśleć, że to będzie coś wyjątkowego. „Bardzo ściśle współpracowałem z reżyserami i wypróbowałem kilka rzeczy, i wylądowałem na czymś, z czego jestem naprawdę dumny i nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą i usłyszą” Pratt powiedział w wywiadzie dla Różnorodność. „To animowana narracja lektorska. To nie jest film akcji na żywo. Nie będę nosić hydraulika biegającego po całym ciele. Zapewniam głos animowanej postaci, która jest zaktualizowana i niepodobna do niczego, co słyszałeś wcześniej w świecie Mario”.

To ostatnie zdanie wydaje się oznaczać, że Pratt nie będzie naśladował kultowego podejścia Charlesa Martineta do słynnego hydraulika Nintendo. Podczas gdy już to wiedzieliśmyteraz jestem jeszcze bardziej ciekaw, jak Pratt ożywia Mario.

Jednak w oparciu o niedawne oświadczenie założyciela i dyrektora generalnego Illumination, Chrisa Meledandri, mogę nie być całkowicie zachwycony końcowym wynikiem. „Kiedy ludzie usłyszą występ Chrisa Pratta, krytyka wyparuje, może nie do końca — ludzie uwielbiają wyrażać opinie, tak jak powinni”, powiedział: według Termin ostateczny. Ilekroć w końcu usłyszymy interpretację Mario przez Pratta, ja – i zakładam, że dosłownie każdy inny użytkownik Twittera – prawie na pewno wyrazić opinię.

Film Mario miał się ukazać w grudniu, ale został niedawno opóźniony. To będzie teraz debiut 7 kwietnia w Ameryce Północnej i 28 kwietnia w Japonii. W obsadzie znaleźli się również Anya Taylor-Joy jako księżniczka Peach, Charlie Day jako Luigi i Jack Black jako Bowser. Chociaż Martinet nie występuje w roli Mario, pojawi się w „kameach z niespodzianką”.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowoczesny komputer All-in-One z serii AM272 firmy MSI może być Twoim zaufanym partnerem dla biznesu

Firma MSI, światowy lider w wysokowydajnych i innowacyjnych rozwiązaniach komputerowych, ogłosił wprowadzenie nowoczesnego komputera All-in-One z serii AM272 wyposażonego w najnowsze oprogramowanie, które...

James Cameron mówi, że Avatar 4 to „skurwysyn” — ale może nie reżyserować tego

W porządku, jeśli się zgubiłeś, ale oto krótkie przypomnienie, że w tym roku Avatar: Droga Wody to tylko pierwszy z potencjalnych...

Apple udostępnia programistom iOS 15.6 beta 5

Apple udostępnia programistom iOS 15.6 beta 5 tydzień po czwartej wersji beta. Ta aktualizacja ma miejsce dwa tygodnie po tym, jak Apple...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!