Cherry wprowadza na rynek kompaktową klawiaturę do gier XTRFY K5V2CHERRY XTRFY, specjalista w dziedzinie wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, ogłasza dostępność nowej klawiatury K5V2 – pierwszej klawiatury do gier z nowymi mechanicznymi przełącznikami MX2A firmy CHERRY.

CHERRY XTRFY na nowo definiuje klasę klawiatur 65% dzięki K5V2 Compact. Renomowana firma łączy znaną jakość CHERRY z nowoczesnym designem i trwałymi mechanicznymi przełącznikami MX2A Red. Zaawansowane, konfigurowalne podświetlenie RGB poszczególnych klawiszy klawiatury tworzy imponujące efekty dzięki innowacyjnej technologii pasków LED, którą można dodatkowo ulepszyć w trybie USB 3.

Jedna z najmniejszych, ale najbardziej zaawansowanych klawiatur do gier w ofercie CHERRY XTRFY, K5V2 zajmuje zaledwie 65 procent powierzchni konwencjonalnej klawiatury. Pomimo kompaktowych wymiarów CHERRY XTRFY nie uznaje kompromisów w zakresie jakości. Dzięki wadze 841 gramów klawiatura bezpiecznie leży na biurku nawet podczas intensywnych sesji grania. Wszystkich ustawień, takich jak makra i sterowanie multimediami, dokonuje się po prostu za pomocą kombinacji klawiszy; nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

Bezkompromisowa jakość
Solidna metalowa konstrukcja klawiatury CHERRY XTRFY K5V2 i podwójne warstwy pianki dźwiękochłonnej nie tylko przyczyniają się do dużej masy klawiatury, ale także zapewniają wysoką sztywność skrętną, a tym samym bogate i wysokiej jakości wrażenia podczas pisania z przyjemnym dźwiękiem. Oczywiście 100-procentowy anti-ghosting i częstotliwość odpytywania 1000 Hz są również standardem w K5V2. Ale CHERRY XTRFY idzie o krok dalej: dzięki technologii Super Scan wszystkie klucze są skanowane co pół milisekundy. To sprawia, że ​​K5V2 jest idealnym narzędziem dla profesjonalnych graczy. Odłączany kabel USB z tekstylną osłoną uzupełnia funkcje.

Pierwsza klawiatura do gier z nowymi czerwonymi przełącznikami CHERRY MX2A
Sercem CHERRY XTRFY K5V2 są mechaniczne przełączniki MX2A, stanowiące rewolucyjne ulepszenie CHERRY MX, które są używane w ponad 60 milionach klawiatur na całym świecie. Dzięki precyzyjnie zastosowanemu smarowi klasy premium i nowej, innowacyjnej konstrukcji sprężyny, MX2A zapewnia płynniejsze uruchamianie i lepszą akustykę. Czerwona wersja przełączników ma charakterystykę liniową i dzięki sprawdzonym złotym stykom krzyżowym oferuje ogromną trwałość ponad 100 milionów uruchomień bez utraty jakości.

Zbuduj swoją własną
Kompaktowa klawiatura CHERRY XTRFY K5V2 jest dostępna w gotowych wersjach czarnej i przezroczystej białej. Gracze mogą także dostosować własną klawiaturę K5V2 w sklepie internetowym CHERRY XTRFY, korzystając z narzędzia do tworzenia niestandardowych klawiatur. Oprócz różnych układów, do wyboru jest ponad 150 opcji – od preferowanych przełączników i nakładek na klucze po przewody, ramki i tabliczki z logo. Od Twojego własnego K5V2 dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć!

Ceny i dostępność
CHERRY XTRFY K5V2 jest już dostępny w kolorze czarnym (139 USD) i przezroczystym białym (149 USD) na Amazon.com.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment