Cherry, Come True, Yes Day i 8 nowych filmów, które możesz teraz oglądać w domu


Za tydzień, który rozpoczął się od księcia Harry’ego i Meghan Markle dziwnie uprzejma, choć potępiająca dwugodzinna rozmowa z Oprah Winfrey a skończyło się na tym, że prezydent Biden wygłosił swoje pierwsze przemówienie do Białego Domu w godzinach największej oglądalności. Nie brakowało niezwykłych, dziwnych i wartych uwagi rzeczy do obejrzenia lub omówienia w tym tygodniu.

Jeśli chodzi o listę filmów w tym tygodniu, Anthony i Joe Russo z Avengers: Endgame wydali swój najnowszy dramat kryminalny wiśnia z Tomem Hollandem wyłącznie w Apple TV +, Nasz dom i Wakacje reżyserowany przez Anthony’ego Scotta Burnsa horror science-fiction Spełnić się, film akcji science fiction prowadzony przez Bruce’a Willisa Kosmiczny grzechoraz komedię rodzinną wyreżyserowaną przez Miguela Artetę Tak, dzień należą do najnowszych wersji VOD i transmisji strumieniowych dostępnych do obejrzenia w tym tygodniu. Aby pomóc Ci w ukształtowaniu terenu, oto nowe filmy, które możesz obejrzeć w ten weekend na VOD.


wiśnia

Gdzie to obejrzeć: Rozpocznij transmisję Apple TV Plus

Reklama

Zdjęcia: Apple TV Plus

Gwiazda MCU Tom Holland (Spider-Man: Homecoming, Avengers: Endgame) gra weterana wojny w Iraku i byłego lekarza, który stał się seryjnym rabusiem banków w filmowej adaptacji powieści Nico Walkera z 2018 roku autorstwa Anthony’ego i Joe Russo wiśnia. Holland spełnia monumentalne pytanie, ale reakcje mogą się różnić w przypadku filmu trwającego dwie godziny i 20 minut. Od nasza recenzja,

Ta historia jest osobista dla Russów, którzy najwyraźniej skorzystałem z okazji, aby dostosować uznaną książkę Walkera jako sposób na zmaganie się z samozniszczeniem, którego byli świadkami, dorastając w Cleveland. Ale pod koniec epizodycznej sagi Cherry nie ma nic osobistego. Aby uwikłać widza w maniakalną psychologię młodego weterana i naśladować okrutną, nieromantyczną narrację Walkera pisaną z więzienia, reżyserski duet wyolbrzymia każdy element filmu, od nieustannego ruchu kamery po przełamujące czwartą ścianę dialogi i sceny akcji. nadające się do Kapitana Ameryki. Russo nie może otrząsnąć się ze swoich wpływów MCU, a co za tym idzie wiśnia w bzdurną, über-poważną wersję Thora Etap końcowy łuk.

Spełnić się

Gdzie to obejrzeć: Można wypożyczyć za 5,99 USD Amazonka; 6,99 USD

18-letnia Sarah (Julia Sarah Stone) & nbsp; w sukni medycznej z łatą na lewym oku w Come True

Zdjęcie: IFC Films

Zabójstwo Julia Sarah Stone wciela się w Sarah, błędną szkołę średnią, która bierze udział w eksperymentalnym badaniu snu tylko po to, by nękać ją wizje złośliwych nieznanych sił w scenarzysty, reżysera i operatora Anthony’ego Scotta Burnsa. Spełnić się. Od nasza recenzja,

Spełnić się ma kilka mrożących krew w żyłach fragmentów, jak epicka sekwencja lunatykowania, która wydaje się niesamowicie oderwana od rzeczywistości. Jednak niektóre jego fragmenty wydają się być zainspirowane scenami badania snu, które rozwijają się przez mdły blask monitorów: zbyt kliniczny, aby wywołać przerażenie w czystym horrorze, a jednocześnie brakuje przekonujących szczegółów science fiction. Zgodnie z formą, jest to imponująco oniryczny film: w połowie żywy, w połowie niewytłumaczalny.

Tak, dzień

Gdzie to obejrzeć: Rozpocznij transmisję Netflix

NETFLIX © 2021

Wygląda jak hybryda komedii rodzinnej Peytona Reeda Tak, ziom i Williama Goldinga Władca much, Tak, dzień podąża za Allison (Jennifer Garner) i Carlosem (Edgar Ramirez), dwójką rodziców, którzy chcą stracić swoją marną reputację „bez zabawy”, próbując zbliżyć swoją rodzinę. Aby to zrobić, postanawiają dać swoim trzem hałaśliwym i kochanym dzieciom Dzień „Tak”, w którym przez 24 godziny wszystkie przestępstwa, w tym morderstwa, są legalne– upsprzepraszam zły film; dzieci po prostu robią, co chcą. Powstają Shenanigans!

Kosmiczny grzech

Gdzie to obejrzeć: Można wypożyczyć za 5,99 USD Amazonka; 6,99 USD i

Bruce Willis w rozświetlonej zbroi wyglądający na zmęczonego

Zdjęcie: Paramount Pictures

Bruce Willis jest za stary na to gówno … w spaaaaaaace! W Kosmiczny grzech, the Szklana pułapka superstar i Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz i Poziom bossa Aktor Frank Grillo wciela się w przywódców bandy zbuntowanych żołnierzy, którzy rozpoczynają prewencyjny atak na obcą cywilizację, aby „ocalić” ludzkość. Od nasza recenzja,

Kosmiczny grzech jest filmem mierzalnym przez swoje bezs. Bez poczucia humoru, przygody i ironii. Bez żadnego poświęcenia się wyobrażaniu sobie Ziemi, która jest namacalnie inna w 2524 roku, w którym rozgrywa się akcja filmu. Bez żadnego wysiłku pokazał Costar Bruce Willis, którego zwyczajowy brak zainteresowania własną twórczością filmową w późnej karierze osiąga tutaj nowy zenit. I bez dość Franka Grillo! Nasz obecny król filmów klasy B jest drugą unoszącą się głową na plakacie tego filmu, ale to niefortunna wskazówka, jak Grillo spędza większość Kosmiczny grzech, który jest odizolowany w przestrzeni, z dala od wszystkich innych znaków. Spośród szeregu nieokreślonych wyborów filmowych dokonanych przez reżysera Edwarda Drake’a, odsunięcie Grillo na korzyść Willisa może być najgorszym.

A oto, co spadło w zeszły piątek:


Raya i ostatni smok

Gdzie to obejrzeć: Wypożycz za 29,99 USD Disney Plus z dostępem Premier Access.

Raya i ostatni smok

Zdjęcie: Disney

Najnowsza animowana komputerowo przygodowa gra akcji fantasy autorstwa Walt Disney Animation Studios Raya i ostatni smok podąża za tytułową wojowniczą księżniczką Rayą, której głos głosił Star Wars: The Last Jedi gwiazda Kelly Marie Tran, która wyrusza w podróż, aby znaleźć mitycznego ostatniego smoka Sisu (Awkwafina) i uratować jej zniszczoną ojczyznę Kumandrę przed mrocznym, złowrogim zagrożeniem. Współreżyserowany przez Don Hall (Wielki bohater 6) i Carlos López Estrada (Blindspotting), film jest pierwszym z głównych filmów animowanych Disneya, który będzie miał premierę jednocześnie w kinach i za pośrednictwem transmisji strumieniowej w Premier Access Disney Plus.

Coming 2 America

Gdzie to obejrzeć: Rozpocznij transmisję Amazon Prime

Eddie Murphy i Arsenio Hall w Coming 2 America

Zdjęcie: Amazon Prime Video

Eddie Murphy i Arsenio Hall ponownie wcielają się w rolę króla Akeema i jego zaufanego powiernika Semmi w długo oczekiwanej kontynuacji klasycznej komedii Johna Landisa z 1988 roku (które możesz również przesyłać strumieniowo na Amazon Prime!). Od nasza recenzja,

Pod każdym względem jest to głupi film o tacie, ale ostro pokazuje, w jaki sposób przejmujemy najgorsze cechy naszych rodziców, gdy się starzejemy. Kiedyś niezależny książę, który podróżował do Ameryki w poszukiwaniu miłości pomimo protestów swojego ojca, wyrósł na instytucjonalnego konserwatysty, rutynowo ulegając seksistowskim prawom Zamundy i rozczarowując zarówno Meekę, jak i jego żonę Lisę (która na szczęście ma w tym o wiele więcej osobowości. film niż w oryginale Przybywać do Ameryki). Dojrzała Murphy w pewnym sensie sprawia, że ​​widzowie czują się tak, jakby szukające duszy Akeem były lustrzanym odbiciem Murphy’ego. To uczucie prawdopodobnie wynika z naszej znajomości jego kariery. Widzieliśmy, jak Murphy z młodego komika z dziecinnym, wściekłym dowcipem zmienia się w czczonego performera i aktora. Znamy wzloty i upadki jego kariery w kasie. Wiemy, że wrócił i wiemy, że wydaje się tutaj szczególnie szczęśliwy.

Film SpongeBob: Gąbka w biegu

Gdzie to obejrzeć: Rozpocznij transmisję Paramount Plus lub wypożyczyć za 19,99 USD Amazonka i

SpongeBob spotyka ślimaka Gary'ego po raz pierwszy w filmie Spongebob: Sponge on the Run

Zdjęcie: Paramount Animation

Film SpongeBob: Gąbka w biegu, trzeci film oparty na długo emitowanym serialu animowanym SpongeBob Kanciastoporty, podąża za ulubionym amfibiowym kucharzem i jego najlepszym przyjacielem Patrickiem Starem, gdy wyrusza w podróż do zaginionego miasta Atlantic City, aby uratować ukochanego ślimaka Gary’ego. Od nasza recenzja,

Podobnie jak dwa filmy przed nim, Gąbka w biegu wysyła SpongeBoba na misję poza jego strefą komfortu i daleko od jego rodzinnego miasta Bikini Bottom. Znowu zakres filmu daje mu szansę na przygodę trudniejszą i bardziej imponującą niż te oglądane w telewizji – pomyśl o związku między klasycznymi filmami i programami Star Trek. Ale mimo że film odtwarza konfigurację niezwykle popularnego SpongeBob Odcinek telewizyjny („Czy widziałeś tego ślimaka?” Z 2005 roku?), Który miał ogromną publiczność prawie 8 milionów), film odsuwa serce i szczerość, które definiowały nie tylko wczesne sezony serialu, ale także nieskończenie możliwy do obejrzenia film z 2004 roku Film SpongeBob SquarePants, i wybuch twórczego optymizmu, który był ostatni musical na Broadwayu.

Kryzys

Gdzie to obejrzeć: Można wypożyczyć za 4,99 USD ; 6,99 USD Amazonka i

Armie Hammer jako agent DEA Jack Kelly w Crisis Nicholasa Jareckiego

Zdjęcie: Philippe Bosse

Armie Hammer … no cóż, ostatnio był w tarapatach. Jake Kelly, jego postać w najnowszym thrillerze kryminalnym Nicholasa Jareckiego Kryzys, znajduje się również w pułapce własnego kryzysu jako tajny agent DEA infiltrujący podstępny krąg handlarzy Fentanylem. Historia Kelly’ego krzyżuje się z historią doktora Tyrone Browera (Gary Oldman), profesora uniwersytetu, który odkrywa mroczną prawdę stojącą za nowym „nie uzależniającym” środkiem przeciwbólowym swojego pracodawcy, oraz Clair Reimann (Evangeline Lilly), architektki i uzależnionej od oksykodonu, która szuka jej syn.

Bracia przyrodni

Gdzie to obejrzeć: Można wypożyczyć za 5,99 USD Amazonka, jabłko,

Luis Gerardo Méndez i Connor Del Rio grają tytułowego przyrodniego rodzeństwa reżysera Luke’a Greenfielda (Dziewczyna z sąsiedztwa) nowy komediowy dramat familijny. Méndez gra Renato, zamożnego meksykańskiego szefa lotnictwa, który po ponownym nawiązaniu kontaktu z ojcem, z którym był w separacji, na łożu śmierci, zostaje przedstawiony swojemu nieobecnemu amerykańskiemu bratu przyrodnemu Asherowi. Mając za zadanie wyruszyć w podróż samochodową, aby odtworzyć trasę ich ojca z Meksyku do USA, następują porwania, a bracia nieuchronnie łączą się i zbliżają do tego doświadczenia. Film sam się pisze!

Wróżka

Gdzie to obejrzeć: Można wypożyczyć za 5,99 USD Amazonka; 6,99 USD jabłko i

Olivia Cooke, Daryl McCormack i Ben Hardy w Pixie

Zdjęcie: Paramount Pictures

Przestępczyni Femme fatale Pixie (Olivia Cooke) planuje skomplikowany napad w ramach spisku mającego na celu pomszczenie śmierci swojej matki. ale kiedy jej plany pójdą na marne, a kadra narkotykowych gangsterów i morderczych kapłanów pod wodzą księdza Hectora McGratha (Alec Baldwin), będzie musiała użyć każdego swojego sprytu, sprytu i zdolności do przemocy, aby wyjść na wierzch i ustawić znowu wszystko w porządku.

Poziom bossa

Gdzie to obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Hulu

Frank Grillo jako Roy Pulver na poziomie szefa Joe Carnahana

Hulu

Frank Grillo z Zero Dark Thirty i Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz sława występuje jako Roy Pulver, były żołnierz, który żyje w kółko tego samego dnia Asy Smokin ‘ reżysera Joe Carnahana dzień świstaka-spotyka się-Hardcore Henry szybki ruch Poziom bossa. Od nasza recenzja,

Jednym z najgorszych uczuć podczas oglądania filmu akcji jest uświadomienie sobie, że pierwsza oferowana scena walki jest najlepsza w sklepie. Poziom bossa desperacko potrzebuje tego rodzaju nowości, ponieważ jest tak znajoma. W tym momencie pojawiło się wiele filmów z pętlą czasową, a kilka nowych trafiło do usług przesyłania strumieniowego w ciągu ostatniego roku kalendarzowego, w tym dramat YA Mapa małych doskonałych rzeczy, komedia romantyczna Palm Springsi mikro-indie Nekrolog Tunde Johnsona. Ogólnie rzecz biorąc, staje się to nazbyt znajoma zarozumiałość. Najlepsze z nich nakładają inny gatunek na centralną pętlę czasową, wykorzystując powtórzenia do badania pomysłów i postaci ze wszystkich stron. Poziom bossa tak naprawdę tego nie ma. Jest to głównie film z projektami na temat przesadnej akcji, które są podważane przez rzeczywistą akcję.Paramount Plus

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy dom dla Star Trek, CSI i Spongebob oferuje miesięczną bezpłatną ofertę do 31 marca

Vox Media współpracuje z partnerami. Nie mają one wpływu na zawartość redakcyjną, chociaż Vox Media może pobierać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem linków partnerskich. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze polityka etyczna.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Popierając Trumpa, Elon Musk ryzykuje przyszłością Tesli

W ciągu 30 minut od próby zamachu na byłego prezydenta Donalda Trumpa Elon Musk zrobił to, czego wcześniej obiecał nie robić. „Całkowicie popieram...

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...
Advertisment