Chcesz zrobić więcej dzięki AirPods Pro 2? Wypróbuj tych 5 funkcji


Wraz z wprowadzeniem na rynek Apple wprowadziło solidną aktualizację swoich najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych AirPods Pro 2. Od tego czasu Apple podniosło tę liczbę do 11, dodając pięć dodatkowych funkcji do słuchawek AirPods Pro drugiej generacji.

Adaptacyjny dźwięk

AirPods Pro 2 startowały z trzema trybami kontroli hałasu. Funkcja redukcji szumów skutecznie wycisza otaczający Cię świat. Przepuszczaj dźwięki wokół siebie, gdy masz zatkane uszy. I wyłączone… wyłączone – tak brzmiały słuchawki douszne przed AirPods Pro. Wilgotne i stłumione. Prawdopodobnie pracujesz w trybie redukcji szumów lub przejrzystości.

Wprowadź dźwięk adaptacyjny. Być może już nigdy nie będziesz potrzebować pozostałych dwóch trybów.

Tryb adaptacyjny „dynamicznie łączy tryb przezroczystości i aktywną eliminację hałasu w oparciu o warunki otoczenia użytkownika, aby zapewnić w danej chwili najlepsze wrażenia” – mówi Apple.

I to działa jak urok.

Reklama

Funkcja Adaptive Audio pozwala cieszyć się przezroczystością podczas zmywania naczyń, a następnie płynnie dostosować się do funkcji redukcji szumów po włączeniu odkurzacza. Nawet nie zorientujesz się, że nastąpiło przełączenie trybu, ponieważ odtwarzanie dźwięku po prostu brzmi spójnie. Powrót dźwięków otoczenia wokół Ciebie będzie Wow ciebie, kiedy zauważysz, co się właśnie wydarzyło.

Świadomość rozmowy

Od pierwszej wersji w 2017 roku słuchawki AirPods zawsze świetnie pozwalały zatrzymać dźwięk i dostroić się do świata. Dzięki funkcji automatycznej pauzy wystarczy wyjąć słuchawkę AirPod z ucha, aby zatrzymać odtwarzanie. Przysiek.

Conversation Awareness to świeże podejście do podobnego pomysłu.

Jeśli rozmawiasz z włączoną funkcją rozpoznawania konwersacji, AirPods Pro 2 automatycznie zmniejszają głośność i wzmacniają głosy osób mówiących przed Tobą. Kiedy to nastąpi, funkcja Conversation Awareness aktywnie wyciszy hałas otoczenia za Tobą.

Dzięki temu słuchanie muzyki i przywitanie się z przechodzącą osobą jest możliwe bez dotykania słuchawek AirPods.

Wycisz lub wyłącz wyciszenie

Wyciszenie lub wyłączenie wyciszenia może nie brzmi tak oszałamiająco jak Adaptacyjny dźwięk i rozpoznawanie konwersacji, ale jest równie wygodne, jeśli kiedykolwiek będziesz używać słuchawek AirPods Pro 2 do rozmów telefonicznych. Dzięki temu możesz łatwo wyciszyć się podczas dowolnej rozmowy za pośrednictwem słuchawek AirPods, naciskając nóżkę. Naciśnij ponownie, aby wyłączyć wyciszenie. Nie musisz wyciągać telefonu.

Spersonalizowana głośność opiera się na uczeniu maszynowym, dzięki czemu słuchawki AirPods „rozumieją warunki otoczenia i preferencje słuchania na przestrzeni czasu, aby automatycznie dostrajać wrażenia multimedialne”.

Automatyczne przełączanie to funkcja umożliwiająca poruszanie się między urządzeniami Apple, która istnieje już od jakiegoś czasu. Według Apple aktualizacja tej funkcji oznacza, że ​​„czas połączenia między urządzeniami Apple użytkownika jest znacznie szybszy i bardziej niezawodny”.

iOS 17 po raz pierwszy wprowadził te funkcje AirPods Pro 2. Ulepszenia adaptacyjnego dźwięku, rozpoznawania konwersacji, wyciszania lub wyłączania wyciszenia, spersonalizowanej głośności i automatycznego przełączania są dostępne po aktualizacji do iOS 17.

Więcej

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment