ChatGPT nie działa dzisiaj po raz drugi


Usługa ChatGPT OpenAI wciąż napotyka problemy. Po awarii wyłączono ChatGPT na jakiś czas dzisiaj kilka godzin wcześniej, usługa doświadcza drugiej poważnej awarii w tym dniu. Wielu użytkowników aplikacji mobilnych ChatGPT i serwisu internetowego nie widzi obecnie odpowiedzi na zapytania; jednak od godziny 13:00 czasu wschodniego niektóre osoby twierdzą, że mogą ponownie uzyskać dostęp do usług.

„ChatGPT jest niedostępny dla niektórych użytkowników” – czytamy w OpenAI Komunikat o stanie. „Obecnie badamy ten problem”. Druga runda problemów rozpoczęła się około 10:30 ET i pojawiły się tysiące raportów o problemach w Downdetectorze.

Mniej więcej w tym samym czasie, gdy ChatGPT miał problemy, użytkownicy zgłaszali problemy z Google Gemini, Claude AI firmy Anthropic i wyszukiwarką internetową Perplexity AI. Wiadomość na Discordzie Perplexity potwierdziła, że ​​narzędzie „jest obecnie niedostępne” od 10:53 ET, ale od tego czasu nie było żadnych innych aktualizacji.

Nastąpiła ostatnia poważna awaria w ChatGPT w listopadzie gdy usługa nie była dostępna przez około 90 minut, co również miało wpływ na usługi API OpenAI. Wygląda na to, że ostatnia awaria nie ma wpływu na interfejs API. OpenAI ujawniło później, że listopadowa awaria miała miejsce związane z atakiem DDoS.

A Awaria Microsoftu w zeszłym miesiącu wycofał także funkcje wyszukiwania ChatGPT, wraz z własną usługą Copilot giganta oprogramowania.

Aktualizacja, 4 czerwca: Zanotowano aktualne raporty o stanie ChatGPT i raporty o problemach z innymi narzędziami AI.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

All Elden Ring DLC Shadow of the Erdtree Remembrance bosses and rewards

There are 10 new Remembrance bosses to fight in Elden Ring’s Shadow of the Erdtree DLC. Like the 15 Remembrances from...

Apple odrzuciło współpracę z Meta w celu wprowadzenia chatbota AI na iOS

A WSJ niedzielny raport to ujawnił Apple i Meta rozmawiały o potencjalnym partnerstwie jeśli chodzi o funkcje AI. Mówiąc dokładniej, wygląda...
Advertisment