ChatGPT dla wielu nie działa; Najlepszym rozwiązaniem może być aplikacja na komputer Mac


CzatGPT jest dla wielu nie do przyjęcia, z OpenAI na stronie statusu informując, że chatbot jest „niedostępny dla niektórych użytkowników”.

Częściowa awaria wydaje się mieć charakter globalny, chociaż wydaje się, że obecnie trwa odzyskiwanie, a DownDetector wykazuje spadek liczby raportów…

Wydawało się, że problemy zaczęły się około północy czasu PDT.

OpenAI początkowo zgłoszono że badał awarię. Około 90 minut później firma oświadczyła, że ​​zidentyfikowała problem i wdraża pewne rozwiązania.

Wydawało się, że wszystko idzie dobrze przez jakiś czas, a raporty gwałtownie spadały, ale potem ponownie osiągnął szczyt. Ostatnia aktualizacja w momencie pisania tego tekstu miała miejsce o godzinie 2:00 czasu PDT, kiedy firma poinformowała, że ​​nadal pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Reklama

DownDetector wskazuje, że aplikacje ucierpiały w mniejszym stopniu niż witryna internetowa, a niepotwierdzone doniesienia w mediach społecznościowych sugerują, że aplikacja na komputery Mac może obecnie być najbardziej niezawodnym sposobem uzyskania dostępu do usługi.

Jest to zgodne z moim własnym doświadczeniem: podczas testowania w momencie pisania tego tekstu odkryłem, że witryna nadal nie działa, ale aplikacja na Maca działa.

Jeśli znajdujesz się na liście oczekujących na aplikację dla komputerów Mac, na pewno ją znajdziesz proste obejście aby uzyskać natychmiastowy dostęp.

zdjęcie zrobione przez Solena Feyissy NA Usuń rozpryski

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment